®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum


Distribuiţi | 
 

 Concurs top postatori zilnici

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
flory
Femeia chic
Femeia chic
flory

feminin Puncte : 751
Reputatie : 0
Data nasterii : 01/12/1981
Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 42
Localizare : teleorman

Concurs top postatori zilnici - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs top postatori zilnici   Concurs top postatori zilnici - Pagina 2 I_icon_minitimeMar Noi 16, 2010 10:11 pm

dar nui vorba de renuntat irina , cel putin din partea mea big kiss
Sus In jos
lica.irina
Femeia chic
Femeia chic
lica.irina

feminin Puncte : 785
Reputatie : 0
Data nasterii : 22/04/1977
Data de inscriere : 27/10/2010
Varsta : 47
Localizare : Pitesti

Concurs top postatori zilnici - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs top postatori zilnici   Concurs top postatori zilnici - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Noi 17, 2010 5:50 pm

atunci... haideti la butonat!
Sus In jos
Clau
Admin
Admin
Clau

feminin Puncte : 298
Reputatie : 0
Data nasterii : 03/05/1988
Data de inscriere : 21/09/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Concurs top postatori zilnici - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs top postatori zilnici   Concurs top postatori zilnici - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Noi 18, 2010 3:34 am

Mda.. pe alte fprumuri se fac cate 100-200 de mesaje pe zi si aici nu se pot scrie 20-30? Ciudat....
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin

feminin Puncte : 2065
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/06/1989
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Hunedoara

Concurs top postatori zilnici - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs top postatori zilnici   Concurs top postatori zilnici - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Noi 18, 2010 3:49 am

pai cam asa e clau. eu nu am nimic cu nimeni dar cand vad ca veniti si spuneti ca nu aveti timp sa intrati si pe alte forumuri sunteti active cu zeci de mesaje. pai ce sa mai zic fetelor? ma chinui sa caut sponsori pentru voi ...ca nu eu castig premiile ci voi si nici macar nu mai participati.imi pare rau ca se ajunge aici dar daca ati vrea cu siguranta se poate. in cazul in care ceva nu va place aici puteti sa spuneti fara nici o retinere.

aceste premii le pun pentru a doua oara in concurs si tot degeba ca nu sunt participante. mai mult de atat ce pot sa fac? daca as avea 100 de premii v-as da la toate fara sa faceti nimic dar cum am doar unul trebuie sa faceti ceva pentru el,nu? si ma indoiesc ca am pus teme atat de absurde incat sa nu puteti participa.
Sus In jos
https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
Admin
Admin
Admin
Admin

feminin Puncte : 2065
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/06/1989
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Hunedoara

Concurs top postatori zilnici - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs top postatori zilnici   Concurs top postatori zilnici - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Noi 18, 2010 5:09 am

Concurs top postatori zilnici - Pagina 2 Snap0013
Sus In jos
https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
lica.irina
Femeia chic
Femeia chic
lica.irina

feminin Puncte : 785
Reputatie : 0
Data nasterii : 22/04/1977
Data de inscriere : 27/10/2010
Varsta : 47
Localizare : Pitesti

Concurs top postatori zilnici - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs top postatori zilnici   Concurs top postatori zilnici - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Noi 18, 2010 9:45 pm

as vrea sa stiu si eu cine face 100-200 de mesaje pe alte forumuri si aici nu face 20-30? haideti sa nu ne mai pitim dupa degete si sa spunem lucrurile pe fata , daca tot spunem. eu una ma simt cam... ''naspa'' pentru ca eu am spus ca nu mai am timp sa intru cum intram odata sa butonez toata ziua, deoarece acum am un job. ...si cu toate astea incerc pe tot posibilul sa intru acolo unde-mi place. macar cand iau pauza, tot trec sa vad ce mai faceti. eu intru din placere , nu din obligatie. si apoi, daca cineva sau ceva ma deranjeaza...
stiti ceva?... nu vad prea multa activitate nici din partea adminului sau a moderatorilor... deci ce pretentii sa mai am?... stiti proverbul acela? ''pestele de la cap se impute'' ce-o sa faceti? o sa-mi blocati accesul pentru ca am spus lucrurile pe fata cum ati facut-o si pe celalalt forum? ei si?....
uite aici corectitudine: draga moderatoare a avut timp sa intre sa faca putina baza [ea nu mai este ironica], dar nu a avut timp sa-si anunte castigatoarea de la concursul organizat de ea, pentru care a castigat un patut. totul aranjat... desigur. concursul ei s-a incheiat pe 15. eu nu am participat, sa nu intelegeti ca vroiam eu premiul. nu dragele mele. eu nu vreau decat corectitudine. ceea ce-mi cereti si voi. dar daca eu nu primesc, nu primiti nici voi.
de aceea va pleaca toate fetele de pe forumuri. nu v-ati prins inca?
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin

feminin Puncte : 2065
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/06/1989
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Hunedoara

Concurs top postatori zilnici - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs top postatori zilnici   Concurs top postatori zilnici - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Noi 18, 2010 10:48 pm

cum adica totul aranjat la concurs irina? nu eu am hotarat castigatorii ci sponsorul. si nu poti judeca daca eu sau moderatorii avem activitate. avem si noi viata..da??? am cautat sponsori pentru voi..multe ati castigat. tot ce v-am cerut a fost ACTIVITATE. si daca un concurs se incheie nu inseamna ca trebuie ca in minutul urmator sa se anunte castigatoarea. si nu inteleg de ce te bagi ca nu a zis nimeni nimic de tine. asa ca nu mai judeca tu aiurea.daca nu iti place de ce intri? si e jenant sa spui ca a fost aranjat concursul cu patutul. e vorba de ceva pentru copii nu vreun fard banal sau altceva de femei. nu iti banez contul stai linistita. e o tara libera poti sa zici ce vrei dar felul tau de gandire lasa de dorit. daca nu intra nimeni pe forum ce sa fac sa vb singura? sau voi ati intrat sa vorbiti cu mine?

SI E JENANT SA PRIMESC ASTFEL DE COMENTARII. DUPA CE ATI CASTIGAT SI DUPA CE A FOST BINE ATI PLECAT FETELOR?? FRUMOS DIN PARTEA VOASTRA. DE DATA ASTA CHIAR M-ATI DEZAMAGIT.
Sus In jos
https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
lica.irina
Femeia chic
Femeia chic
lica.irina

feminin Puncte : 785
Reputatie : 0
Data nasterii : 22/04/1977
Data de inscriere : 27/10/2010
Varsta : 47
Localizare : Pitesti

Concurs top postatori zilnici - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs top postatori zilnici   Concurs top postatori zilnici - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Noi 18, 2010 11:07 pm

eu nu am plecat , dar culmea este ca eu am spus ca nu prea mai pot intra si exact asta a spus moderatoarea te. apoi alt motiv care m-a facut sa cred asta este faptul ca mi-a blocat accesul pe forumul ei. dar nu-i bai.
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin

feminin Puncte : 2065
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/06/1989
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Hunedoara

Concurs top postatori zilnici - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs top postatori zilnici   Concurs top postatori zilnici - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 1:55 am

irina dar ce treaba am eu cu forumul ei? faci scandal aici ca te-a banat clau la ea sau cum?
Sus In jos
https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
Admin
Admin
Admin
Admin

feminin Puncte : 2065
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/06/1989
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Hunedoara

Concurs top postatori zilnici - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs top postatori zilnici   Concurs top postatori zilnici - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 3:10 am

lansand off-topicul la o parte la acest concurs mai participa cineva sau il inchid? ca pe primul loc au fost pana acum maxim 20 de mesaje si maxim 6 utilizatori. restul cu cate un mesaj.
Sus In jos
https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
tit.ioana
Femeia chic
Femeia chic
tit.ioana

feminin Puncte : 1055
Reputatie : 0
Data nasterii : 22/11/1983
Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 40
Localizare : Oradea
Stare de spirit : happy

Concurs top postatori zilnici - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs top postatori zilnici   Concurs top postatori zilnici - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 4:58 am

fetelor sa nu va suparati pe mine dar eu de cand s-a inceput acest conc nuam mai avut calc
Sus In jos
lica.irina
Femeia chic
Femeia chic
lica.irina

feminin Puncte : 785
Reputatie : 0
Data nasterii : 22/04/1977
Data de inscriere : 27/10/2010
Varsta : 47
Localizare : Pitesti

Concurs top postatori zilnici - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs top postatori zilnici   Concurs top postatori zilnici - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 5:24 am

faci cum vrei admin.
in loc sa-mi spui mie asta, mai bine i-ai spuna ei sa nu mai bata apropouri. putin imi pasa de forumul ei.
Sus In jos
tit.ioana
Femeia chic
Femeia chic
tit.ioana

feminin Puncte : 1055
Reputatie : 0
Data nasterii : 22/11/1983
Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 40
Localizare : Oradea
Stare de spirit : happy

Concurs top postatori zilnici - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs top postatori zilnici   Concurs top postatori zilnici - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 6:11 am

fetelor incetati nu e frumos sa va certati plange
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin

feminin Puncte : 2065
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/06/1989
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Hunedoara

Concurs top postatori zilnici - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs top postatori zilnici   Concurs top postatori zilnici - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 1:18 pm

irina te-am rugat sa nu mai mentionezi aici problemele tale cu clau si cu forumu ei
Sus In jos
https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
flory
Femeia chic
Femeia chic
flory

feminin Puncte : 751
Reputatie : 0
Data nasterii : 01/12/1981
Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 42
Localizare : teleorman

Concurs top postatori zilnici - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs top postatori zilnici   Concurs top postatori zilnici - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 3:47 pm

off fetelor chiar nu-i frumos sa va certati este adevarat ca fiecare-i liber sa spuna ce gandeste dar totusi intram de placere si pentru relaxare nu sa stam sa judecam .hai mai bine sa ne relaxam si sa lasam reprosurile si cearta
va big kiss pe toate
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin

feminin Puncte : 2065
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/06/1989
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Hunedoara

Concurs top postatori zilnici - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs top postatori zilnici   Concurs top postatori zilnici - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Noi 19, 2010 9:47 pm

asa e flory ai dreptate. eu nu ma cert doar o rog pe irina sa nu se planga aici de problemele ei cu clau pentru ca forumul asta nu are nici o treaba cu al ei
Sus In jos
https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
Admin
Admin
Admin
Admin

feminin Puncte : 2065
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/06/1989
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Hunedoara

Concurs top postatori zilnici - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs top postatori zilnici   Concurs top postatori zilnici - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Noi 20, 2010 6:00 am

Concurs top postatori zilnici - Pagina 2 Snap0014
Sus In jos
https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
lica.irina
Femeia chic
Femeia chic
lica.irina

feminin Puncte : 785
Reputatie : 0
Data nasterii : 22/04/1977
Data de inscriere : 27/10/2010
Varsta : 47
Localizare : Pitesti

Concurs top postatori zilnici - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs top postatori zilnici   Concurs top postatori zilnici - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Noi 20, 2010 7:41 pm

n-ai vazut ca nu am mai zis nimic? tu de ce mai continui si mai repeti acelasi lucru?
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin

feminin Puncte : 2065
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/06/1989
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Hunedoara

Concurs top postatori zilnici - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs top postatori zilnici   Concurs top postatori zilnici - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Noi 20, 2010 8:11 pm

irina te rog sa renunti la tonul de autoritate. si gata cu off-topic aici. e un topic pentru concurs deci sa il tratam ca atare. orice alt off-topic va fi sanctionat
Sus In jos
https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
Admin
Admin
Admin
Admin

feminin Puncte : 2065
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/06/1989
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Hunedoara

Concurs top postatori zilnici - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs top postatori zilnici   Concurs top postatori zilnici - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Noi 21, 2010 2:22 am

din cauza lipsei de participante si a numarului mic de mesaje acest concurs este inchis
Sus In jos
https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat




Concurs top postatori zilnici - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs top postatori zilnici   Concurs top postatori zilnici - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 

Concurs top postatori zilnici

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum :: Concurs :: Concursuri terminate-
Mergi direct la:  
MyFreeCopyright.com Registered & ProtectedTop88 - Director webcreează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente