®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum


Distribuiţi | 
 

 Povestiti-ne si noua cum va-ti indragostit prima data

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
tit.ioana
Femeia chic
Femeia chic
tit.ioana

feminin Puncte : 1055
Reputatie : 0
Data nasterii : 22/11/1983
Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 40
Localizare : Oradea
Stare de spirit : happy

Povestiti-ne si noua cum va-ti indragostit prima data Empty
MesajSubiect: Povestiti-ne si noua cum va-ti indragostit prima data   Povestiti-ne si noua cum va-ti indragostit prima data I_icon_minitimeJoi Sept 02, 2010 5:30 am

La mine a fost dragoste la prima vedere la voi cum a fost?
Sus In jos
mari
Femeia chic
Femeia chic
mari

feminin Puncte : 591
Reputatie : 0
Data nasterii : 04/10/1981
Data de inscriere : 23/08/2010
Varsta : 42
Localizare : pitesti
Stare de spirit : fericita si implinita

Povestiti-ne si noua cum va-ti indragostit prima data Empty
MesajSubiect: Re: Povestiti-ne si noua cum va-ti indragostit prima data   Povestiti-ne si noua cum va-ti indragostit prima data I_icon_minitimeVin Sept 03, 2010 2:09 am

nu prea a fost la prima vedere.
l-am intalnit in discoteca in seara cand mi-am vazut foostul cu alta,de ciuda l-am intrebat pe fratele meu de unde e baiatul asta care s-a bagat pe langa noi,era din sat de unde am copilarit si i-am zis sa il trimita la mine sa danseze langa mine.asa m-a condus acasa apoi o vara intreaga ne-am vazut pe fiecare zi desi eu mai eram cu gandul la fostul iar florile,bomboanele de la el nu le apreciam mai deloc.asa a venit timpul sa plece in armata,nu m-am gandit nici o secunda ca o sa il astept si uite ca l-am asteptat si la un an ne-am casatorit,avem 2 copii si il iubesc mai mult decat credeam ca e posibil.
cam atat sper ca nu v-am plictisit prea tare. laugh
Sus In jos
Clau
Admin
Admin
Clau

feminin Puncte : 298
Reputatie : 0
Data nasterii : 03/05/1988
Data de inscriere : 21/09/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Povestiti-ne si noua cum va-ti indragostit prima data Empty
MesajSubiect: Re: Povestiti-ne si noua cum va-ti indragostit prima data   Povestiti-ne si noua cum va-ti indragostit prima data I_icon_minitimeJoi Sept 23, 2010 10:21 pm

POvestea mea e cam lunga dar incerc so scriu pe scurt.
Lucram amandoi la un supermarket. Si el era seful meu de tura. Azi asa maine asa...si uite asa a inceput sa aiba o atractie fizica pentru mine. (la inceput) ,,apoi intr-o zi de sambata pe 30 ianurie citeam o revista in spatele vitrinei de mezeluri big grin not me .. si bineinteles cxa ma vazut... a strigat la mine..dar eu eram asa de concentrata pe revista aia ca nu l-am auzit.. a venit furios la mine mi-a batut pe umar am ridicat capu cu niste "ochisori" de l-am imblanzit si na mai paucat sa ma certe ce credetri ca a facut? Ma sarutat. Si culmea eu iam raspuns. Si de atunci am inteles ca vrea o relatie. Eu nu eram prea hotarata.. dar am incercat. Si uite asa suntem de 3 ani impreuna si de 1 an si 3 luni avem o fetita minunata.
Sus In jos
flory
Femeia chic
Femeia chic
flory

feminin Puncte : 751
Reputatie : 0
Data nasterii : 01/12/1981
Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 42
Localizare : teleorman

Povestiti-ne si noua cum va-ti indragostit prima data Empty
MesajSubiect: Re: Povestiti-ne si noua cum va-ti indragostit prima data   Povestiti-ne si noua cum va-ti indragostit prima data I_icon_minitimeVin Sept 24, 2010 2:17 pm

foarte frumoase povestile voastre love
eu cu sotul meu sunt de la varsta de 16 ani , sunt cu el dintr-un pariu pe care lam pus cu o fata care il placea foarte tare dar nu avea curaj sa-i spuna i-se parea fitos si greu de abordat si asa am ajuns la pariul cu pricina si m-am ales cu un barbat iubitor si cu pariul castigat love
Sus In jos
iepurasha
Femeia chic
Femeia chic
iepurasha

feminin Puncte : 315
Reputatie : 2
Data nasterii : 20/09/1989
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 34
Localizare : Dealu Clujului

Povestiti-ne si noua cum va-ti indragostit prima data Empty
MesajSubiect: Re: Povestiti-ne si noua cum va-ti indragostit prima data   Povestiti-ne si noua cum va-ti indragostit prima data I_icon_minitimeMier Sept 29, 2010 7:16 pm

vai fetelor love foarte frumos...m-ati binedispus oops
Sus In jos
Continut sponsorizat




Povestiti-ne si noua cum va-ti indragostit prima data Empty
MesajSubiect: Re: Povestiti-ne si noua cum va-ti indragostit prima data   Povestiti-ne si noua cum va-ti indragostit prima data I_icon_minitime

Sus In jos
 

Povestiti-ne si noua cum va-ti indragostit prima data

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum :: Viata de cuplu & sex :: Povestea mea-
Mergi direct la:  
MyFreeCopyright.com Registered & ProtectedTop88 - Director webForumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente