®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum

Subiecte similare
    Conectare
    Utilizator:
    Parola:
    Conectare automată: 
    :: Mi-am uitat parola


    Photobucket

    Photobucket

    Photobucket
    Contact Admin
    Diana
    Photobucket

    Distribuiţi | 
     

     Anunturi importante

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
    AutorMesaj
    Admin
    Admin
    Admin
    Admin

    feminin Puncte : 2065
    Reputatie : 2
    Data nasterii : 04/06/1989
    Data de inscriere : 30/07/2010
    Varsta : 34
    Localizare : Hunedoara

    Anunturi importante Empty
    MesajSubiect: Anunturi importante   Anunturi importante I_icon_minitimeMier Dec 08, 2010 2:19 am

    Subiectele inchise sau la care nu s-a raspuns de mult timp vor fi arhivate , iar cand se aduna mai multe cele mai vechi vor fi sterse pentru o mai buna functionare a forumului. Aceasta "curatenie" a subiectelor se va face aproximativ o data la 2-3 luni. Cand vor fi sterse anumite subiecte automat vor fi sterse si mesajele voastre din cadrul subiectelor sterse . Asa ca sa nu va speriati daca uneori o sa va mai dispara din numarul mesajelor.


    Ultima editare efectuata de catre Admin in Mier Dec 08, 2010 2:21 am, editata de 1 ori
    Sus In jos
    https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
    Admin
    Admin
    Admin
    Admin

    feminin Puncte : 2065
    Reputatie : 2
    Data nasterii : 04/06/1989
    Data de inscriere : 30/07/2010
    Varsta : 34
    Localizare : Hunedoara

    Anunturi importante Empty
    MesajSubiect: Re: Anunturi importante   Anunturi importante I_icon_minitimeMier Dec 08, 2010 2:20 am

    cele care sunteti moderatori aveti anumite intrebuintari. : pentru a crea subiecte care lipsesc,, pentru a va asigura de buna functionare a forumului etc. va rog sa va luati functia in serios. si trebuie sa cititi regulamentul pentru moderatori si cel general al forumului si sa va asigurati ca nu este incalcat de vreun membru. va astept de asemenea si cu noi teme de concursuri si cu idei de subiecte. haide-ti sa fim unite si sa facem o treaba buna din acest forum.
    Sus In jos
    https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
    Admin
    Admin
    Admin
    Admin

    feminin Puncte : 2065
    Reputatie : 2
    Data nasterii : 04/06/1989
    Data de inscriere : 30/07/2010
    Varsta : 34
    Localizare : Hunedoara

    Anunturi importante Empty
    MesajSubiect: Re: Anunturi importante   Anunturi importante I_icon_minitimeMier Dec 08, 2010 2:24 am

    fetelor va rog sa nu mai incarcati forumul cu multe mesaje fara rost doar de dragul de a avea cat mai multe mesaje. atunci cand scrieti ceva nu mai scrieti doar : "imi place", " nu imi place", "bravo" etc. atunci cand spuneti ceva va rog sa si argumentati.
    la concursurile de activitate nu se puncteaza doar numarul mesajelor ci si originalitatea lor. degeaba aveti 1000 de mesaje in decursul unui concurs ,iar mesaje voatre nu sunt compuse nici macar dintr-o fraza.

    Multumesc de intelegere!
    Sus In jos
    https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
    Continut sponsorizat




    Anunturi importante Empty
    MesajSubiect: Re: Anunturi importante   Anunturi importante I_icon_minitime

    Sus In jos
     

    Anunturi importante

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

     Subiecte similare

    +
    Pagina 1 din 1

    Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
    ®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum :: Administratie ®© :: Administratia forumului-
    Mergi direct la:  
    MyFreeCopyright.com Registered & ProtectedTop88 - Director webCreati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente