®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum

Subiecte similare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola


Photobucket

Photobucket

Photobucket
Contact Admin
Diana
Photobucket

Distribuiţi | 
 

 Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
tit.ioana
Femeia chic
Femeia chic
tit.ioana

feminin Puncte : 1055
Reputatie : 0
Data nasterii : 22/11/1983
Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 40
Localizare : Oradea
Stare de spirit : happy

Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre? Empty
MesajSubiect: Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre?   Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre? I_icon_minitimeDum Aug 29, 2010 4:39 am

Eu nu am frati nici surori in schimb am o cumnata cu care ma inteleg bine
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin

feminin Puncte : 2065
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/06/1989
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Hunedoara

Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre?   Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre? I_icon_minitimeDum Aug 29, 2010 4:57 am

si eu am o cumnatica si doi cumnati si ma inteleg foarte bine cu toti 3 wink
Sus In jos
https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
alessya87
Membru nou
Membru nou
alessya87

feminin Puncte : 9
Reputatie : 0
Data nasterii : 21/07/1987
Data de inscriere : 29/08/2010
Varsta : 36
Localizare : Alba Iulia

Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre?   Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre? I_icon_minitimeDum Aug 29, 2010 9:57 pm

Eu am o singura sora, cu 5 ani mai mare decat mine, dar cu care ma inteleg de minune! Suntem amandoua zodia Rac, suntem fete romantice si linistite si parca am gandi la unison! :) Spunem mereu acelasi lucru in acelasi timp, de la cuvinte la fraze intregi, avem aceeasi stare de spirit mai mereu si aceleasi gusturi la haine :). Ea este in Italia de vreo 3 ani si o vizitez in fiecare vara, dar mi-e f. dor de ea si vorbim des pe messenger... In rest, cu viitorul ei sot ma inteleg la fel de bine. Nu suntem chiar la unison si e o fire mai agitata, dar e fratele mai mare pe care mi l-am dorit mereu! :D

Va pup! flower hug
Sus In jos
iepurasha
Femeia chic
Femeia chic
iepurasha

feminin Puncte : 315
Reputatie : 2
Data nasterii : 20/09/1989
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 34
Localizare : Dealu Clujului

Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre?   Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre? I_icon_minitimeDum Aug 29, 2010 11:04 pm

eu am doar un frate mai mic,e diferenta de 4 ani intre noi....nu ne prea intelegem,poate pentru ca nici nu prea avem ce discuta .dar oricum decat sa fiu singura la parinti mai bine sa am pe cineva care sa ma bata la cap toata ziua rage
Sus In jos
claudia_mami
Membru nou
Membru nou
claudia_mami

feminin Puncte : 32
Reputatie : 0
Data nasterii : 25/08/1982
Data de inscriere : 30/08/2010
Varsta : 41
Localizare : iasi

Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre?   Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre? I_icon_minitimeLun Aug 30, 2010 2:15 am

cu sora mea mai mare cu 7 ani ma anteleg perfect suntem vecine la doua strazi distanta ,cu fratele nu prea ,cu cumnatele si cumnati asa si asa unori ma supar pe ei dar ami trece repede . bravo
Sus In jos
Arthemise77
Femeia chic
Femeia chic
Arthemise77

feminin Puncte : 638
Reputatie : 0
Data nasterii : 11/06/1977
Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 46
Localizare : Bucuresti
Stare de spirit : optimista

Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre?   Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre? I_icon_minitimeLun Aug 30, 2010 6:20 am

Eu nu am nici frati si nici surori si de-aceea m-am gandit ca e mai bine ca fata mea sa aiba un frate ca ii va prinde bine in viata - se vor ajuta reciproc in momentele mai dificile.
Sus In jos
mari
Femeia chic
Femeia chic
mari

feminin Puncte : 591
Reputatie : 0
Data nasterii : 04/10/1981
Data de inscriere : 23/08/2010
Varsta : 42
Localizare : pitesti
Stare de spirit : fericita si implinita

Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre?   Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre? I_icon_minitimeLun Aug 30, 2010 6:32 pm

eu am 4 cumnate,ma inteleg bine cu ele,3 sunt mai mici decat mine si sora sotului e mai mare doar.
e bine ca le consider surorile pe care nu le-am avut
Sus In jos
daniian
Membru nou
Membru nou
daniian

feminin Puncte : 7
Reputatie : 0
Data nasterii : 16/11/1980
Data de inscriere : 31/08/2010
Varsta : 43
Localizare : Sacele

Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre?   Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre? I_icon_minitimeMar Aug 31, 2010 4:11 am

Am o sora si un cumnat. Ma inteleg bine cu amandoi. Sora mea este casatorita si ne vedem cam rar, iar cumnatul meu sta la doi pasi de noi - maine dimineata pleaca in Belgia cu bursa de studii de la facultate. bravo
Sus In jos
anuta22
Femeia chic
Femeia chic
anuta22

feminin Puncte : 757
Reputatie : 0
Data nasterii : 20/06/1987
Data de inscriere : 26/08/2010
Varsta : 36
Localizare : onesti/bacau

Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre?   Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre? I_icon_minitimeMar Aug 31, 2010 2:14 pm

eu ma inteleg bine cu cumnata mea,dar nu prea ne vedem decat odata pe an si atunci putin,e plecata cu sotul si fata in Anglia.eu mai am un frate mai mic ca mine,ne impacam bine
Sus In jos
ari05
Membru nou
Membru nou
ari05

feminin Puncte : 25
Reputatie : 0
Data nasterii : 06/04/1981
Data de inscriere : 29/08/2010
Varsta : 43
Localizare : Oradea

Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre?   Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre? I_icon_minitimeMar Aug 31, 2010 6:39 pm

cu sora-mea ma inteleg perfect... cu cumnatu ... asa si asa... ne ïmpungem" de cand ne stim... ca astia suntem noi ...

cu ceilalti cumnati (adik fratele sotului si nevasta-sa....) ... ma abtin de la comentarii.... sunt niste nesimtiti... rage
Sus In jos
mioara
Femeia chic
Femeia chic
mioara

feminin Puncte : 1002
Reputatie : 0
Data nasterii : 01/12/1982
Data de inscriere : 31/08/2010
Varsta : 41
Localizare : zimnicea

Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre?   Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre? I_icon_minitimeMar Aug 31, 2010 11:21 pm

eu nu am frati sau surori, am o cumnata, sora sotului si ne intelegem bine pentru ca ne vedem si vorbim foarte rar pentru ca ea este in alta tara
Sus In jos
tit.ioana
Femeia chic
Femeia chic
tit.ioana

feminin Puncte : 1055
Reputatie : 0
Data nasterii : 22/11/1983
Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 40
Localizare : Oradea
Stare de spirit : happy

Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre?   Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre? I_icon_minitimeJoi Sept 02, 2010 4:48 am

ari ce sa faci suntem multi de multe feluri important e ca noi sa fim sanatosi in special bebei
Sus In jos
Arthemise77
Femeia chic
Femeia chic
Arthemise77

feminin Puncte : 638
Reputatie : 0
Data nasterii : 11/06/1977
Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 46
Localizare : Bucuresti
Stare de spirit : optimista

Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre?   Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre? I_icon_minitimeMar Sept 14, 2010 10:41 am

Cumnata mea este cu sotul in Spania. Ne stim doar din poze si de la telefon. Ne intelegem foarte bine.
Sus In jos
yry
Membru nou
Membru nou
yry

feminin Puncte : 28
Reputatie : 0
Data nasterii : 01/09/1984
Data de inscriere : 20/08/2010
Varsta : 39
Localizare : brasov
Stare de spirit : de obicei vesela

Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre?   Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre? I_icon_minitimeMar Sept 14, 2010 3:53 pm

eu am 2 suroroi una de 22 de ani si cealalta de 18 ani cu asta mare ma inteleg super dar cu aia mica nu vorbesc deloc asta e viata iar cumnatele?????? asta care e aici langa noi e o scorpie acuma nici cu soacramea nu vb nici eu nici costy sotul meu iar cu fratele lui si sotia lui care sunt in spania ne intelegem bine mai avem 3 saptamani si plecam si noi in spania deabia asteapta sa mergem la ei
Sus In jos
mioara
Femeia chic
Femeia chic
mioara

feminin Puncte : 1002
Reputatie : 0
Data nasterii : 01/12/1982
Data de inscriere : 31/08/2010
Varsta : 41
Localizare : zimnicea

Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre?   Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre? I_icon_minitimeMar Sept 14, 2010 5:33 pm

e bine ca este cate unul cu care te intelegi kisses
drum bun ! love
Sus In jos
flory
Femeia chic
Femeia chic
flory

feminin Puncte : 751
Reputatie : 0
Data nasterii : 01/12/1981
Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 42
Localizare : teleorman

Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre?   Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre? I_icon_minitimeMar Sept 14, 2010 6:32 pm

eu am o sora mai mare cu care ma inteleg destul de bine iar cu sotul ei nu prea am ocazia sa ma intalnesc iar sotul are 3 surori cu care ma inteleg bine mai sunt divergente uneori dar se aplaneaza wink iar cumnatii ........ cel mare a murit acum 2 ani si nu ma intelegeam prea bine cu el mijlociul binisor iar cel mic ne intelegem destul de bine (in general ma inteleg mai bine cu partea barbateasca laugh )
Sus In jos
Clau
Admin
Admin
Clau

feminin Puncte : 298
Reputatie : 0
Data nasterii : 03/05/1988
Data de inscriere : 21/09/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre?   Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre? I_icon_minitimeMier Oct 06, 2010 6:48 pm

Eu am o cumnata dar nu prea vb cine stie ce...pentru ca si ea parca e comunista...nu prea am ce sa vb cu ea si cu toate ca e cu 2 ani mai mare ca mine...dar nu gasim nici un subiect comun
Sus In jos
joly
Femeia indrazneata
Femeia indrazneata
joly

feminin Puncte : 504
Reputatie : 0
Data nasterii : 05/01/1987
Data de inscriere : 06/09/2010
Varsta : 37
Localizare : RESITA
Stare de spirit : entuziasmata!

Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre?   Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre? I_icon_minitimeJoi Oct 14, 2010 9:26 pm

cu soramia sunt foarte unita,e cea mai dulcica surioara!
Cu cumantele ,am avut o relatie buna,cu una din ele foarte buna inca,dar a calacat stramb si in loc de multam am primit barfe pe la spate,acum nu mai am nici o treaba cu ea!
Iar cumanetlul cel mic,e preferatul meu,insa e departeee!
Sus In jos
iulianah
Membru nou
Membru nou
iulianah

feminin Puncte : 52
Reputatie : 0
Data nasterii : 27/01/1965
Data de inscriere : 16/10/2010
Varsta : 59
Localizare : Jaristea; jud Vrancea

Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre?   Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre? I_icon_minitimeSam Oct 16, 2010 6:13 pm

Am un frate mai mare cu 3 ani.Ne intelegem destul de bine, dar nu asa de bine cat mi-as fi dorit eu.
Sus In jos
Anaid
Membru nou
Membru nou
Anaid

feminin Puncte : 47
Reputatie : 0
Data nasterii : 06/08/1980
Data de inscriere : 17/10/2010
Varsta : 43
Localizare : Hunedoara

Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre?   Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre? I_icon_minitimeLun Oct 18, 2010 1:12 am

am o sora cu care ma inteleg foarte bine si o cumnata super bravo
Sus In jos
nicoletadina
Femeia chic
Femeia chic
nicoletadina

feminin Puncte : 641
Reputatie : 3
Data nasterii : 17/03/1971
Data de inscriere : 24/10/2010
Varsta : 53
Localizare : bucuresti

Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre?   Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre? I_icon_minitimeMar Oct 26, 2010 9:10 pm

cumnatul si cumnata sunt departe dar nu prea aveam ce vorbi si cu soara mea asa si asa. de ce sa facem acuma mergem inainte.
Sus In jos
lica.irina
Femeia chic
Femeia chic
lica.irina

feminin Puncte : 785
Reputatie : 0
Data nasterii : 22/04/1977
Data de inscriere : 27/10/2010
Varsta : 47
Localizare : Pitesti

Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre?   Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre? I_icon_minitimeMier Oct 27, 2010 8:10 pm

eu ma inteleg bine cu fratii mei. asa a fost mereu si asa sper sa fie toata viata.
Sus In jos
t.dorina
Membru nou
Membru nou
t.dorina

feminin Puncte : 59
Reputatie : 0
Data nasterii : 08/01/1977
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 47
Localizare : galati

Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre?   Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre? I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 3:19 am

Sunt o fie impaciuitoare, incerc sa mentin un echilibru si uneori pentru linistea familiei mai inghit unele lucruri.
Sus In jos
lica.irina
Femeia chic
Femeia chic
lica.irina

feminin Puncte : 785
Reputatie : 0
Data nasterii : 22/04/1977
Data de inscriere : 27/10/2010
Varsta : 47
Localizare : Pitesti

Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre?   Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre? I_icon_minitimeLun Dec 20, 2010 4:20 pm

intotdeauna trebuie sa stii sa ierti.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre? Empty
MesajSubiect: Re: Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre?   Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre? I_icon_minitime

Sus In jos
 

Cum va intelegeti cu cumnatii/cumnatele ...fratii/surorile voastre?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum :: Despre noi si interesele noastre :: Familie-
Mergi direct la:  
MyFreeCopyright.com Registered & ProtectedTop88 - Director webForumgratuit.ro | Cultura si Societate | Frumusete, Vedete, Moda | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente