®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum


Distribuiţi | 
 

 Datoriile barbatului!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
joly
Femeia indrazneata
Femeia indrazneata
joly

feminin Puncte : 504
Reputatie : 0
Data nasterii : 05/01/1987
Data de inscriere : 06/09/2010
Varsta : 37
Localizare : RESITA
Stare de spirit : entuziasmata!

Datoriile barbatului! Empty
MesajSubiect: Datoriile barbatului!   Datoriile barbatului! I_icon_minitimeJoi Oct 28, 2010 7:35 pm

Care sunt indatoriirile barbatilor?
Cat de mult se implica in ajutorul in casa,sau la cele care au copii,cat de implicat e taticul in cresterea si educarea copiilor?
Suntem multumite de cat face,ajuta si implica persoana de sex masculin care se afla langa noi?
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin

feminin Puncte : 2065
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/06/1989
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Hunedoara

Datoriile barbatului! Empty
MesajSubiect: Re: Datoriile barbatului!   Datoriile barbatului! I_icon_minitimeLun Noi 01, 2010 4:25 am

eu sunt tare mandra de un asa barbat ca al meu. a fost o perioada cand a stat acasa si eu am mers la lucru. zilnic el facea de mancare si curatenie. seara cand veneam acasa masa era servita si cada plina numai buna pentru o baita. si in weekend cand sunt acasa facem cot-la-cot. ne impartim treburile si fiecare o face pe a lui. uneori sincer mi-e ciuda ca unele feluri de mancare le face chiar mai gustoase ca mine.
Sus In jos
https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
 

Datoriile barbatului!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum :: De-ale barbatilor :: Men's only-
Mergi direct la:  
MyFreeCopyright.com Registered & ProtectedTop88 - Director webForumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente