®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum


Distribuiţi | 
 

 Ti-a gresit....il ierti?!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

feminin Puncte : 2065
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/06/1989
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Hunedoara

Ti-a gresit....il ierti?! Empty
MesajSubiect: Ti-a gresit....il ierti?!   Ti-a gresit....il ierti?! I_icon_minitimeLun Noi 01, 2010 4:30 am

fie ca te-a inselat, sau ca ti-a dat o palma, sau ca a petrecut cu baietii toata noaptea...ce faci...il ierti si o iei de la capat sau pui capat relatiei?
Sus In jos
https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
joly
Femeia indrazneata
Femeia indrazneata
joly

feminin Puncte : 504
Reputatie : 0
Data nasterii : 05/01/1987
Data de inscriere : 06/09/2010
Varsta : 37
Localizare : RESITA
Stare de spirit : entuziasmata!

Ti-a gresit....il ierti?! Empty
MesajSubiect: Re: Ti-a gresit....il ierti?!   Ti-a gresit....il ierti?! I_icon_minitimeDum Noi 14, 2010 1:17 am

Grea intrebare,pai ce sa zic cred ca depinde de ce greseala face,si daca mai merita iertat,poate pentru o seara cu baietii,sau palma,sa zicem ca incerc sa trec cu vederea,dar peste inselat NU!
Pana acolo nu iert nimic!
Sus In jos
lica.irina
Femeia chic
Femeia chic
lica.irina

feminin Puncte : 785
Reputatie : 0
Data nasterii : 22/04/1977
Data de inscriere : 27/10/2010
Varsta : 47
Localizare : Pitesti

Ti-a gresit....il ierti?! Empty
MesajSubiect: Re: Ti-a gresit....il ierti?!   Ti-a gresit....il ierti?! I_icon_minitimeDum Noi 14, 2010 4:21 am

si eu cred ca depinde de greseala. nu cred ca as putea ierta daca ma inseala dar nu cred ca pot ierta nici daca ma loveste. poate alte greseli mai marunte.
Sus In jos
ADINA
Membru nou
Membru nou
ADINA

feminin Puncte : 53
Reputatie : 0
Data nasterii : 27/09/1993
Data de inscriere : 19/11/2010
Varsta : 30
Localizare : constanta

Ti-a gresit....il ierti?! Empty
MesajSubiect: Re: Ti-a gresit....il ierti?!   Ti-a gresit....il ierti?! I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 10:21 pm

eu cred ca las ierta indiferent de situatie am trecut prin multe impreuna si nu cred ca as putea renunta asa usor la el 'am iertat dar nu am uitat'
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin

feminin Puncte : 2065
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/06/1989
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Hunedoara

Ti-a gresit....il ierti?! Empty
MesajSubiect: Re: Ti-a gresit....il ierti?!   Ti-a gresit....il ierti?! I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 10:28 pm

chiar si daca te-ar insela ai ierta adina? eu nu as putea sa iert o asemenea greseala sincer
Sus In jos
https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
ADINA
Membru nou
Membru nou
ADINA

feminin Puncte : 53
Reputatie : 0
Data nasterii : 27/09/1993
Data de inscriere : 19/11/2010
Varsta : 30
Localizare : constanta

Ti-a gresit....il ierti?! Empty
MesajSubiect: Re: Ti-a gresit....il ierti?!   Ti-a gresit....il ierti?! I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 10:37 pm

find prima mea iubire las ierta pentru ca imi doresc sa raman langa el toata viata tine cont ca sunt din clasa a7 cu el si miar fi greu fara el :heart1 plange
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin

feminin Puncte : 2065
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/06/1989
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Hunedoara

Ti-a gresit....il ierti?! Empty
MesajSubiect: Re: Ti-a gresit....il ierti?!   Ti-a gresit....il ierti?! I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 10:44 pm

te cred adina dar sa te insele e un lucru grav. daca o face odata si il ierti isi va permite sa o mai faca. si nu cred ca ar fi bine sa ramai langa el toata viata in cazul in care te tot insala. va fi un moment cand te vei satura.
parerea mea e ca un barbat insala fie pentru ca nu gaseste la femeia iubita ce vrea, fie cauta mereu ceva nou fie e prost si nu stie ce bijuterie de femeie are langa el. oricare ar fi motivul eu nu as putea sa iert. de exemplu daca ceva nu ii convine la mine trebuie sa vorbeasca cu mine si sa incercam sa schimbam acel aspect, nu sa caute la alta. deci totul consta in comunicare
Sus In jos
https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
zero
Membru nou
Membru nou
zero

masculin Puncte : 43
Reputatie : 0
Data nasterii : 10/06/1992
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

Ti-a gresit....il ierti?! Empty
MesajSubiect: Re: Ti-a gresit....il ierti?!   Ti-a gresit....il ierti?! I_icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 11:07 pm

ADINA eu cred ca asa zici acum dar eu nu cred ca o sa il ierti noroc ca eu is mai treaz ca restu :))
Sus In jos
Continut sponsorizat




Ti-a gresit....il ierti?! Empty
MesajSubiect: Re: Ti-a gresit....il ierti?!   Ti-a gresit....il ierti?! I_icon_minitime

Sus In jos
 

Ti-a gresit....il ierti?!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum :: De-ale barbatilor :: Men's only-
Mergi direct la:  
MyFreeCopyright.com Registered & ProtectedTop88 - Director webForumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente