®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum

Subiecte similare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola


Photobucket

Photobucket

Photobucket
Contact Admin
Diana
Photobucket

Distribuiţi | 
 

 Emotia primului copil

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

feminin Puncte : 2065
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/06/1989
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Hunedoara

Emotia primului copil Empty
MesajSubiect: Emotia primului copil   Emotia primului copil I_icon_minitimeJoi Sept 09, 2010 5:44 am

povestiti-ne si noua cum ati reactionat cand ati aflat ca veti fi mamica big kiss
Sus In jos
https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
mari
Femeia chic
Femeia chic
mari

feminin Puncte : 591
Reputatie : 0
Data nasterii : 04/10/1981
Data de inscriere : 23/08/2010
Varsta : 42
Localizare : pitesti
Stare de spirit : fericita si implinita

Emotia primului copil Empty
MesajSubiect: Re: Emotia primului copil   Emotia primului copil I_icon_minitimeVin Sept 10, 2010 1:41 am

sunt multe de spus,am plans multtttt cand am aflat ca voi fi mama dar cand mi-am tinut in brate puiul toate temerile mele au disparut instantaneu.
Sus In jos
Clau
Admin
Admin
Clau

feminin Puncte : 298
Reputatie : 0
Data nasterii : 03/05/1988
Data de inscriere : 21/09/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Emotia primului copil Empty
MesajSubiect: Re: Emotia primului copil   Emotia primului copil I_icon_minitimeJoi Oct 21, 2010 5:22 pm

pff...eu cand am aflat ca sunt gravida...in momentul ala mi-au trecut toate prin cap...aveam doar 20 de ani si ma gandeam...doamne...scutece...mancare...lapte..o groaza..am zis ca nui de mine...in sf. am tinut sarcina.. in sala de operatii...nam avut nici o emotie..am stat calma..mi-au aratat-o imediat ce au scoso..sa vazut pe monitor ca mi sa ridicat putin pulsul..dar atata.. apoi a doua zi nu mai conteneam sa nu ma uit la ea... imi venea so tin numai in brate... e ceva frummos sa vezi un ghemotoc de omusor mic si neajutorat care depinde in totalitate de tine
Sus In jos
joly
Femeia indrazneata
Femeia indrazneata
joly

feminin Puncte : 504
Reputatie : 0
Data nasterii : 05/01/1987
Data de inscriere : 06/09/2010
Varsta : 37
Localizare : RESITA
Stare de spirit : entuziasmata!

Emotia primului copil Empty
MesajSubiect: Re: Emotia primului copil   Emotia primului copil I_icon_minitimeDum Oct 24, 2010 8:37 pm

Nu poti spune ce simti atunci cand ai un puiut in burtica,nu exista cuvinte care sa exprime ceea ce este in sufletul unei femei!
Eu am aflat in data de 19 iulie,la o luna jumate dupa cununie,inaintea lui ianis pierdusem o sarcina,deci va dati seama ce surpriza a fost pt mine cand am vazut testul cu 2 liniute!
Am fost si sunt cea mai mandra mamica,ma mandresc cu puiul meu si sentimentul e unic,fiecare mama stie ce spun!
Asa ca cele care nu sunt inca mamici,vor simti la momentul potrivit ceea ce noi am simtit,si o sa vedeti ca e ceva unic si cu adevarat frumos!
Sus In jos
t.dorina
Membru nou
Membru nou
t.dorina

feminin Puncte : 59
Reputatie : 0
Data nasterii : 08/01/1977
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 47
Localizare : galati

Emotia primului copil Empty
MesajSubiect: Re: Emotia primului copil   Emotia primului copil I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 2:45 am

Banuiam ca sunt insarcinata si am facut o ecografie. Avea doar 9 saptamani, era o bobita careia i se vedeau doar bataile inimii. Am plans de fericire.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Emotia primului copil Empty
MesajSubiect: Re: Emotia primului copil   Emotia primului copil I_icon_minitime

Sus In jos
 

Emotia primului copil

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum :: Albumele membrilor :: Mamici si pitici-
Mergi direct la:  
MyFreeCopyright.com Registered & ProtectedTop88 - Director webcreează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente