®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum


Distribuiţi | 
 

 "O cina romantica"

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
tit.ioana
Femeia chic
Femeia chic
tit.ioana

feminin Puncte : 1055
Reputatie : 0
Data nasterii : 22/11/1983
Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 40
Localizare : Oradea
Stare de spirit : happy

"O cina romantica" Empty
MesajSubiect: "O cina romantica"   "O cina romantica" I_icon_minitimeVin Oct 29, 2010 2:07 pm

Cred ca fiecare dintre voi doreste sa i se faca sau sa faca persoanei iubite o cina romantica.
Astept sa imi spuneti ce este de nelipsit la o astfel de cina?Cel sau cea cu mai multa inspiratie va fi premiat cu un premiu surpriza (ceva adecvat unei cine romantice):)

Concursul se desfasoara din data de 29.10.2010 si pana in data de 15.11.2010

Multa bafta va doresc tuturor
Sus In jos
flory
Femeia chic
Femeia chic
flory

feminin Puncte : 751
Reputatie : 0
Data nasterii : 01/12/1981
Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 42
Localizare : teleorman

"O cina romantica" Empty
MesajSubiect: Re: "O cina romantica"   "O cina romantica" I_icon_minitimeVin Oct 29, 2010 3:41 pm

foarte frumoasa tema ioana multumim kisses bravo
parerea mea este ca la o cina romantica de nelipsit sunt lumanarile puse intr-un sfesnic frumos , trandafirii si neaparat o stica de vin rosu de calitate angel-evil
parerea mea big kiss
Sus In jos
mioara
Femeia chic
Femeia chic
mioara

feminin Puncte : 1002
Reputatie : 0
Data nasterii : 01/12/1982
Data de inscriere : 31/08/2010
Varsta : 41
Localizare : zimnicea

"O cina romantica" Empty
MesajSubiect: Re: "O cina romantica"   "O cina romantica" I_icon_minitimeVin Oct 29, 2010 4:00 pm

super concursul ioana! kisses
Sus In jos
Clau
Admin
Admin
Clau

feminin Puncte : 298
Reputatie : 0
Data nasterii : 03/05/1988
Data de inscriere : 21/09/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

"O cina romantica" Empty
MesajSubiect: Re: "O cina romantica"   "O cina romantica" I_icon_minitimeVin Oct 29, 2010 5:03 pm

Ioana foarte inspirat concursul tau
Ioana eu sunt de parere ca la o cina romantica nu tre sa lipseasca iubirea, daruirea care se pune in a face acea cina, iar restul vine de la sine (miciile detalii siropoase)

Sper ca raspunsul meu sa te incante
Sus In jos
joly
Femeia indrazneata
Femeia indrazneata
joly

feminin Puncte : 504
Reputatie : 0
Data nasterii : 05/01/1987
Data de inscriere : 06/09/2010
Varsta : 37
Localizare : RESITA
Stare de spirit : entuziasmata!

"O cina romantica" Empty
MesajSubiect: Re: "O cina romantica"   "O cina romantica" I_icon_minitimeVin Oct 29, 2010 5:27 pm

Ioana superb,o sa ma gandesc si eu,ca de fel sunt o romantica,si am multe in capp!
Super tema!
Sus In jos
nicoletadina
Femeia chic
Femeia chic
nicoletadina

feminin Puncte : 641
Reputatie : 3
Data nasterii : 17/03/1971
Data de inscriere : 24/10/2010
Varsta : 53
Localizare : bucuresti

"O cina romantica" Empty
MesajSubiect: Re: "O cina romantica"   "O cina romantica" I_icon_minitimeVin Oct 29, 2010 6:51 pm

o cina romantica poate fi acasa sau la un restaurant.

acasa
in primul rand trebuie sa te imbraci elegant si de ce provocator.sa alegi un meniu care iti place atat tie cat si persoanei iubite.sa ai un vin rosu sau o sticla de sampanie pe masa si evantual flori nu trebuie sa uitam bineinteles nelipsitele lumanari.lumina poate sa si lipseasca din camera atat timp cat sunt lumanarile.muzica sa fie lenta si romantica.in dormitor pe pat sa pui petale de trandafir, baloane etc.totul trebuie pregatit cu multa dragoste si bun gust.

[url]"O cina romantica" Cina Uploaded with ImageShack.us[/url]

[url]"O cina romantica" Aaaaaaaaaaaaaaaayyyyyyy Uploaded with ImageShack.us[/url]
Sus In jos
lica.irina
Femeia chic
Femeia chic
lica.irina

feminin Puncte : 785
Reputatie : 0
Data nasterii : 22/04/1977
Data de inscriere : 27/10/2010
Varsta : 47
Localizare : Pitesti

"O cina romantica" Empty
MesajSubiect: Re: "O cina romantica"   "O cina romantica" I_icon_minitimeVin Oct 29, 2010 7:57 pm

super tema acestui concurs!
dupa parerea mea toata lumea stie de lumanari, vin sau sampanie, muzica si flori. cred ca depinde foarte mult si de modul in care sunt aranjate toate acestea. poate fi facuta o potecuta din petale de trandafiri, ici colea cate un biletel de dragoste. aceasta potecuta poate duce fie in dormitor, la patul frumos aranjat cu petale, baloane, funtite..., fie la baia inconjurata cu lumanarele, cu apa aromatizata, cu diverse saruri si uleiuri. dar toate acestea sunt ... ceea ce urmeaza dupa o cina romantica...nu?
bineinteles ca cina romantica fara multa, multa dragoste nu exista.
daca la un moment dat barbatul ar face un gest frumos si i-ar oferi doamnei o bijuterie, ar fi ideal, sau poate , daca femeia i-ar dezvalui barbatului o mult asteptata veste, cum ar fii aceea ca vor avea un rod al dragostei lor. si exemplele pot continua. exista multe, ... foarte multe motive pentru o cina romantica, sau chiar dezvaluirea unei iubiri care creste odata cu trecerea zilelor nu trebuie sa lipseasca de la o cina romantica.
Sus In jos
nicoletadina
Femeia chic
Femeia chic
nicoletadina

feminin Puncte : 641
Reputatie : 3
Data nasterii : 17/03/1971
Data de inscriere : 24/10/2010
Varsta : 53
Localizare : bucuresti

"O cina romantica" Empty
MesajSubiect: Re: "O cina romantica"   "O cina romantica" I_icon_minitimeVin Oct 29, 2010 9:58 pm

superb irina ce ai scris
felicitari big kiss
Sus In jos
mioara
Femeia chic
Femeia chic
mioara

feminin Puncte : 1002
Reputatie : 0
Data nasterii : 01/12/1982
Data de inscriere : 31/08/2010
Varsta : 41
Localizare : zimnicea

"O cina romantica" Empty
MesajSubiect: Re: "O cina romantica"   "O cina romantica" I_icon_minitimeVin Oct 29, 2010 11:48 pm

foarte frumos irina, nico, felicitari! kisses
Sus In jos
nicoletadina
Femeia chic
Femeia chic
nicoletadina

feminin Puncte : 641
Reputatie : 3
Data nasterii : 17/03/1971
Data de inscriere : 24/10/2010
Varsta : 53
Localizare : bucuresti

"O cina romantica" Empty
MesajSubiect: Re: "O cina romantica"   "O cina romantica" I_icon_minitimeSam Oct 30, 2010 12:04 am

multumesc mioara dar aucm ma gandeam ca mergi sa aduc si o stripteoza care poate incinge admosfera laugh
Sus In jos
mioara
Femeia chic
Femeia chic
mioara

feminin Puncte : 1002
Reputatie : 0
Data nasterii : 01/12/1982
Data de inscriere : 31/08/2010
Varsta : 41
Localizare : zimnicea

"O cina romantica" Empty
MesajSubiect: Re: "O cina romantica"   "O cina romantica" I_icon_minitimeSam Oct 30, 2010 1:07 am

laugh ce tare nico
Sus In jos
tit.ioana
Femeia chic
Femeia chic
tit.ioana

feminin Puncte : 1055
Reputatie : 0
Data nasterii : 22/11/1983
Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 40
Localizare : Oradea
Stare de spirit : happy

"O cina romantica" Empty
MesajSubiect: Re: "O cina romantica"   "O cina romantica" I_icon_minitimeSam Oct 30, 2010 4:11 am

dragele mele sunteti f creative , imi place mult rasp voastre , ma bucur ca va place tema big kiss
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin

feminin Puncte : 2065
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/06/1989
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Hunedoara

"O cina romantica" Empty
MesajSubiect: Re: "O cina romantica"   "O cina romantica" I_icon_minitimeSam Oct 30, 2010 4:18 am

e super tema ioana si foarte originala big kiss vin si eu maine ca acum e tarziu si mi-e lene sa si gandesc oops
Sus In jos
https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
tit.ioana
Femeia chic
Femeia chic
tit.ioana

feminin Puncte : 1055
Reputatie : 0
Data nasterii : 22/11/1983
Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 40
Localizare : Oradea
Stare de spirit : happy

"O cina romantica" Empty
MesajSubiect: Re: "O cina romantica"   "O cina romantica" I_icon_minitimeSam Oct 30, 2010 4:36 am

te astept iubita... sincer va spun a fost ziua sotului meu si i-am pregatit o cina romantica si sincer a fost ceva deosebit asa ca de acolo m-am inspirat heart2
Sus In jos
joly
Femeia indrazneata
Femeia indrazneata
joly

feminin Puncte : 504
Reputatie : 0
Data nasterii : 05/01/1987
Data de inscriere : 06/09/2010
Varsta : 37
Localizare : RESITA
Stare de spirit : entuziasmata!

"O cina romantica" Empty
MesajSubiect: Re: "O cina romantica"   "O cina romantica" I_icon_minitimeSam Oct 30, 2010 10:14 pm

Eu am sa spun cina ce iam pregatiro sotului meu cand inca eram doar prieteni,de valentine's day!
Am pregatit astfel:
Am pus lumanarii peste tot de la intrarea la usa am facut o alee numai de lumanarii pana in camera unde am facut o inimioara de trandafirii si in mijloc din lumanari am scris te iubesc!
Era mare ca sa imi intre tot cuvantul Te iubesc!
Pe pat si masa erau lumanrele si plin de trandafirii!
Am cheltuit o avere! laugh glumesc!
Si sora mea a fost complicea mea,cand a sunat interfonul,venea de la sorasa sotul,si ea a iesit si ia zis doar sa ii faca o placere sa isi puna esarfa la ochii,na schitat,sia dat seama ca are o surpriza!
Pe masa am pus o cutie de praline,si am luat un cotnarii,ca ala mai beau si eu rar,e singurul ce imi place,si bine inteles cu cola!
Nu va imaginatii ce surprins a fost al meu sot,nu ii venea sa creada,si eu am fost multumita ca ia placut enorm,aveam emotii amandoi!
Nu va zic ce a urmat laugh

Dar a doua zi ca semn de multumire am primit de la sotul meu trandafiri si un inelus din argint,drept cadouas!
Sus In jos
lica.irina
Femeia chic
Femeia chic
lica.irina

feminin Puncte : 785
Reputatie : 0
Data nasterii : 22/04/1977
Data de inscriere : 27/10/2010
Varsta : 47
Localizare : Pitesti

"O cina romantica" Empty
MesajSubiect: Re: "O cina romantica"   "O cina romantica" I_icon_minitimeSam Oct 30, 2010 11:09 pm

multumesc mult pentru aprecieri! sa dea Domnul sa aveti parte de cat mai multe cine romantice!
Sus In jos
tit.ioana
Femeia chic
Femeia chic
tit.ioana

feminin Puncte : 1055
Reputatie : 0
Data nasterii : 22/11/1983
Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 40
Localizare : Oradea
Stare de spirit : happy

"O cina romantica" Empty
MesajSubiect: Re: "O cina romantica"   "O cina romantica" I_icon_minitimeDum Oct 31, 2010 5:28 am

waw ce frumoasa cina romantica joli ... parca si eu am trait emotiile tale cand am citit avand in vedere ca si eu i-am pregatit lui Cosmin cu putin timp in urma
Sus In jos
joly
Femeia indrazneata
Femeia indrazneata
joly

feminin Puncte : 504
Reputatie : 0
Data nasterii : 05/01/1987
Data de inscriere : 06/09/2010
Varsta : 37
Localizare : RESITA
Stare de spirit : entuziasmata!

"O cina romantica" Empty
MesajSubiect: Re: "O cina romantica"   "O cina romantica" I_icon_minitimeDum Oct 31, 2010 7:44 am

OOioana,iauzi,eu nu iam mai facut de multicel,dar cred ca anul ce vine de valentine day iar il surprind,sunt o romantica incurabila! laugh
Sus In jos
nicoletadina
Femeia chic
Femeia chic
nicoletadina

feminin Puncte : 641
Reputatie : 3
Data nasterii : 17/03/1971
Data de inscriere : 24/10/2010
Varsta : 53
Localizare : bucuresti

"O cina romantica" Empty
MesajSubiect: Re: "O cina romantica"   "O cina romantica" I_icon_minitimeDum Oct 31, 2010 9:36 pm

bravo fetelor la cat mai multe cine romantice kisses
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin

feminin Puncte : 2065
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/06/1989
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Hunedoara

"O cina romantica" Empty
MesajSubiect: Re: "O cina romantica"   "O cina romantica" I_icon_minitimeLun Noi 01, 2010 3:57 am

sa va spun si eu cum imi imaginez o cina romantica

pentru multi o cina romantica inseamna la restaurant. pentru mine nu deoarece mi se pare mult prea stanjenitor si lipsit de intimitate. pe el sa il stranga cravata si pe mine corsetul?nu mersi:D. mi-ar place ca cina sa aibe loc pe malul unui lac sub un copac mareee. sa fie o masuta plina cu lumanari, petale de trandafir si o sticla de vin. langa un cearceaf mare plin cu trandafiri ca sa putem privi stelele si sa visam impreuna. bineinteles pe langa toate astea multa dragoste, tandrete si vorbe dulci. dupa ce servim cina, urmeaza desertul care e gatit de el. si cum nu stie sa faca prajituri cand ridica capacul tavii sa fie o cutiuta in care sa fie un inelus care are menirea sa imi spuna ce vrea iubitul meu: sa fiu a lui pentru totdeauna. ce desert nu e mai bun ca acesta? si atunci sa se uite in ochii mei, sa imi puna inelul pe deget alaturi de cuvintele magice si sa ma sarute indelung. sa ne ascundem sub aripa protectoare a lunii si dimineata sa ne prinda iubindu-ne......ca fiecare dimineata ce va urma in viata noastra de acum incolo greating

asta e in viziunea mea o cina romantica. parerea mea e ca vinul , lumanarile si alte chestii sunt doar "umpluturie" unei cine romantice. oricat ar fi masa de plina, daca nu e tandrete nu ii vad rostul. ca nu organizam o cina romantica ca sa "ne indopam" cu mancare ci sa descoperim iubirea in fiecare si sa ne apropiem mai mult. bineinteles ca si accesoriile sunt importante ca doar nu o sa facem o cina romantica la tv mancand pizza
laugh

sper ca v-a placut kissme
Sus In jos
https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
nicoletadina
Femeia chic
Femeia chic
nicoletadina

feminin Puncte : 641
Reputatie : 3
Data nasterii : 17/03/1971
Data de inscriere : 24/10/2010
Varsta : 53
Localizare : bucuresti

"O cina romantica" Empty
MesajSubiect: Re: "O cina romantica"   "O cina romantica" I_icon_minitimeLun Noi 01, 2010 3:17 pm

super admin sa dea DD sa poti face o cina asa cum iti doresti tu. kisses
Sus In jos
lica.irina
Femeia chic
Femeia chic
lica.irina

feminin Puncte : 785
Reputatie : 0
Data nasterii : 22/04/1977
Data de inscriere : 27/10/2010
Varsta : 47
Localizare : Pitesti

"O cina romantica" Empty
MesajSubiect: Re: "O cina romantica"   "O cina romantica" I_icon_minitimeLun Noi 01, 2010 6:58 pm

foarte frumos admin. eu nu prea m-as simti bine noapte pe malul unui lac, dar... [stii mi-e imi estwe frica de serpi, broastele ma streseaza]cred ca vinul mi-ar face curaj.
Sus In jos
tit.ioana
Femeia chic
Femeia chic
tit.ioana

feminin Puncte : 1055
Reputatie : 0
Data nasterii : 22/11/1983
Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 40
Localizare : Oradea
Stare de spirit : happy

"O cina romantica" Empty
MesajSubiect: Re: "O cina romantica"   "O cina romantica" I_icon_minitimeMar Noi 02, 2010 5:43 am

super diana, iti doresc multa bafta si sa ti se implineasca visul big kiss
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin

feminin Puncte : 2065
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/06/1989
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Hunedoara

"O cina romantica" Empty
MesajSubiect: Re: "O cina romantica"   "O cina romantica" I_icon_minitimeMar Noi 02, 2010 1:11 pm

mersi fetelor big kiss
Sus In jos
https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
nicoletadina
Femeia chic
Femeia chic
nicoletadina

feminin Puncte : 641
Reputatie : 3
Data nasterii : 17/03/1971
Data de inscriere : 24/10/2010
Varsta : 53
Localizare : bucuresti

"O cina romantica" Empty
MesajSubiect: Re: "O cina romantica"   "O cina romantica" I_icon_minitimeMier Noi 10, 2010 2:41 am

haideti fetelor numai spuneti nimic
Sus In jos
Continut sponsorizat




"O cina romantica" Empty
MesajSubiect: Re: "O cina romantica"   "O cina romantica" I_icon_minitime

Sus In jos
 

"O cina romantica"

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum :: Concurs :: Concursuri terminate-
Mergi direct la:  
MyFreeCopyright.com Registered & ProtectedTop88 - Director webcreează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente