®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum


Distribuiţi | 
 

 Multumiri si aprecieri ale userilor

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

feminin Puncte : 2065
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/06/1989
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Hunedoara

Multumiri si aprecieri ale userilor Empty
MesajSubiect: Multumiri si aprecieri ale userilor   Multumiri si aprecieri ale userilor I_icon_minitimeMier Dec 08, 2010 2:07 am

Aici puteti posta multumiri aprecieri referitoare la forum si la membrii forumului.
Sus In jos
https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
joly
Femeia indrazneata
Femeia indrazneata
joly

feminin Puncte : 504
Reputatie : 0
Data nasterii : 05/01/1987
Data de inscriere : 06/09/2010
Varsta : 37
Localizare : RESITA
Stare de spirit : entuziasmata!

Multumiri si aprecieri ale userilor Empty
MesajSubiect: Re: Multumiri si aprecieri ale userilor   Multumiri si aprecieri ale userilor I_icon_minitimeMier Dec 08, 2010 2:43 am

multumesc mult pentru ca ai deschis,si vreau ca eu sa fiu prima care multumeste pe acest forum!
Multumesc dya,ca esti o persoana minunata si cei care te cunosc stiu ce spun,la inceput esti rezervata dar cand ajungi sa te imprietenesti esti o fata super,eu te plac si iti multumesc ca esti prietena mea!
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin

feminin Puncte : 2065
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/06/1989
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Hunedoara

Multumiri si aprecieri ale userilor Empty
MesajSubiect: Re: Multumiri si aprecieri ale userilor   Multumiri si aprecieri ale userilor I_icon_minitimeMier Dec 08, 2010 2:45 am

joly multumesc mult pentru aceste cuvinte. ma bucur si eu enorm de mult ca am avut ocazia sa te cunosc si ca am devenit prietene. ma bucur ca esti aici cand am nevoie de un sfat si voi fi si eu acolo sa te sustin iloveyou
Sus In jos
https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
Gianina
Moderator
Moderator
Gianina

feminin Puncte : 688
Reputatie : 0
Data nasterii : 11/08/1979
Data de inscriere : 20/10/2010
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele
Stare de spirit : Foarte buna

Multumiri si aprecieri ale userilor Empty
MesajSubiect: Re: Multumiri si aprecieri ale userilor   Multumiri si aprecieri ale userilor I_icon_minitimeMier Dec 08, 2010 2:47 am

Si eu ii multumesc Dianei ca m-a primit cu bratele deschise si a fost receptiva la ideile mele.Apreciez faptul ca ne respecti,ne dai incredere si ne faci un locusor aici si acolo,in inimioara ta,Dia! kisses
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin

feminin Puncte : 2065
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/06/1989
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Hunedoara

Multumiri si aprecieri ale userilor Empty
MesajSubiect: Re: Multumiri si aprecieri ale userilor   Multumiri si aprecieri ale userilor I_icon_minitimeMier Dec 08, 2010 2:49 am

Si eu va multumesc Gianina ca ma numiti prietena si sa stii ca am loc pentru toate in inimioara mea. Te pup si pe tine Gianina si iti multumesc ca ai fost aici cand a fost nevoie de tine. Toata admiratia si respectul pentru voi fetelor. Jos palaria
Sus In jos
https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat




Multumiri si aprecieri ale userilor Empty
MesajSubiect: Re: Multumiri si aprecieri ale userilor   Multumiri si aprecieri ale userilor I_icon_minitime

Sus In jos
 

Multumiri si aprecieri ale userilor

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum :: Administratie ®© :: Administratia forumului-
Mergi direct la:  
MyFreeCopyright.com Registered & ProtectedTop88 - Director webCreati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente