®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum


Distribuiţi | 
 

 Sondaj - Modernopoly®©

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 

Esti de acord cu Modernopoly®© ?
Da
Sondaj - Modernopoly®© Vote_lcap75%Sondaj - Modernopoly®© Vote_rcap
 75% [ 3 ]
Nu
Sondaj - Modernopoly®© Vote_lcap25%Sondaj - Modernopoly®© Vote_rcap
 25% [ 1 ]
Total voturi : 4
 

AutorMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

feminin Puncte : 2065
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/06/1989
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Hunedoara

Sondaj - Modernopoly®© Empty
MesajSubiect: Sondaj - Modernopoly®©   Sondaj - Modernopoly®© I_icon_minitimeMier Ian 12, 2011 11:25 pm

Va rog mult sa votati daca sunteti de acord sa ramana jocul Modernopoly®© si bineinteles daca sunteti de acord sa va implicati. cand votati va rog sa va scrieti si parerea aici. dar va rog mult sa fiti sincere. nu votati ca vreti sa ramana si ca va veti implica daca nu o veti face
Sus In jos
https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
lica.irina
Femeia chic
Femeia chic
lica.irina

feminin Puncte : 785
Reputatie : 0
Data nasterii : 22/04/1977
Data de inscriere : 27/10/2010
Varsta : 47
Localizare : Pitesti

Sondaj - Modernopoly®© Empty
MesajSubiect: Re: Sondaj - Modernopoly®©   Sondaj - Modernopoly®© I_icon_minitimeJoi Ian 13, 2011 12:37 am

pe mine nu ma atrage acest joc. mi se pare ca va atrage mai multe intrigi decat prietenii si dupa cum se vede nu sunt singura care gandeste asa. sper ca nu coi fi criticata din nou, ba din contra, veti intelege ca sunt sincera si spun ceea ce gandesc. sper sa nu mai supar pe cineva...
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin

feminin Puncte : 2065
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/06/1989
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Hunedoara

Sondaj - Modernopoly®© Empty
MesajSubiect: Re: Sondaj - Modernopoly®©   Sondaj - Modernopoly®© I_icon_minitimeJoi Ian 13, 2011 1:06 am

de ce zici ca va atrage intrigi? din moment ce v-am rugat sa deschideti orice activitate vreti voi. ma gandeam ca o sa va placa. e ceva diferit care ne dezvolta imaginatia. nu stiu cum sa zic dar e ceva altfel. ne mai distram si noi. eu am votat cu da. am fost foarte incantata de acest joc si speram ca si voi. ma gandeam ca acest joc ne va uni mai mult motiv pentru care am cumparat si drepturi de autor pentru el.
si stai llinistita irina nu superi pe nimeni. fiecare cu parerea lui.
Sus In jos
https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat




Sondaj - Modernopoly®© Empty
MesajSubiect: Re: Sondaj - Modernopoly®©   Sondaj - Modernopoly®© I_icon_minitime

Sus In jos
 

Sondaj - Modernopoly®©

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum :: Discutii intre prietene :: Discutii off topic :: Discutii diverse-
Mergi direct la:  
MyFreeCopyright.com Registered & ProtectedTop88 - Director webCreeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente