®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum


Distribuiţi | 
 

 Concurs - Cosmetice si premii surpriza

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

feminin Puncte : 2065
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/06/1989
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Hunedoara

Concurs - Cosmetice si premii surpriza Empty
MesajSubiect: Concurs - Cosmetice si premii surpriza   Concurs - Cosmetice si premii surpriza I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 3:26 am

Lady's este o companie care comercilizeaza produse cosmetice de calitate si la preturi foarte mici. Pentru a afla mai multe despre companie, despre produse si despre comisioanele pe care le castigati inscriindu-va vizitati site-ul http://ladys-cosmetica.blogspot.com/
Va ofer sansa sa incercati si voi aceste produse si puteti castiga si premii.

Cerinte:
- Inscrie-te in reteaua de reprezentanti Lady's comanda catalogul GRATUIT apoi fa o comanda de produse de minim 100 de lei. Puteti comanda si mai putin dar la suma de 100 de lei beneficiati de cel mai mare discount si de transport gratuit. In momentul cand vati inscris scrieti in acest topic numele cu care v-ati inscris iar cand faceti comanda scrieti din nou aici. Pentru a va inscrie click pe bannerul de mai jos.

Photobucket


Premii:

- oricine se inscrie si face comanda va primi un cadou surpriza din partea companiei Lady's
Deci oricine se inscrie va castiga. Orice nume scris aici ca si inscriere va fi premiat.

Concursul se desfasoara pe o perioada nederminata. De fiecare data cand cineva se inscrie va castiga.
Sus In jos
https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
lica.irina
Femeia chic
Femeia chic
lica.irina

feminin Puncte : 785
Reputatie : 0
Data nasterii : 22/04/1977
Data de inscriere : 27/10/2010
Varsta : 47
Localizare : Pitesti

Concurs - Cosmetice si premii surpriza Empty
MesajSubiect: Re: Concurs - Cosmetice si premii surpriza   Concurs - Cosmetice si premii surpriza I_icon_minitimeMier Dec 22, 2010 5:35 am

eu m-am inscris. haideti fetele!
Sus In jos
 

Concurs - Cosmetice si premii surpriza

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum :: Dedicat vizitatorilor®© :: Bun venit vizitatorule-
Mergi direct la:  
MyFreeCopyright.com Registered & ProtectedTop88 - Director webcreeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente