®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum


Distribuiţi | 
 

 Ce inseamna prietenia?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

feminin Puncte : 2065
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/06/1989
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Hunedoara

Ce inseamna prietenia? Empty
MesajSubiect: Ce inseamna prietenia?   Ce inseamna prietenia? I_icon_minitimeDum Noi 07, 2010 2:01 am

Ce inseamna pentru voi prietenia? E necesar sa avem o multime de prieteni?
Sus In jos
https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
Gianina
Moderator
Moderator
Gianina

feminin Puncte : 688
Reputatie : 0
Data nasterii : 11/08/1979
Data de inscriere : 20/10/2010
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele
Stare de spirit : Foarte buna

Ce inseamna prietenia? Empty
MesajSubiect: Re: Ce inseamna prietenia?   Ce inseamna prietenia? I_icon_minitimeDum Noi 14, 2010 5:02 am

Prietenia pentru mine inseamna o relatie neconditionata decat de afectiune si respect.Un prieten e un om pe care te poti baza in orice situatie si la orice ora din zi si din noapte.
Nu e necesar sa avem foarte multi prieteni daca nu sunt buni.Oricum,o prietenie se leaga in timp.
Imi doresc sa am si eu o prietena care sa ma iubeasca asa cum sunt si sa ma asculte,sa aiba timp sa ma asculte si sa nu ma barfeasca.Nu-mi place prefacatoria. heart2
Sus In jos
anetta
Membru nou
Membru nou
anetta

feminin Puncte : 9
Reputatie : 0
Data nasterii : 24/01/1986
Data de inscriere : 01/12/2010
Varsta : 38
Localizare : Arad
Stare de spirit : narabdatoare sa vina Craciunul :)

Ce inseamna prietenia? Empty
MesajSubiect: Re: Ce inseamna prietenia?   Ce inseamna prietenia? I_icon_minitimeVin Dec 03, 2010 6:39 am

Sunt de acord cu tine Gianina . Dar cum sa mai legi prietenii atunci cand iti dispare inocenta? Dar atunci cand prietenii tai s-au dovedit a nu fii chiar asa de prieteni? Imi e greu sa leg o prietenie. Tocmai mie , care eram inconjurata de prieteni. Poate erau doar amici , dar erau . Ultima prietena pe care am mai avut-o a plecat departe. E la mii de km .... cry CRed ca secretul e sa ai o singura prietena si aia buna. (Eu, care credeam ca secretul e in avea cat mai multi prieteni...) O prietena care sa fie sincera si la care sa-i poti darui toata sinceritatea ta. Un suflet cald si loial si mai ales un sprijin neconditionat . Poate capacitatea de ati face prieteni nu consta in sociabilitatea fiecaruia , ci in puritatea sufletului .
Ce credeti?
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin

feminin Puncte : 2065
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/06/1989
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Hunedoara

Ce inseamna prietenia? Empty
MesajSubiect: Re: Ce inseamna prietenia?   Ce inseamna prietenia? I_icon_minitimeVin Dec 03, 2010 1:04 pm

sunt de acord cu tine. mai bine o prietena buna decat 1000si degeaba. dar in ziua de azi e greu pentru ca lumea e rea si chiar si cea mai buna prietena te poate trada
Sus In jos
https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat




Ce inseamna prietenia? Empty
MesajSubiect: Re: Ce inseamna prietenia?   Ce inseamna prietenia? I_icon_minitime

Sus In jos
 

Ce inseamna prietenia?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum :: Discutii intre prietene :: Discutii off topic :: Despre prietenie-
Mergi direct la:  
MyFreeCopyright.com Registered & ProtectedTop88 - Director webcreează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente