®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum


Distribuiţi | 
 

 Ati tinut vreodata diete pentru slabit ?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
mais
Femeia indrazneata
Femeia indrazneata
mais

feminin Puncte : 401
Reputatie : 1
Data nasterii : 21/07/1979
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 44
Localizare : Temesvar

Ati tinut vreodata diete pentru slabit ?  Empty
MesajSubiect: Ati tinut vreodata diete pentru slabit ?    Ati tinut vreodata diete pentru slabit ?  I_icon_minitimeDum Sept 05, 2010 1:45 am

Am tot vazut si auzit o multitudine de retete de slabit . Voi ati incercat vreo dieta care a dat rezultate pe termen lung ?
Sus In jos
mari
Femeia chic
Femeia chic
mari

feminin Puncte : 591
Reputatie : 0
Data nasterii : 04/10/1981
Data de inscriere : 23/08/2010
Varsta : 42
Localizare : pitesti
Stare de spirit : fericita si implinita

Ati tinut vreodata diete pentru slabit ?  Empty
MesajSubiect: Re: Ati tinut vreodata diete pentru slabit ?    Ati tinut vreodata diete pentru slabit ?  I_icon_minitimeMar Sept 07, 2010 1:53 am

da am tinut diete dar.....niciodata pana la capat deci nu a avut cum sa dea rezultate
daca stiti ceva simplu si rapid m-ar interesa mult,exclus infometarea laugh
Sus In jos
iepurasha
Femeia chic
Femeia chic
iepurasha

feminin Puncte : 315
Reputatie : 2
Data nasterii : 20/09/1989
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 34
Localizare : Dealu Clujului

Ati tinut vreodata diete pentru slabit ?  Empty
MesajSubiect: Re: Ati tinut vreodata diete pentru slabit ?    Ati tinut vreodata diete pentru slabit ?  I_icon_minitimeSam Sept 11, 2010 2:11 am

eu stiu de dieta disociata, cate 3 zile din fiecare categorie de alimente :legume,fructe, carne, lactate....a tinut o vecina de-a mea si a functionat destul de bine..a tinut dieta asta vreo luna apoi a facut pauza aproape un an si a reluat-o iar; acuma nu stiu daca la toata lumea functioneaza la fel oops
Sus In jos
iulianah
Membru nou
Membru nou
iulianah

feminin Puncte : 52
Reputatie : 0
Data nasterii : 27/01/1965
Data de inscriere : 16/10/2010
Varsta : 59
Localizare : Jaristea; jud Vrancea

Ati tinut vreodata diete pentru slabit ?  Empty
MesajSubiect: Re: Ati tinut vreodata diete pentru slabit ?    Ati tinut vreodata diete pentru slabit ?  I_icon_minitimeSam Oct 16, 2010 6:20 pm

Am tinut dar nu pt mult timp, doar cateva zile si bineinteles rezultatele nu au fost cele asteptate.
Sus In jos
giana_cta
Membru nou
Membru nou
giana_cta

feminin Puncte : 52
Reputatie : 0
Data nasterii : 23/03/1966
Data de inscriere : 25/10/2010
Varsta : 58
Localizare : Constanta

Ati tinut vreodata diete pentru slabit ?  Empty
MesajSubiect: Re: Ati tinut vreodata diete pentru slabit ?    Ati tinut vreodata diete pentru slabit ?  I_icon_minitimeVin Noi 05, 2010 5:52 pm

dietele mele sunt in general posturile dinainte de sarbatori,tin 2-3 saptamani post si slabesc aprox 4 kg pe care ulterior le pun la loc...si tot asa....e un ciclu care se repeta
Sus In jos
maria_tecuceanca
Membru nou
Membru nou
maria_tecuceanca

feminin Puncte : 53
Reputatie : 0
Data nasterii : 30/10/1980
Data de inscriere : 07/11/2010
Varsta : 43
Localizare : Tecuci

Ati tinut vreodata diete pentru slabit ?  Empty
MesajSubiect: Re: Ati tinut vreodata diete pentru slabit ?    Ati tinut vreodata diete pentru slabit ?  I_icon_minitimeLun Noi 08, 2010 12:57 am

cam asa am incercat si eu...sa tin post insa nu prea reusesc...sunt destul de pofticioasa....iar dietele cu supa de varza ma lasa fara vlaga
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin

feminin Puncte : 2065
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/06/1989
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Hunedoara

Ati tinut vreodata diete pentru slabit ?  Empty
MesajSubiect: Re: Ati tinut vreodata diete pentru slabit ?    Ati tinut vreodata diete pentru slabit ?  I_icon_minitimeLun Noi 08, 2010 1:16 am

nu e buna deloc dieta pe baza de infometare sau sa mancati doar prostii. e nevoie si de vitamine intr-o dieta si muuult sport
Sus In jos
https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
lica.irina
Femeia chic
Femeia chic
lica.irina

feminin Puncte : 785
Reputatie : 0
Data nasterii : 22/04/1977
Data de inscriere : 27/10/2010
Varsta : 47
Localizare : Pitesti

Ati tinut vreodata diete pentru slabit ?  Empty
MesajSubiect: Re: Ati tinut vreodata diete pentru slabit ?    Ati tinut vreodata diete pentru slabit ?  I_icon_minitimeSam Noi 13, 2010 5:24 am

cel mai bine este sa manaci cate putin, sa reduci dulciurile, pastele fainoase, grasimile si sa nu mai mananci seara.
Sus In jos
joly
Femeia indrazneata
Femeia indrazneata
joly

feminin Puncte : 504
Reputatie : 0
Data nasterii : 05/01/1987
Data de inscriere : 06/09/2010
Varsta : 37
Localizare : RESITA
Stare de spirit : entuziasmata!

Ati tinut vreodata diete pentru slabit ?  Empty
MesajSubiect: Re: Ati tinut vreodata diete pentru slabit ?    Ati tinut vreodata diete pentru slabit ?  I_icon_minitimeSam Noi 13, 2010 6:59 pm

Si eu am tinut diete,si am slabit intr-o luna 10 kg,am mancat fara paine,am baut multa apa si cu sportul nu ma inteleg,dar atunci cand am tinut dieta faceam sport prin faptul ca imi gaseam de trebaluit sa nu stau,si ma agitam un pic!
Sus In jos
lica.irina
Femeia chic
Femeia chic
lica.irina

feminin Puncte : 785
Reputatie : 0
Data nasterii : 22/04/1977
Data de inscriere : 27/10/2010
Varsta : 47
Localizare : Pitesti

Ati tinut vreodata diete pentru slabit ?  Empty
MesajSubiect: Re: Ati tinut vreodata diete pentru slabit ?    Ati tinut vreodata diete pentru slabit ?  I_icon_minitimeSam Noi 13, 2010 11:06 pm

mamaaa... 10 kg intr-o luna? foarte mult. cred ca ai avut tu un regim special. nu se poate sa slabesti atat de mult doar eliminand painea din alimentatie.
Sus In jos
ADINA
Membru nou
Membru nou
ADINA

feminin Puncte : 53
Reputatie : 0
Data nasterii : 27/09/1993
Data de inscriere : 19/11/2010
Varsta : 30
Localizare : constanta

Ati tinut vreodata diete pentru slabit ?  Empty
MesajSubiect: Re: Ati tinut vreodata diete pentru slabit ?    Ati tinut vreodata diete pentru slabit ?  I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 9:47 pm

EU AM LUAT ANTICONCEPTIONALE SI MAM INGRASAT VRO5KG SI INTRO SAPTAMANA LEAM DAT JOS!!!DA!!MAM INFOMETAT SI MIAM DISTRUS STOMACUL EU SUNT CAM OBSEDATA IN PRIVINTA ASTA
Sus In jos
t.dorina
Membru nou
Membru nou
t.dorina

feminin Puncte : 59
Reputatie : 0
Data nasterii : 08/01/1977
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 47
Localizare : galati

Ati tinut vreodata diete pentru slabit ?  Empty
MesajSubiect: Re: Ati tinut vreodata diete pentru slabit ?    Ati tinut vreodata diete pentru slabit ?  I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 3:01 am

Nu cred in diete. Fiecare contine mai multe mese si mai multa mancare decat imi este necesara. Folosesc un ceai antiadipos seara inainte de culcare, are efect de detoxifiere, regleaza glicemia etc.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Ati tinut vreodata diete pentru slabit ?  Empty
MesajSubiect: Re: Ati tinut vreodata diete pentru slabit ?    Ati tinut vreodata diete pentru slabit ?  I_icon_minitime

Sus In jos
 

Ati tinut vreodata diete pentru slabit ?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum :: Despre noi si interesele noastre :: Sanatate & sport-
Mergi direct la:  
MyFreeCopyright.com Registered & ProtectedTop88 - Director webForumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente