®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum

Subiecte similare
    Conectare
    Utilizator:
    Parola:
    Conectare automată: 
    :: Mi-am uitat parola


    Photobucket

    Photobucket

    Photobucket
    Contact Admin
    Diana
    Photobucket

    Distribuiţi | 
     

     Ati apela la operatii estetice sau marire de sani , buze , etc . ?

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
    AutorMesaj
    mais
    Femeia indrazneata
    Femeia indrazneata
    mais

    feminin Puncte : 401
    Reputatie : 1
    Data nasterii : 21/07/1979
    Data de inscriere : 09/08/2010
    Varsta : 44
    Localizare : Temesvar

    Ati apela la operatii estetice sau marire de sani , buze , etc . ? Empty
    MesajSubiect: Ati apela la operatii estetice sau marire de sani , buze , etc . ?   Ati apela la operatii estetice sau marire de sani , buze , etc . ? I_icon_minitimeDum Sept 05, 2010 1:41 am

    Vedem in jurul nostru ca tot mai multe persoane apeleaza la operatii estetice pentru a se infrumuseta . Ma refer aici doar la acele persoane care vor sa fie mai frumoase nu la cele care sunt nevoite sa faca aceste operatii . Voi ati apela la astfel de schimbari daca ati avea posibilitatea ?
    Sus In jos
    flory
    Femeia chic
    Femeia chic
    flory

    feminin Puncte : 751
    Reputatie : 0
    Data nasterii : 01/12/1981
    Data de inscriere : 04/09/2010
    Varsta : 42
    Localizare : teleorman

    Ati apela la operatii estetice sau marire de sani , buze , etc . ? Empty
    MesajSubiect: Re: Ati apela la operatii estetice sau marire de sani , buze , etc . ?   Ati apela la operatii estetice sau marire de sani , buze , etc . ? I_icon_minitimeLun Sept 06, 2010 2:24 pm

    daca nu sunt nevoita sa o fac si o fac din mofturi sau ca asa este la moda chiar nu mi-as face
    Sus In jos
    mari
    Femeia chic
    Femeia chic
    mari

    feminin Puncte : 591
    Reputatie : 0
    Data nasterii : 04/10/1981
    Data de inscriere : 23/08/2010
    Varsta : 42
    Localizare : pitesti
    Stare de spirit : fericita si implinita

    Ati apela la operatii estetice sau marire de sani , buze , etc . ? Empty
    MesajSubiect: Re: Ati apela la operatii estetice sau marire de sani , buze , etc . ?   Ati apela la operatii estetice sau marire de sani , buze , etc . ? I_icon_minitimeLun Sept 06, 2010 9:29 pm

    nu pentru ca pe termin lung dauneaza apoi la sani nu am nevoie laugh
    Sus In jos
    mioara
    Femeia chic
    Femeia chic
    mioara

    feminin Puncte : 1002
    Reputatie : 0
    Data nasterii : 01/12/1982
    Data de inscriere : 31/08/2010
    Varsta : 41
    Localizare : zimnicea

    Ati apela la operatii estetice sau marire de sani , buze , etc . ? Empty
    MesajSubiect: Re: Ati apela la operatii estetice sau marire de sani , buze , etc . ?   Ati apela la operatii estetice sau marire de sani , buze , etc . ? I_icon_minitimeMar Sept 07, 2010 1:49 am

    categoric- nu!
    Sus In jos
    Arthemise77
    Femeia chic
    Femeia chic
    Arthemise77

    feminin Puncte : 638
    Reputatie : 0
    Data nasterii : 11/06/1977
    Data de inscriere : 17/08/2010
    Varsta : 46
    Localizare : Bucuresti
    Stare de spirit : optimista

    Ati apela la operatii estetice sau marire de sani , buze , etc . ? Empty
    MesajSubiect: Re: Ati apela la operatii estetice sau marire de sani , buze , etc . ?   Ati apela la operatii estetice sau marire de sani , buze , etc . ? I_icon_minitimeJoi Sept 09, 2010 8:36 am

    Daca as avea bani si nu as avea ce face cu ei, daca as fi inconjurata de cei mai buni doctori din lume si m-as plictisi, adica nu as avea un scop in viata, poate ca m-ar interesa sa fac unele schimbari (cine poate sti?!?).

    Vedeti voi, cea mai importanta treapta pe calea maturizarii este sa te apreciezi asa cum ai fost lasata de Providenta si sa nu incerci sa schimbi creatia Celui de Sus. Scopul nostru aici este sa ne fim noua de folos incercand sa-i ajutam pe altii, nu sa schimbam ordinea firii. Incercand o schimbare drastica gen implanturi cu silicon sa zicem, nu am face decat sa antrenam, in timp, anumite dereglari interne energetice si nu numai si am scurta vizita in aceasta lume, adica am interveni in planurile lui Dumnezeu si nu sunt o persoana bisericoasa, dar am anumite principii si convingeri.

    Indiferent ce ai schimba, genetic tot aceleasi informatii le transmiti. oops
    Sus In jos
    Clau
    Admin
    Admin
    Clau

    feminin Puncte : 298
    Reputatie : 0
    Data nasterii : 03/05/1988
    Data de inscriere : 21/09/2010
    Varsta : 36
    Localizare : Bucuresti

    Ati apela la operatii estetice sau marire de sani , buze , etc . ? Empty
    MesajSubiect: Re: Ati apela la operatii estetice sau marire de sani , buze , etc . ?   Ati apela la operatii estetice sau marire de sani , buze , etc . ? I_icon_minitimeJoi Sept 23, 2010 5:51 pm

    EU una as apela la chirurgia plastiaca pentru a-mi mari sanii...pentru ca ma simt uper complexata ca nu am sanii mai mari...incerc sa ascund defectul asta cu tot felul de trucuri dar uneori nu merge...daca trebuie sa ma duc la un eveniment importnat nu ma pot imbraca cu o rochie sau ceva...putin decoltat ca altfel sar vedea sutienul plin de burete...ma simt jenata si fata de sotul meu... si as apela sami maresc sanii chiar dca el zice ca lui ii place asa...ca daca nu i placea nu mai faceam un copill....dar nu stiu ce sa zic..
    Sus In jos
    Admin
    Admin
    Admin
    Admin

    feminin Puncte : 2065
    Reputatie : 2
    Data nasterii : 04/06/1989
    Data de inscriere : 30/07/2010
    Varsta : 34
    Localizare : Hunedoara

    Ati apela la operatii estetice sau marire de sani , buze , etc . ? Empty
    MesajSubiect: Re: Ati apela la operatii estetice sau marire de sani , buze , etc . ?   Ati apela la operatii estetice sau marire de sani , buze , etc . ? I_icon_minitimeJoi Sept 23, 2010 8:39 pm

    parerea mea e ca nu trebuie sa te simti complexata. daca sotul tau te iubeste , te place oricum. si mai bine sani mici si frumosi decat mari si lasati. arata oribil.
    Sus In jos
    https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
    Clau
    Admin
    Admin
    Clau

    feminin Puncte : 298
    Reputatie : 0
    Data nasterii : 03/05/1988
    Data de inscriere : 21/09/2010
    Varsta : 36
    Localizare : Bucuresti

    Ati apela la operatii estetice sau marire de sani , buze , etc . ? Empty
    MesajSubiect: Re: Ati apela la operatii estetice sau marire de sani , buze , etc . ?   Ati apela la operatii estetice sau marire de sani , buze , etc . ? I_icon_minitimeJoi Sept 23, 2010 8:40 pm

    da.. ai dreptate dar ce sai faci doar esti femeie..cand iti intra ceva in cap greu mai scoti
    Sus In jos
    Admin
    Admin
    Admin
    Admin

    feminin Puncte : 2065
    Reputatie : 2
    Data nasterii : 04/06/1989
    Data de inscriere : 30/07/2010
    Varsta : 34
    Localizare : Hunedoara

    Ati apela la operatii estetice sau marire de sani , buze , etc . ? Empty
    MesajSubiect: Re: Ati apela la operatii estetice sau marire de sani , buze , etc . ?   Ati apela la operatii estetice sau marire de sani , buze , etc . ? I_icon_minitimeJoi Sept 23, 2010 9:01 pm

    da asta cam asa e. dar e pacat sa te vezi cu alti ochi doar din cauza unui complex.
    Sus In jos
    https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
    Gianina
    Moderator
    Moderator
    Gianina

    feminin Puncte : 688
    Reputatie : 0
    Data nasterii : 11/08/1979
    Data de inscriere : 20/10/2010
    Varsta : 44
    Localizare : Vulcana Pandele
    Stare de spirit : Foarte buna

    Ati apela la operatii estetice sau marire de sani , buze , etc . ? Empty
    MesajSubiect: Re: Ati apela la operatii estetice sau marire de sani , buze , etc . ?   Ati apela la operatii estetice sau marire de sani , buze , etc . ? I_icon_minitimeDum Oct 31, 2010 2:49 am

    Clau si eu ma gandeam ca am sanii prea mici dar n-as recurge la operatii mai ales ca am aflat chiar de curand ca siliconul acela se dizova prin corp...asa ca...Doamne fereste....mai bine ma intretin altfel,natural...
    Sus In jos
    gabi_kiana
    Membru nou
    Membru nou
    gabi_kiana

    feminin Puncte : 48
    Reputatie : 0
    Data nasterii : 18/10/1981
    Data de inscriere : 27/10/2010
    Varsta : 42
    Localizare : Ploiesti

    Ati apela la operatii estetice sau marire de sani , buze , etc . ? Empty
    MesajSubiect: Re: Ati apela la operatii estetice sau marire de sani , buze , etc . ?   Ati apela la operatii estetice sau marire de sani , buze , etc . ? I_icon_minitimeLun Noi 01, 2010 7:24 pm

    Categoric da, tot implant mamar.
    Sus In jos
    maria_tecuceanca
    Membru nou
    Membru nou
    maria_tecuceanca

    feminin Puncte : 53
    Reputatie : 0
    Data nasterii : 30/10/1980
    Data de inscriere : 07/11/2010
    Varsta : 43
    Localizare : Tecuci

    Ati apela la operatii estetice sau marire de sani , buze , etc . ? Empty
    MesajSubiect: Re: Ati apela la operatii estetice sau marire de sani , buze , etc . ?   Ati apela la operatii estetice sau marire de sani , buze , etc . ? I_icon_minitimeDum Noi 07, 2010 8:37 pm

    prefer naturaletea si nu cred ca operatiile estetice sunt necesare daca nu sunt facute din motive de sanatate.este bine sa ne pretuim corpul si sa ne ingrijim sanatatea
    Sus In jos
    Continut sponsorizat




    Ati apela la operatii estetice sau marire de sani , buze , etc . ? Empty
    MesajSubiect: Re: Ati apela la operatii estetice sau marire de sani , buze , etc . ?   Ati apela la operatii estetice sau marire de sani , buze , etc . ? I_icon_minitime

    Sus In jos
     

    Ati apela la operatii estetice sau marire de sani , buze , etc . ?

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

     Subiecte similare

    +
    Pagina 1 din 1

    Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
    ®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum :: Totul despre moda si frumusete :: Arta de a fi femeie!-
    Mergi direct la:  
    MyFreeCopyright.com Registered & ProtectedTop88 - Director webCreati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente