®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum


Distribuiţi | 
 

 Barfe mondene

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

feminin Puncte : 2065
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/06/1989
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Hunedoara

Barfe mondene Empty
MesajSubiect: Barfe mondene   Barfe mondene I_icon_minitimeVin Sept 10, 2010 4:46 am

ce barfe mondene ati mai auzit in ultimul timp?
Sus In jos
https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
flory
Femeia chic
Femeia chic
flory

feminin Puncte : 751
Reputatie : 0
Data nasterii : 01/12/1981
Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 42
Localizare : teleorman

Barfe mondene Empty
MesajSubiect: Re: Barfe mondene   Barfe mondene I_icon_minitimeJoi Sept 16, 2010 2:50 pm

Alina Sorescu a avut mire în cizme de călărie - FOTO
Ultima mireasă virgină?

Duminică 12 Septembrie 2010 - 18:19 47685 afişări

Alina Sorescu şi designerul Alexandru Ciucu s-au cununat duminică religios, iar petrecerea a avut loc la Palatul Ştirbei
Alina Sorescu şi designerul Alexandru Ciucu s-au cununat duminică religios, iar petrecerea a avut loc la Palatul Ştirbei
Claudia Bălan

Covor roşu, 2.000 de lalele, o armată de bodyguarzi, totul armonizat într-un lux desăvârşit. Aşa a arătat ieri nunta, parcă desprinsă din poveşti, a cuplului Sorescu-Ciucu.

Au testat terenul timp de doi ani, iar ieri şi-au jurat iubire veşnică în faţa altarului.

Alina Sorescu şi Alexandru Ciucu au avut o nuntă fantastică, dar extrem de costisitoare: 2,5 miliarde de lei vechi.

Laurenţiu şi Nico Matei, Alina Sorescu şi Alexandru Ciucu, Iulia şi Mihai Albu

Barfe mondene 264mcma
Ceremonia religioasă a avut loc în faţa capelei Sfânta Treime, iar mirii au dorit ca momentul să fie unul special, parcă rupt dintr-o poveste cu prinţese.

Primul care a ajuns la cununia religioasă a fost Alexandru, călare pe un armăsar alb, urmat de o caleaşcă albă în care se afla Alina.

Caleaşca şi cortul au întregit decorul unei nunţi de poveste


După slujbă, Alina şi-a schimbat ţinuta, îmbrăcând o rochie de prinţesă, în timp ce Alexandru a rămas în acelaşi costum şi încălţat cu cizmele de călărie, lungi, grele şi mult prea călduroase pentru acest anotimp: „Sunt emoţionată, sper ca totul să fie ca până acum, perfect. Am visat mult la ziua aceasta", a declarat Alina.


Cortul în care a avut loc petrecerea a fost decorat cu peste 2.000 de lalele grena şi 1.000 de trandafiri albi.
sursa clik
Sus In jos
Arthemise77
Femeia chic
Femeia chic
Arthemise77

feminin Puncte : 638
Reputatie : 0
Data nasterii : 11/06/1977
Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 46
Localizare : Bucuresti
Stare de spirit : optimista

Barfe mondene Empty
MesajSubiect: Re: Barfe mondene   Barfe mondene I_icon_minitimeVin Sept 24, 2010 6:46 am

foarte frumos. bravo lor!
Sus In jos
flory
Femeia chic
Femeia chic
flory

feminin Puncte : 751
Reputatie : 0
Data nasterii : 01/12/1981
Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 42
Localizare : teleorman

Barfe mondene Empty
MesajSubiect: Re: Barfe mondene   Barfe mondene I_icon_minitimeSam Oct 02, 2010 10:16 pm

Tineretul Social Democrat îşi alege astăzi noua conducere, actualul preşedinte, Nicolae Bănicioiu, candidând pentru un nou mandat, de doi ani. De altfel, Bănicioiu este singurul înscris în cursă.

În cursul dimineţii, înainte de Congresul TSD, la care participă peste 1.000 de delegaţi, a avut loc şedinţa conducerii organizaţiei de Tineret a PSD, în care s-a decis alegerea lui Mihai Sturzu, solistul trupei HI-Q, în funcţia de purtător de cuvânt al tinerilor social-democraţi.

Tinerii din PSD au şi un nou imn, piesa lui Vali Sterian „Amintire cu haiduci” în varianta BUG Mafia.

La Congresul TSD, organizat la Rin Grand Hotel, patronat de preşedintele PSD Ilfov Robert Negoiţă, mai participă liderul PSD Victor Ponta, preşedintele CN Adrian Năstase, secretarul general Liviu Dragnea, europarlamentarul Rovana Plumb şi senatorul Titus Corlăţean
Barfe mondene 2iuxgty
Sus In jos
nicoletadina
Femeia chic
Femeia chic
nicoletadina

feminin Puncte : 641
Reputatie : 3
Data nasterii : 17/03/1971
Data de inscriere : 24/10/2010
Varsta : 53
Localizare : bucuresti

Barfe mondene Empty
MesajSubiect: Re: Barfe mondene   Barfe mondene I_icon_minitimeMar Oct 26, 2010 2:51 pm

merci flory kisses
Sus In jos
Clau
Admin
Admin
Clau

feminin Puncte : 298
Reputatie : 0
Data nasterii : 03/05/1988
Data de inscriere : 21/09/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Barfe mondene Empty
MesajSubiect: Re: Barfe mondene   Barfe mondene I_icon_minitimeMar Oct 26, 2010 3:46 pm

waii dar mi nu mia placut deloc rochia alinei...sa va dau o bomba.

Andra este insarcinata in patru luni cu primul ei copil. Ea si Catalin Maruta vor avea un fiu. Prezentatorul de la Pro TV a facut acest anunt la finele lunii septembrie, iar CANCAN a aflat in exclusivitate sexul copilului, confirmat de viitorul tatic in emisiunea "Happy Hour". Andra si Catalin vor deveni parinti in primavara lui 2011.Barfe mondene Andra
Sus In jos
flory
Femeia chic
Femeia chic
flory

feminin Puncte : 751
Reputatie : 0
Data nasterii : 01/12/1981
Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 42
Localizare : teleorman

Barfe mondene Empty
MesajSubiect: Re: Barfe mondene   Barfe mondene I_icon_minitimeMar Oct 26, 2010 7:12 pm

aa stiam asta kisses mie chiar i-mi place andra
Sus In jos
nicoletadina
Femeia chic
Femeia chic
nicoletadina

feminin Puncte : 641
Reputatie : 3
Data nasterii : 17/03/1971
Data de inscriere : 24/10/2010
Varsta : 53
Localizare : bucuresti

Barfe mondene Empty
MesajSubiect: Re: Barfe mondene   Barfe mondene I_icon_minitimeMar Oct 26, 2010 8:27 pm

eu nu stiam. ma bucur pentru ei. felicitari kisses
Sus In jos
joly
Femeia indrazneata
Femeia indrazneata
joly

feminin Puncte : 504
Reputatie : 0
Data nasterii : 05/01/1987
Data de inscriere : 06/09/2010
Varsta : 37
Localizare : RESITA
Stare de spirit : entuziasmata!

Barfe mondene Empty
MesajSubiect: Re: Barfe mondene   Barfe mondene I_icon_minitimeMier Oct 27, 2010 7:49 am

si mie imi place andra,mult!

sa va aduc si eu o stire!
Adrian Mutu a batut un chelner sambata dimineata, intr-un club de noapte din centrul orasului Firenze.

In urma bataii incasate, chelnerul s-a ales cu o fractura de piramida nazala si mai multe contuzii la cap si pe corp. Conform "Briliantului", disputa a inceput de la anumite jigniri pe care angajatul clubului i le-a adus.
Sus In jos
nicoletadina
Femeia chic
Femeia chic
nicoletadina

feminin Puncte : 641
Reputatie : 3
Data nasterii : 17/03/1971
Data de inscriere : 24/10/2010
Varsta : 53
Localizare : bucuresti

Barfe mondene Empty
MesajSubiect: Re: Barfe mondene   Barfe mondene I_icon_minitimeMier Oct 27, 2010 7:40 pm

am auzit joli si iar a dat cu ''bata in balta'' baiatul asta.
Sus In jos
lica.irina
Femeia chic
Femeia chic
lica.irina

feminin Puncte : 785
Reputatie : 0
Data nasterii : 22/04/1977
Data de inscriere : 27/10/2010
Varsta : 47
Localizare : Pitesti

Barfe mondene Empty
MesajSubiect: Re: Barfe mondene   Barfe mondene I_icon_minitimeMier Oct 27, 2010 7:43 pm

ma gandeam eu ca nu rezista mutu prea mult fara sa faca boacane.
Sus In jos
joly
Femeia indrazneata
Femeia indrazneata
joly

feminin Puncte : 504
Reputatie : 0
Data nasterii : 05/01/1987
Data de inscriere : 06/09/2010
Varsta : 37
Localizare : RESITA
Stare de spirit : entuziasmata!

Barfe mondene Empty
MesajSubiect: Re: Barfe mondene   Barfe mondene I_icon_minitimeJoi Oct 28, 2010 7:23 pm

eu nu il condamn,imi place mutu,dar nu sunt fana inraita!
Asa e,daka stam sa ne gandim,e om nu conteaza ca e vedeta,si tare cred ca ospatarul a facut ceva care sal provoace,mai ales daca era si baut un picut,asa zic eu,acum numai ei stiu ce o fi fost acolo!
Sus In jos
nicoletadina
Femeia chic
Femeia chic
nicoletadina

feminin Puncte : 641
Reputatie : 3
Data nasterii : 17/03/1971
Data de inscriere : 24/10/2010
Varsta : 53
Localizare : bucuresti

Barfe mondene Empty
MesajSubiect: Re: Barfe mondene   Barfe mondene I_icon_minitimeJoi Oct 28, 2010 10:01 pm

Anamaria Prodan, însărcinată?

sursa libertatea

Sexy-impresara Anamaria Prodan vrea să-şi mărească familia. Mamă a trei copii, soţia lui Laurenţiu Reghecampf vrea să devină din nou mămică şi a mărturisit că visul ei poate devenui realitate cât de curând.

"Mi-aş mai dori o fetiţă, dar nu vreau să mă bucur înainte de a face testul de sarcină", a declarat Anamaria Prodan în emisiunea "Confidenţial", care va fi difuzată duminică, la Antena 2.

Anamaria Prodan are două fetiţe, Sarah (11 ani) şi Rebecca (10 ani), din căsnicia cu fostul baschetbalist Tibi Dumitrescu, şi un băieţel, Laurenţiu jr (2 ani), cu actualul soţ, Laurenţiu Reghecampf.

Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin

feminin Puncte : 2065
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/06/1989
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Hunedoara

Barfe mondene Empty
MesajSubiect: Re: Barfe mondene   Barfe mondene I_icon_minitimeJoi Ian 06, 2011 6:30 am

am vazut ceva la tv ce m-a degustat urat de tot. nu e chiar barfa mondena dar mi se pare de-a dreptul jenant.
pe antena1 la ora 12 cand au adus tortul ghici cine la adus? o gloata de gagici dezbracate. erau doar in bikini si atat. deci mi se pare atat de jenant si nu stiu ce vor sa zica cu asta. e revelionul totusi se mai uita si copii la tv. platoul arata de parca era scena unui bar de streaptease. e dezgustator
Sus In jos
https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
tit.ioana
Femeia chic
Femeia chic
tit.ioana

feminin Puncte : 1055
Reputatie : 0
Data nasterii : 22/11/1983
Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 40
Localizare : Oradea
Stare de spirit : happy

Barfe mondene Empty
MesajSubiect: Re: Barfe mondene   Barfe mondene I_icon_minitimeMier Ian 12, 2011 6:42 am

am vazut si eu ... intamplator vb cu cineva la tel la ora 12 si mi-a zis sa ma uit la antena1... vb lui maica-mea "iadul pe pamant"
Sus In jos
lica.irina
Femeia chic
Femeia chic
lica.irina

feminin Puncte : 785
Reputatie : 0
Data nasterii : 22/04/1977
Data de inscriere : 27/10/2010
Varsta : 47
Localizare : Pitesti

Barfe mondene Empty
MesajSubiect: Re: Barfe mondene   Barfe mondene I_icon_minitimeMier Ian 12, 2011 8:28 pm

fetele, ati auzit ca Basescu a intrat in topul celor mai rai oameni de pe pamant? ce parere aveti?
Sus In jos
tit.ioana
Femeia chic
Femeia chic
tit.ioana

feminin Puncte : 1055
Reputatie : 0
Data nasterii : 22/11/1983
Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 40
Localizare : Oradea
Stare de spirit : happy

Barfe mondene Empty
MesajSubiect: Re: Barfe mondene   Barfe mondene I_icon_minitimeJoi Ian 13, 2011 5:31 am

pai asa si este si el si Boc
Sus In jos
Continut sponsorizat




Barfe mondene Empty
MesajSubiect: Re: Barfe mondene   Barfe mondene I_icon_minitime

Sus In jos
 

Barfe mondene

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum :: Discutii intre prietene :: Discutii off topic :: Discutii diverse-
Mergi direct la:  
MyFreeCopyright.com Registered & ProtectedTop88 - Director webForumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente