®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum

Subiecte similare
    Conectare
    Utilizator:
    Parola:
    Conectare automată: 
    :: Mi-am uitat parola


    Photobucket

    Photobucket

    Photobucket
    Contact Admin
    Diana
    Photobucket

    Distribuiţi | 
     

     Concurs - fii fumoasa de sarbatori

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
    AutorMesaj
    Admin
    Admin
    Admin
    Admin

    feminin Puncte : 2065
    Reputatie : 2
    Data nasterii : 04/06/1989
    Data de inscriere : 30/07/2010
    Varsta : 34
    Localizare : Hunedoara

    Concurs - fii fumoasa de sarbatori Empty
    MesajSubiect: Concurs - fii fumoasa de sarbatori   Concurs - fii fumoasa de sarbatori I_icon_minitimeDum Dec 12, 2010 12:46 am

    http://www.eyeslipsface.com.ro/ alaturi de forumul Femeia-Moderna va invita la un nou concurs.

    Cerinte:
    - spune-ne cum te aranjezi de sarbatori si cat de important e pentru tine sa fii frumoasa de sarbatori
    - fa un review la acest forum : spune-ne ce iti place si ce nu. Asteptam aprecieri si crititi. ce iti place si ce ai schimba sau ce ai dori sa gasesti aici
    - ce inbunatatiri ai aduce forumului
    3 dintre cele mai originale si constructive raspunsuri vor fi premiate cu 3 produse marca Elf dupa cum urmeaza:
    first
    - ruj de buze
    Concurs - fii fumoasa de sarbatori 123-ru10
    - creion tratament pentru ten
    Concurs - fii fumoasa de sarbatori 124-1-10
    - luciu de buze
    Concurs - fii fumoasa de sarbatori 17-luc10


    second
    - luciu de buze cu efect de marire
    Concurs - fii fumoasa de sarbatori 16-luc10
    - fard de ochi
    Concurs - fii fumoasa de sarbatori 7-fard10
    - fard de ochi duo crema
    Concurs - fii fumoasa de sarbatori 8-fard10


    third
    - pensula pentru aplicarea fardului de ochi
    Concurs - fii fumoasa de sarbatori 41-pen10
    -mascara transparent pentru gene si sprancene
    Concurs - fii fumoasa de sarbatori 5-masc10
    - baton 3 in 1 pentru ochi , buze si fata
    Concurs - fii fumoasa de sarbatori 21-bat10


    perioada de desfasurare : 8 decembrie 2010 - 20 decembrie 2010
    important NU PARTICIPATI DE MAI MULTE ORI DE PE MAI MULTE CONTURI DEOARECE VETI FI DESCALIFICAT!!!!


    Ultima editare efectuata de catre Admin in Dum Dec 12, 2010 2:00 am, editata de 1 ori
    Sus In jos
    https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
    lica.irina
    Femeia chic
    Femeia chic
    lica.irina

    feminin Puncte : 785
    Reputatie : 0
    Data nasterii : 22/04/1977
    Data de inscriere : 27/10/2010
    Varsta : 47
    Localizare : Pitesti

    Concurs - fii fumoasa de sarbatori Empty
    MesajSubiect: Re: Concurs - fii fumoasa de sarbatori   Concurs - fii fumoasa de sarbatori I_icon_minitimeDum Dec 12, 2010 1:01 am

    foarte frumos acest concurs si foarte originala tema acestui concurs! bravo!
    adest concurs este strict pentru vizitatori?
    Sus In jos
    alessya87
    Membru nou
    Membru nou
    alessya87

    feminin Puncte : 9
    Reputatie : 0
    Data nasterii : 21/07/1987
    Data de inscriere : 29/08/2010
    Varsta : 36
    Localizare : Alba Iulia

    Concurs - fii fumoasa de sarbatori Empty
    MesajSubiect: Re: Concurs - fii fumoasa de sarbatori   Concurs - fii fumoasa de sarbatori I_icon_minitimeDum Dec 12, 2010 1:05 am

    Sarbatorile sunt acel moment al anului in care e timpul sa-ti lasi frumusetea interioara sa straluceasca la exterior. Si ce este mai frumos in aceasta perioada decat impartasirea de zambete si imbratisari calduroase cu cei dragi, familie si prieteni? Pentru mine este exact acea perioada magica a anului in care nicio dorinta a mea nu este imposibila, nici un gand nu e prea departe, moment in care pot prinde aripi si pot privi in sus oricat de trista as fi fost in restul anului... Si tocmai pentru aceasta imi place sa fiu pregatita atat spiritual cat si fizic pentru aceste clipe de basm. Ador hainele lejere, cele fluide care-ti impodobesc in mod placut figura, chiar daca sunt adaptate frigului de afara. Imi plac rochitele tip plovar si cizmele finute, fara niciun fel de catarame... Parul mi-l aranjez in bucle lejere, joase si dau pleoapelor si pometilor o stralucire aurie. In coltul intern al ochilor aplic un fard argintiu pentru a capta luminile instalatiei care scapara voioase in bradul de Craciun... Un gloss roz si gene lungi completeaza armonois machiajul meu de sarbatori.

    Am descoperit acest forum in urma cu trei-patru luni si vreau sa spun, sincer, cat ma bucur ca exista aici femei din toata tara, de toate varstele si toate gusturile, cu care poti schimba pareri si de la care poti invata multe lucruri in materie de frumusete. Eu sunt o persoana deschisa la orice sfat, orice lucru nou, iar Forumul Femeilor Moderne reprezinta o sursa importanta de inspiratie. Chiar daca nu comentez mult, intru mereu aici pe forum, citesc mesajele fetelor si ma las putin dusa pe valul feminitatii de care dati cu toate dovada. Bravo! Ador mult si noile "haine" de sarbatoare, faptul ca aveti mereu ceva de oferit, o sumedenie de concursuri pentru toate gusturile... Va multumim ca ne aduceti un strop de zambet pe buze! Sarbatori fericite tuturor si la multi, multi ani de existenta!
    Sus In jos
    Admin
    Admin
    Admin
    Admin

    feminin Puncte : 2065
    Reputatie : 2
    Data nasterii : 04/06/1989
    Data de inscriere : 30/07/2010
    Varsta : 34
    Localizare : Hunedoara

    Concurs - fii fumoasa de sarbatori Empty
    MesajSubiect: Re: Concurs - fii fumoasa de sarbatori   Concurs - fii fumoasa de sarbatori I_icon_minitimeDum Dec 12, 2010 1:52 am

    lica.irina a scris:
    foarte frumos acest concurs si foarte originala tema acestui concurs! bravo!
    adest concurs este strict pentru vizitatori?

    nu irina.pot participa si vizitatorii si membrii
    Sus In jos
    https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
    Alina
    Vizitator
    Anonymous


    Concurs - fii fumoasa de sarbatori Empty
    MesajSubiect: Re: Concurs - fii fumoasa de sarbatori   Concurs - fii fumoasa de sarbatori I_icon_minitimeDum Dec 12, 2010 1:59 am

    Pentru mine sarbatoarea Craciunului conteaza foarte mult si e extrem de importanta. In primul rand trebuie sa fim frumoase la interior fapt ce se revarsa catre exterior. Trebuie sa stim sa iertam si sa zambim iar acest lucru ne face mai frumoase. Bineinteles ca pun accent si pe aspectul fizic.Mereu tinuta de Craciun e noua si una speciala. Machiajul cat mai natural si dulce imi place.


    E prima data cand intru pe acest forum si vreau sa spun ca mi-a lasat o impresie foarte buna. Sunt sfaturi pentru orice femeie si cu siguranta aveti multi cititori. Imi plac mult subiectele abordate si va felicit pentru munca asta. Insa pacat ca nu e prea multa activitate. Ar fi frumos sa fie dezvoltata o comunitate mare de femei. Ca inbunatatiri ale forumului cred ca as opta pentru mai multe subiecte si cam atat. In rest totul e perfect!
    Sus In jos
    andradutzzza
    Membru nou
    Membru nou
    andradutzzza

    feminin Puncte : 9
    Reputatie : 0
    Data nasterii : 11/11/1987
    Data de inscriere : 13/12/2010
    Varsta : 36
    Localizare : Bucuresti

    Concurs - fii fumoasa de sarbatori Empty
    MesajSubiect: Re: Concurs - fii fumoasa de sarbatori   Concurs - fii fumoasa de sarbatori I_icon_minitimeLun Dec 13, 2010 10:05 pm

    Buna fetelor,


    Craciunul este o sarbatoare pe care o astept in fiecare an cu multa nerabdare.Imi lace atmosfera calda pe care-o aduce, faptul ca ma reunesc cu intreaga familie si impart ganduri, zambete si planuri.
    Imi place sa ma aranjez (ingrijirea parului - fiindca e iarna apelez la masti si tratament pentru varfuri, parul mi-l ondulez putin, machiajul fetei - fond de ten, rimel, gloss roz pal si sa nu uit de blush,pentru corp - exfoliant si lotiune de corp).Pentru asta am nevoie de produse cosmetice diverse, de buna calitate pe care mi le achizitionez din timp.Apelez la machiajul cat mai natural de obicei, cel nude.Consider ca este cel mai potrivit pentru trasaturile mele,le pune in valoare cel mai bine.
    E foarte important pentru mine sa fiu frumoasa pentru ca acest lucru imi da incredere in mine si astfel pot relationa mult mai usor cu cei din jurul meu:)
    Garderoba : o rochita intr-o culoaree pastela, botine sau cizme inalte.

    Review: imi pare foarte bine ca am aflat de acest forum! apreciez si sustin modul de prezentare al lui ( este motivant pentru participanti, foarte prietenos cu utilizatorii si de asemenea contine si subiecte destul de actuale si interesante pentru femeile de toate varstele)
    Pentru inceput forumul e destul de ok.Cam putini utilizatori activi dar acest lucru se rezolva cu timpul.
    Mie personal imi place! Va sustin si va multumesc pentru concursuri si idei!





    Sus In jos
    hurubanana
    Membru nou
    Membru nou
    hurubanana

    feminin Puncte : 1
    Reputatie : 0
    Data nasterii : 24/12/1963
    Data de inscriere : 13/12/2010
    Varsta : 60
    Localizare : Bistrita

    Concurs - fii fumoasa de sarbatori Empty
    MesajSubiect: Re: Concurs - fii fumoasa de sarbatori   Concurs - fii fumoasa de sarbatori I_icon_minitimeLun Dec 13, 2010 11:58 pm

    Adevarul e ca la varsta mea, dermatograful este cel care nu lipseste din machiajul meu... Nu folosesc fond de ten, ci doar ruj si dermatograful.
    O femeie ar trebui sa arate si sa se simta formidabil oricand, nu doar de sarbatori! Eu insa m-am axat pe produse anticearcane mai mult cumparaturi desi fata imi spune sa mai folosesc si alte produse.
    In legatura cu site-ul, doresc sa fiu sincera si sa zic ca e prea mult "sclipici" incat deranjeaza. Imi place in schimb ca lumea vorbeste deschis si contribuie la fel de fel de cereri. Eu am intrat in aceasta comunitate doar de azi, insa fiind vorba despre ceea ce as schimba la acest forum de femei moderne, as pune la inceput un fel de "juramant", ca de ex.: Jur ca de azi voi fi o femeie moderna!; Jur ca sunt o femeie moderna!...etc. As pune si ceva citate dragute despre femeie si poate un link catre un radio (eu zic ca magic fm s-ar potrivi). Cat despre forum as renunta la partea cu ceasul si as alege o alta poza, mai mica de craciun, deoarece forumul trebuie sa apara primul, fiind generatorul de opinii.
    Sper ca nu ma gasesti prea critica, deoarece mi-am zis doar parerea, intrand pentru prima data astazi in aceasta comunitate, iar prima impresie e cea care e de multe ori cea mai critica.
    Bafta incontinuare! :d:d
    Sus In jos
    lica.irina
    Femeia chic
    Femeia chic
    lica.irina

    feminin Puncte : 785
    Reputatie : 0
    Data nasterii : 22/04/1977
    Data de inscriere : 27/10/2010
    Varsta : 47
    Localizare : Pitesti

    Concurs - fii fumoasa de sarbatori Empty
    MesajSubiect: Re: Concurs - fii fumoasa de sarbatori   Concurs - fii fumoasa de sarbatori I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 1:56 am

    Pentru mine sarbatorile de iarna, inseamna atat Craciunul cat si noaptea dintre ani.
    Astept Craciunul in fiecare an cu emotiile unui copil. Imi place sa vad totul impodobit cu beculete, imi place sa astept venirea Mosului, imi place sa simt mirosul de cozonaci si mancaruri alese,imi plac colindele si urarile de bine pentru anul care vine, imi place ca oamenii se staduie sa fie mai buni si imi place sa sarbatorim Nasterea Domnului. Astfel, multi dintre noi ne indreptam fata spre Dumnezeu.
    Astept noaptea dintre ani, noaptea in care fac o numaratoare inversa prin anul ce a trecut, ma mandresc cu realizarile facute si incerc sa sar peste esecuri,iar apoi imi pun dorintele pentru anul urmator si cred cu tarie ca acestea se vor implini.
    Pentru aceste sarbatori, ma pregatesc in mod deosebit. Si nu ma refer numai la machiajul care va fi cumva intr-o nuanta de rosu sau la tinuta care si aceasta va contine ceva rosu [de sarbatori se poarta rosul] Ma pregatesc incarcandu-mi sufletul cu ambitie, incredere, optimism, credinta, bunatate, speranta si bineinteles iubire.
    Acest forum imi place, deoarece are multe teme interesante, concursuri atractive chiar si pentru vizitatori, un administrator care incearca sa fie totul ok aici.
    Este adevarat ca este cam putina activitate, deoarece sunt persoane lipsite de sinceritate. Spun ca se simt bine si le place , dar nu mai revin pe acest forum decat pentru concursuri. Din moment ce-ti place, nu poti doar sa privesti fara sa discuti cu fetele,sau daca crezi ca lipseste un subiect, poti sa-l aduci in discutie. Dupa parerea mea, o persoana careia ii place acest forum, este prezenta macar o data- de doua ori pe saptamana. Si nu doar pentru concursuri.
    Sper ca nu am suparat pe nimeni , dar am incercat sa fiu sincera, sa aduc si laude dar si critici acestui forum.
    Sus In jos
    Admin
    Admin
    Admin
    Admin

    feminin Puncte : 2065
    Reputatie : 2
    Data nasterii : 04/06/1989
    Data de inscriere : 30/07/2010
    Varsta : 34
    Localizare : Hunedoara

    Concurs - fii fumoasa de sarbatori Empty
    MesajSubiect: Re: Concurs - fii fumoasa de sarbatori   Concurs - fii fumoasa de sarbatori I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 2:34 am

    hurubanana ceasul de sus numara zilele care mai sunt pana la Craciun, nu e permanent pe forum. in rest ce ai spus imi par chiar idei foarte bune..deloc critice ba chiar constructive as spune eu. te astept cu drag sa ni te alaturi la discutii si sa vii cu noi idei.
    Sus In jos
    https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
    adyna
    Vizitator
    Anonymous


    Concurs - fii fumoasa de sarbatori Empty
    MesajSubiect: Re: Concurs - fii fumoasa de sarbatori   Concurs - fii fumoasa de sarbatori I_icon_minitimeMar Dec 14, 2010 7:03 pm

    pentru aceste sarbatori ma pregatesc in mod deosebit!!incep prebatirea cu vro luna inainte in acest timp merg la solar pentru ca ador sa fiu bronzata imi caut rochita de revelion si tinuta de craciun asta imi ia cel mai mult timp kisss pentru ca orice detaliu conteaza ma hotarasc tare greu !imi fac o programare la salon pentru un vopsit,tuns si o manechiura asta cu vro 3zile inainte de craciun ca sa arat cat mai freash!macheajul trebuie sa fie foarte stralucitor dar nu prea strident sunt adepta stilului cei mult strica! acest forum imi place forte mult intru pe el de ceva vreme am incercat tot felul de retete gasite pe forum foarte bune! craciun fericit bradcraciun si multe cadouri cadouri kisss
    Sus In jos
    tit.ioana
    Femeia chic
    Femeia chic
    tit.ioana

    feminin Puncte : 1055
    Reputatie : 0
    Data nasterii : 22/11/1983
    Data de inscriere : 17/08/2010
    Varsta : 40
    Localizare : Oradea
    Stare de spirit : happy

    Concurs - fii fumoasa de sarbatori Empty
    MesajSubiect: Re: Concurs - fii fumoasa de sarbatori   Concurs - fii fumoasa de sarbatori I_icon_minitimeMier Dec 15, 2010 5:25 am

    Pentru mine Sarbatorile de Iarna sunt cele mai importante sarbatori ale anului de aceea in aceste sarbatori incerc sa fiu un om mai bun sa fac persoanelor dragi cate o bucurie sa simt bucuria lor in suflet.Pe langa asta imi place sa fiu atenta cu mine ca sa arat bine sa fiu aranjata coafata machiata.Spre exemplu imi programez din timp tot ce am nevoie , imi fac programare la coafor pt un tuns, suvitat si aranjat atat pt Craciun cat si pt Anul Nou, la machiaj ma descurc singura , imi place sa ma machiez cat mai natural un ruj, un rimel, un dermatograf un pic de fard , pe langa asta imi mai fac programare la manichiura-pedichiura, imi aleg rochia respectiv imbracamintea pt fiecare Sarbatoare in parte.

    Acest forum l-am descoperit din intamplare acum cateva luni la inceput vreau sa va spun ca era si mai putina activitate dar datorita acestei Admin (Diana) acest forum a inflorit, din pacate sunt f multe forumuri active si fetele intra doar pt concursuri aici dar din punctul meu de vedere este un forum oki, poate ar mai avea nevoie de unele imbunatatiri cum ar fi o muzica sau un post de radio , dar parerea mea este ca ar ingreuna incarcarea forumul-ui si multe fete nu ar mai intra din cauza asta/Parerea mea este ca se incarca f bine acum
    Ce ii lipseste acestui forum?ACTIVITATE deci dragi vizitatori va asteptam alaturi de noi ca sa ne bucuram de fiecare tristete, bucurie a fiecaruia
    Sus In jos
    t.dorina
    Membru nou
    Membru nou
    t.dorina

    feminin Puncte : 59
    Reputatie : 0
    Data nasterii : 08/01/1977
    Data de inscriere : 08/11/2010
    Varsta : 47
    Localizare : galati

    Concurs - fii fumoasa de sarbatori Empty
    MesajSubiect: Re: Concurs - fii fumoasa de sarbatori   Concurs - fii fumoasa de sarbatori I_icon_minitimeJoi Dec 16, 2010 4:05 am

    De sarbatori, fie Paste, Craciun sau Revelion parintii ne imbaiau, ne imbracau in hainute noi si petreceam mandri nevoie mare de lucrurile noastre cele noi. Mama si sora mai mare se vopseau, se smacuiau si se dadeau cu toate alifiile desi petreceam acasa in familie. Mama spunea ca nu e bine sa ne prinda sarbatorile murdari si tristi. Cel putin de Revelion era musai sa purtam lenjerie intima rosie, cica nu se prind farmecele tot anul. Acum sunt la casa mea si aplic ce am invatat in copilarie. Astfel, ca imi iau copilul, ii fac baita, ii pun hainute noi, il stresez pe sot sa se aranjeze mai repede si in final urmez eu - tot tacamul. Ca de ... sa nu ne prinda anul nou murdari si urati.


    Referitor la site, sper ca veti considera critica constructiva, mi se pare mult prea incarcat. Culorile prea aprinse, prea multe gifuri animate si modalitatea de a te loga e greoaie. Pana te dumiresti ca cizmulitele au un rol mai amplu decat cel decorativ, te plictisesti si abandonezi site-ul. Are un aer copilaros si neprofesional. Cred ca am reusit sa ma descalific la concurs dar macar nu uitati de sarbatori baita, haine noi, lenjeria intima rosie si smacuiala ca altfel pasiti in 2011 urati si va deocheati tot anul.
    Sus In jos
    luciana
    Membru nou
    Membru nou
    luciana

    feminin Puncte : 1
    Reputatie : 0
    Data nasterii : 03/11/1981
    Data de inscriere : 17/12/2010
    Varsta : 42
    Localizare : Cugir

    Concurs - fii fumoasa de sarbatori Empty
    MesajSubiect: Re: Concurs - fii fumoasa de sarbatori   Concurs - fii fumoasa de sarbatori I_icon_minitimeVin Dec 17, 2010 10:41 pm

    Sarbatorile sunt speciale in fiecare an asa ca si eu incerc sa ma "infrumusetesc", un tratament pentru ten la cosmetica, un pensat profesionist, o noua coafura si , partea mea preferata, o raita prin magazine dupa o ceva nou! Pentru ca, desi nu-s cheltuitoare din fire, de Sarbatori trebuie neaparat sa vad ce a amai aparut in magazine:P Anul acesta vreau sa ma imbrac in rosu..o sa ii placa iubitului meu sigur;)

    Abia acum am descoperit acest site si nu pot sa zic ce rau imi pare ca nu il promovezi mai mult!! E super!!! Nu cred ca am simtit pe alte site-uri o atmosfera de sarbatoare ca aici....am citit postarea unei doamne..ca doar pentru concursuri mai intra fetele pe aici. Eu recunosc! De pe un site de concursuri am dat de acest site..m-a atras premiul dar dupa ce am navigat am descoperit un univers mititel..nu inteleg de ce sunt asa de putine utilizatoare, asa ca pot sa te/va sfatuiesc sa incercati sa promovati mai mult site-ul, stiu ca va avea succes!

    Ce nu-mi place..mi-a luat 5 minute ca sa descopar cum sa ma inregistrez..sunt eu cu capul in nori de obicei, poate asta e cauza sau poate ar trebui sa scoateti putin mai mult in evidenta acest lucru, am dat cu greu de sosetutele alea;)

    Sarbatori fericite tuturor!
    Sa vi se implineasca cele mai arzatoare dorinte si multa fericire la toti, meritam asta..
    Sus In jos
    Larisa
    Vizitator
    Anonymous


    Concurs - fii fumoasa de sarbatori Empty
    MesajSubiect: Re: Concurs - fii fumoasa de sarbatori   Concurs - fii fumoasa de sarbatori I_icon_minitimeSam Dec 18, 2010 8:27 pm

    sarbatorile sunt foarte speciale si imi place mereu sa stralucesc si de ce nu sa fiu in centrul atentiei. totul sa fie diferit incepand de la tinuta la machiaj si coafura. mereu optez pentru ceva nou si special. ma hotarasc din timp ce produse voi folosi si imi aleg tinuta. inafara frumusetii exterioare pun mare accent si pe frumusetea interioara. trebuie sa stim sa iertam si sa fim mai buni.imi place mult sa ajut copii nevoiasi si sa le aduc macar un zambet pe buze.

    referitor la acest forum vreau sa spun ca e foarte frumos. imi place mult imaginea lui ceea ce te face sa nu te plictisesti niciodata. subiectele sunt interesante iar membrele foarte dragute. ce nu imi place e ca nu sunt subiectele care sa se refere strict la tema forumului - Femeia Moderna- insa acest lucru se rezolva foarte usor si rapid. cred ca ar fi mai multa activitate daca putinele fete care sunt active cat de cat ar recomanda si ele forumul, ar veni cu idei noi de a atrage membrii si ar ajuta administratorul sa dezvolte o comunitate mai mare. v-as recomanda sa va uniti fortele si aduceti membrii noi si de ce nu fetele care o fac sa fie rasplatite. nu neaparat material sau printr-un premiu dar sa primeasca un rang mai special
    Sus In jos
    Raluca
    Vizitator
    Anonymous


    Concurs - fii fumoasa de sarbatori Empty
    MesajSubiect: Re: Concurs - fii fumoasa de sarbatori   Concurs - fii fumoasa de sarbatori I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 8:09 pm

    Crăciunul este o sărbătoare foarte importantă pentru creştini: este sărbătoarea Naşterii Domnului, timp al bucuriilor, al păcii şi al liniştii sufleteşti. Este o perioadă în care primim şi dăruim multă iubire şi căldură sufletească. Acest lucru se remarcă şi în entuziasmul cu care se fac.pregătirile.pentru.această.sărbătoare. Timp de 40 de zile înainte de această sărbătoare creştinii respectă Postul Crăciunului când nu mănâncă carne sau produse lactate pregătindu-se astfel pentru a sărbători. Pentru mine e foarte importanta aceasta sarbatoare dar nu neaparat din punct de vedere fizic ci spiritual. Atunci trebuie sa ne transformam intru totul..bineinteles in bine. Unul din momentele cele mai importante ale serii de 24 decembrie este împodobirea bradului de Crăciun, la care se obişnuieşte să participe toţi membrii familiei. În timpul nopţii, Moş Crăciun va aluneca prin horn şi va lăsa cadouri pentru toată lumea în ciorapi sau sub brad. Dacă ne uităm pe cer s-ar putea să-l vedem pe Moş Crăciun trecând cu sania sa trasă de opt reni.

    Referitor la forum tot ce pot sa spun sunt laude. E foarte frumos structurat si fete dragute. Dar acceasi problema ce au spuso si alte fete o spun si eu : pacat ca nu e activitate. Chiar aveti ce discuta aici si ce sa va atraga atentia. Va doresc la cati mai multi membri si Sarbatori fericite tuturor!!!
    Sus In jos
    lica.irina
    Femeia chic
    Femeia chic
    lica.irina

    feminin Puncte : 785
    Reputatie : 0
    Data nasterii : 22/04/1977
    Data de inscriere : 27/10/2010
    Varsta : 47
    Localizare : Pitesti

    Concurs - fii fumoasa de sarbatori Empty
    MesajSubiect: Re: Concurs - fii fumoasa de sarbatori   Concurs - fii fumoasa de sarbatori I_icon_minitimeLun Dec 20, 2010 4:11 pm

    bravo fetele! bafta!
    Sus In jos
    Admin
    Admin
    Admin
    Admin

    feminin Puncte : 2065
    Reputatie : 2
    Data nasterii : 04/06/1989
    Data de inscriere : 30/07/2010
    Varsta : 34
    Localizare : Hunedoara

    Concurs - fii fumoasa de sarbatori Empty
    MesajSubiect: Re: Concurs - fii fumoasa de sarbatori   Concurs - fii fumoasa de sarbatori I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 2:51 am

    Castigatoarele sunt
    first raluca
    second larisa
    third alina


    Rog castigatoarele sa revina cu poze dupa ce primesc premiile!
    Acesta e ultimul concurs de pe acest forum la care sa poata participa si vizitatorii. Am facut cele 2 concursuri in speranta ca ni se vor alatura si alte fete dar din pacate m-am inselat. Asa ca nu vor mai fi concursuri pentru vizitatori iar celelalte concursuri vor avea reguli stricte astfel incat sa evitam amatoarele de concursuri
    Sus In jos
    https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
    lica.irina
    Femeia chic
    Femeia chic
    lica.irina

    feminin Puncte : 785
    Reputatie : 0
    Data nasterii : 22/04/1977
    Data de inscriere : 27/10/2010
    Varsta : 47
    Localizare : Pitesti

    Concurs - fii fumoasa de sarbatori Empty
    MesajSubiect: Re: Concurs - fii fumoasa de sarbatori   Concurs - fii fumoasa de sarbatori I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 5:41 am

    felicitari, fetele si va mai asteptam pe la noi!
    Sus In jos
    Continut sponsorizat




    Concurs - fii fumoasa de sarbatori Empty
    MesajSubiect: Re: Concurs - fii fumoasa de sarbatori   Concurs - fii fumoasa de sarbatori I_icon_minitime

    Sus In jos
     

    Concurs - fii fumoasa de sarbatori

    Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

     Subiecte similare

    +
    Pagina 1 din 1

    Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
    ®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum :: Dedicat vizitatorilor®© :: Bun venit vizitatorule-
    Mergi direct la:  
    MyFreeCopyright.com Registered & ProtectedTop88 - Director webCreeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente