®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum


Distribuiţi | 
 

 Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati ) in timpul liber ?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
mais
Femeia indrazneata
Femeia indrazneata
mais

feminin Puncte : 401
Reputatie : 1
Data nasterii : 21/07/1979
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 44
Localizare : Temesvar

Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati )  in timpul liber ? Empty
MesajSubiect: Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati ) in timpul liber ?   Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati )  in timpul liber ? I_icon_minitimeLun Aug 09, 2010 7:43 pm

Dupa indelungi cautari , am ajuns la concluzia ca sportul adecvat mie pentru a ma mentine in forma este inotul . :D Am incercat pilates vreo 4 luni , am fost la sala vreo 2 luni , mi-am luat si diferite aparate pentru miscare dar nimic nu m-a multumit pe deplin . Imi plac si plimbarile pe jos de circa 45 minute daca nu este prea cald sau prea frig afara .
Sus In jos
zero
Membru nou
Membru nou
zero

masculin Puncte : 43
Reputatie : 0
Data nasterii : 10/06/1992
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati )  in timpul liber ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati ) in timpul liber ?   Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati )  in timpul liber ? I_icon_minitimeVin Aug 13, 2010 9:37 pm

Poi eu fac sala,dar am facut si breakdance si box :D
Sus In jos
Criticalzz
Membru nou
Membru nou
Criticalzz

masculin Puncte : 2
Reputatie : 0
Data nasterii : 19/12/1984
Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 39
Localizare : Suceava

Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati )  in timpul liber ? Empty
MesajSubiect: :)   Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati )  in timpul liber ? I_icon_minitimeMar Aug 17, 2010 5:14 am

Hmmmm....aproape orice implica miscare, in general fotbal sau daca nu....niste alergari usoare :)
Sus In jos
bebelusha18
Femeia indrazneata
Femeia indrazneata
bebelusha18

feminin Puncte : 195
Reputatie : 0
Data nasterii : 18/11/1982
Data de inscriere : 18/08/2010
Varsta : 41
Localizare : iasi , romania
Stare de spirit : fericita

Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati )  in timpul liber ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati ) in timpul liber ?   Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati )  in timpul liber ? I_icon_minitimeMier Aug 25, 2010 4:53 am

nu prea mai fac nimic... stepper din cand in cand...dar mi-ar placea sa joc niste volei
Sus In jos
anuta22
Femeia chic
Femeia chic
anuta22

feminin Puncte : 757
Reputatie : 0
Data nasterii : 20/06/1987
Data de inscriere : 26/08/2010
Varsta : 36
Localizare : onesti/bacau

Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati )  in timpul liber ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati ) in timpul liber ?   Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati )  in timpul liber ? I_icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 9:32 pm

sincer nu practic nici un sport,mi-as dori sa mai alerg din cand in cand dar...............
Sus In jos
mari
Femeia chic
Femeia chic
mari

feminin Puncte : 591
Reputatie : 0
Data nasterii : 04/10/1981
Data de inscriere : 23/08/2010
Varsta : 42
Localizare : pitesti
Stare de spirit : fericita si implinita

Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati )  in timpul liber ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati ) in timpul liber ?   Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati )  in timpul liber ? I_icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 9:49 pm

imi place sa merg cu bicicleta,cand mergem la tara cel putin ora alergam prin sat cu ele
Sus In jos
iepurasha
Femeia chic
Femeia chic
iepurasha

feminin Puncte : 315
Reputatie : 2
Data nasterii : 20/09/1989
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 34
Localizare : Dealu Clujului

Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati )  in timpul liber ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati ) in timpul liber ?   Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati )  in timpul liber ? I_icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 9:52 pm

plimbarile lungi si dese...cheia marilor succese :D (stiu ca era "pauzele lungi si dese...") da merge si in cazu asta vorba asta oops
Sus In jos
anuta22
Femeia chic
Femeia chic
anuta22

feminin Puncte : 757
Reputatie : 0
Data nasterii : 20/06/1987
Data de inscriere : 26/08/2010
Varsta : 36
Localizare : onesti/bacau

Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati )  in timpul liber ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati ) in timpul liber ?   Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati )  in timpul liber ? I_icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 10:07 pm

asa este Iepurasha merge merge,mi-as dori sa ma plimb si eu cu bicla
Sus In jos
lauret
Membru nou
Membru nou
lauret

feminin Puncte : 69
Reputatie : 0
Data nasterii : 15/08/1977
Data de inscriere : 25/08/2010
Varsta : 46
Localizare : modena-italy

Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati )  in timpul liber ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati ) in timpul liber ?   Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati )  in timpul liber ? I_icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 10:41 pm

Eu fac zilnic 15 km in bici,daca sar o zi ,merg in parc la mers alert cateva ture de 1 km,dar inca nu se vad rezultatele,am inceput de vreo 2 luni oops
Sus In jos
iepurasha
Femeia chic
Femeia chic
iepurasha

feminin Puncte : 315
Reputatie : 2
Data nasterii : 20/09/1989
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 34
Localizare : Dealu Clujului

Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati )  in timpul liber ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati ) in timpul liber ?   Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati )  in timpul liber ? I_icon_minitimeJoi Aug 26, 2010 11:21 pm

si eu m-as plimba cu bitza...de as sti sa ma dau cry
Sus In jos
anuta22
Femeia chic
Femeia chic
anuta22

feminin Puncte : 757
Reputatie : 0
Data nasterii : 20/06/1987
Data de inscriere : 26/08/2010
Varsta : 36
Localizare : onesti/bacau

Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati )  in timpul liber ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati ) in timpul liber ?   Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati )  in timpul liber ? I_icon_minitimeVin Aug 27, 2010 3:07 am

eu stiu sa merg pe bicla,cel putin stiam dar nu am bicla
Sus In jos
mais
Femeia indrazneata
Femeia indrazneata
mais

feminin Puncte : 401
Reputatie : 1
Data nasterii : 21/07/1979
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 44
Localizare : Temesvar

Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati )  in timpul liber ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati ) in timpul liber ?   Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati )  in timpul liber ? I_icon_minitimeVin Aug 27, 2010 3:19 am

E foarte placut sa mergi pe bicicleta , daca mai ai si un traseu frumos , e si mai bine .
Sus In jos
anuta22
Femeia chic
Femeia chic
anuta22

feminin Puncte : 757
Reputatie : 0
Data nasterii : 20/06/1987
Data de inscriere : 26/08/2010
Varsta : 36
Localizare : onesti/bacau

Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati )  in timpul liber ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati ) in timpul liber ?   Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati )  in timpul liber ? I_icon_minitimeVin Aug 27, 2010 4:34 am

mi-as dori sa invat sa inont
Sus In jos
mais
Femeia indrazneata
Femeia indrazneata
mais

feminin Puncte : 401
Reputatie : 1
Data nasterii : 21/07/1979
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 44
Localizare : Temesvar

Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati )  in timpul liber ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati ) in timpul liber ?   Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati )  in timpul liber ? I_icon_minitimeVin Aug 27, 2010 11:42 pm

E simplu , te poate invata un profesor de inot .
Sus In jos
bebelusha18
Femeia indrazneata
Femeia indrazneata
bebelusha18

feminin Puncte : 195
Reputatie : 0
Data nasterii : 18/11/1982
Data de inscriere : 18/08/2010
Varsta : 41
Localizare : iasi , romania
Stare de spirit : fericita

Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati )  in timpul liber ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati ) in timpul liber ?   Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati )  in timpul liber ? I_icon_minitimeSam Aug 28, 2010 1:09 am

eu ma urc pe stepper din cand in cand
Sus In jos
anuta22
Femeia chic
Femeia chic
anuta22

feminin Puncte : 757
Reputatie : 0
Data nasterii : 20/06/1987
Data de inscriere : 26/08/2010
Varsta : 36
Localizare : onesti/bacau

Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati )  in timpul liber ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati ) in timpul liber ?   Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati )  in timpul liber ? I_icon_minitimeSam Aug 28, 2010 3:15 am

Da mais asa este dar sincer nici nu mi-am dat interesul
Sus In jos
mais
Femeia indrazneata
Femeia indrazneata
mais

feminin Puncte : 401
Reputatie : 1
Data nasterii : 21/07/1979
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 44
Localizare : Temesvar

Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati )  in timpul liber ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati ) in timpul liber ?   Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati )  in timpul liber ? I_icon_minitimeMier Sept 01, 2010 3:14 am

Nu mai face nimeni miscare ?
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin

feminin Puncte : 2065
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/06/1989
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Hunedoara

Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati )  in timpul liber ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati ) in timpul liber ?   Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati )  in timpul liber ? I_icon_minitimeMier Sept 01, 2010 4:57 pm

eu mai fac uneoori exercitii prin casa, dar cand sunt la lucru nu prea imi permite timpul
Sus In jos
https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
mioara
Femeia chic
Femeia chic
mioara

feminin Puncte : 1002
Reputatie : 0
Data nasterii : 01/12/1982
Data de inscriere : 31/08/2010
Varsta : 41
Localizare : zimnicea

Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati )  in timpul liber ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati ) in timpul liber ?   Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati )  in timpul liber ? I_icon_minitimeJoi Sept 02, 2010 4:01 am

si mie mi-ar placea sa stiu sa innot; desi locuiesc la dunare .....nu stiu
Sus In jos
mais
Femeia indrazneata
Femeia indrazneata
mais

feminin Puncte : 401
Reputatie : 1
Data nasterii : 21/07/1979
Data de inscriere : 09/08/2010
Varsta : 44
Localizare : Temesvar

Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati )  in timpul liber ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati ) in timpul liber ?   Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati )  in timpul liber ? I_icon_minitimeJoi Sept 02, 2010 6:38 pm

Wow , ce fain e sa locuiesti langa Dunare , mai ales daca e zona neinundabila . Poti invata sa inoti , nu e greu deloc mai ales daca-ti place apa .
Sus In jos
iepurasha
Femeia chic
Femeia chic
iepurasha

feminin Puncte : 315
Reputatie : 2
Data nasterii : 20/09/1989
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 34
Localizare : Dealu Clujului

Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati )  in timpul liber ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati ) in timpul liber ?   Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati )  in timpul liber ? I_icon_minitimeMier Oct 06, 2010 12:19 am

fetelor eu de ceva vreme m-am apucat de alergat;alerg vreo 20 -30 de minute in fiecare seara si asa bine imi prinde bravo ma simt foarte bine dupa o alergare din asta usoara
Sus In jos
iulianah
Membru nou
Membru nou
iulianah

feminin Puncte : 52
Reputatie : 0
Data nasterii : 27/01/1965
Data de inscriere : 16/10/2010
Varsta : 59
Localizare : Jaristea; jud Vrancea

Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati )  in timpul liber ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati ) in timpul liber ?   Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati )  in timpul liber ? I_icon_minitimeSam Oct 16, 2010 4:43 pm

Nu fac niciun fel de sport, dar imi este dor sa mai joc handbal si volley.
Sus In jos
giana_cta
Membru nou
Membru nou
giana_cta

feminin Puncte : 52
Reputatie : 0
Data nasterii : 23/03/1966
Data de inscriere : 25/10/2010
Varsta : 58
Localizare : Constanta

Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati )  in timpul liber ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati ) in timpul liber ?   Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati )  in timpul liber ? I_icon_minitimeVin Noi 05, 2010 5:54 pm

imi place sa fac jogging in weekend sau sa ma plimb prin parc cu fetita mea....este un mod placut de a face miscare
Sus In jos
maria_tecuceanca
Membru nou
Membru nou
maria_tecuceanca

feminin Puncte : 53
Reputatie : 0
Data nasterii : 30/10/1980
Data de inscriere : 07/11/2010
Varsta : 43
Localizare : Tecuci

Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati )  in timpul liber ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati ) in timpul liber ?   Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati )  in timpul liber ? I_icon_minitimeLun Noi 08, 2010 12:56 am

ador statul in gradina sa platez flori,sa ud vegetatia si uneori mai si merg la sala
Sus In jos
Gianina
Moderator
Moderator
Gianina

feminin Puncte : 688
Reputatie : 0
Data nasterii : 11/08/1979
Data de inscriere : 20/10/2010
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele
Stare de spirit : Foarte buna

Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati )  in timpul liber ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati ) in timpul liber ?   Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati )  in timpul liber ? I_icon_minitimeDum Noi 14, 2010 7:28 am

Noi mergem pe munte.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati )  in timpul liber ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati ) in timpul liber ?   Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati )  in timpul liber ? I_icon_minitime

Sus In jos
 

Ce fel de sport practicati ( sau doriti sa practicati ) in timpul liber ?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum :: Despre noi si interesele noastre :: Sanatate & sport-
Mergi direct la:  
MyFreeCopyright.com Registered & ProtectedTop88 - Director webcreeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente