®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum

Subiecte similare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola


Photobucket

Photobucket

Photobucket
Contact Admin
Diana
Photobucket

Distribuiţi | 
 

 Credeti in influenta planetelor ( zodiilor ) in viata voastra ?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
tit.ioana
Femeia chic
Femeia chic
tit.ioana

feminin Puncte : 1055
Reputatie : 0
Data nasterii : 22/11/1983
Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 40
Localizare : Oradea
Stare de spirit : happy

Credeti in influenta planetelor ( zodiilor ) in viata voastra ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Credeti in influenta planetelor ( zodiilor ) in viata voastra ?   Credeti in influenta planetelor ( zodiilor ) in viata voastra ? - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Ian 06, 2011 5:44 am

eu chiar nu pot crede
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin

feminin Puncte : 2065
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/06/1989
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Hunedoara

Credeti in influenta planetelor ( zodiilor ) in viata voastra ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Credeti in influenta planetelor ( zodiilor ) in viata voastra ?   Credeti in influenta planetelor ( zodiilor ) in viata voastra ? - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Ian 06, 2011 5:46 am

fetelor ati vazut eclipsa de ieri? se spune ca si eclipsa ne influenteaza invreun fel dar eu una nu stiu care... ce?
Sus In jos
https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
tit.ioana
Femeia chic
Femeia chic
tit.ioana

feminin Puncte : 1055
Reputatie : 0
Data nasterii : 22/11/1983
Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 40
Localizare : Oradea
Stare de spirit : happy

Credeti in influenta planetelor ( zodiilor ) in viata voastra ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Credeti in influenta planetelor ( zodiilor ) in viata voastra ?   Credeti in influenta planetelor ( zodiilor ) in viata voastra ? - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Ian 06, 2011 5:46 am

la noi nu s-a vazut
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin

feminin Puncte : 2065
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/06/1989
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Hunedoara

Credeti in influenta planetelor ( zodiilor ) in viata voastra ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Credeti in influenta planetelor ( zodiilor ) in viata voastra ?   Credeti in influenta planetelor ( zodiilor ) in viata voastra ? - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Ian 06, 2011 5:51 am

la noi s-a vazut dar eu am ratat-o. mi-au povestit altii dupaia. a fost 75%
Sus In jos
https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
tit.ioana
Femeia chic
Femeia chic
tit.ioana

feminin Puncte : 1055
Reputatie : 0
Data nasterii : 22/11/1983
Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 40
Localizare : Oradea
Stare de spirit : happy

Credeti in influenta planetelor ( zodiilor ) in viata voastra ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Credeti in influenta planetelor ( zodiilor ) in viata voastra ?   Credeti in influenta planetelor ( zodiilor ) in viata voastra ? - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Ian 06, 2011 5:55 am

waw ce fain la noi nu s-a vazut deloc
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin

feminin Puncte : 2065
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/06/1989
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Hunedoara

Credeti in influenta planetelor ( zodiilor ) in viata voastra ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Credeti in influenta planetelor ( zodiilor ) in viata voastra ?   Credeti in influenta planetelor ( zodiilor ) in viata voastra ? - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Ian 06, 2011 5:57 am

lasa ca va fi si in 2015.poate vedeti atunci laugh
Sus In jos
https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
tit.ioana
Femeia chic
Femeia chic
tit.ioana

feminin Puncte : 1055
Reputatie : 0
Data nasterii : 22/11/1983
Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 40
Localizare : Oradea
Stare de spirit : happy

Credeti in influenta planetelor ( zodiilor ) in viata voastra ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Credeti in influenta planetelor ( zodiilor ) in viata voastra ?   Credeti in influenta planetelor ( zodiilor ) in viata voastra ? - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Ian 06, 2011 6:04 am

mersi dar sincer chiar nici nu m-am stresat sa o vad dar cine stie poate atunci o sa fie altfel
Sus In jos
lica.irina
Femeia chic
Femeia chic
lica.irina

feminin Puncte : 785
Reputatie : 0
Data nasterii : 22/04/1977
Data de inscriere : 27/10/2010
Varsta : 47
Localizare : Pitesti

Credeti in influenta planetelor ( zodiilor ) in viata voastra ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Credeti in influenta planetelor ( zodiilor ) in viata voastra ?   Credeti in influenta planetelor ( zodiilor ) in viata voastra ? - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Ian 06, 2011 4:47 pm

eu nu am vazut mare lucru. a fost cam innorat.
Sus In jos
tit.ioana
Femeia chic
Femeia chic
tit.ioana

feminin Puncte : 1055
Reputatie : 0
Data nasterii : 22/11/1983
Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 40
Localizare : Oradea
Stare de spirit : happy

Credeti in influenta planetelor ( zodiilor ) in viata voastra ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Credeti in influenta planetelor ( zodiilor ) in viata voastra ?   Credeti in influenta planetelor ( zodiilor ) in viata voastra ? - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Ian 12, 2011 6:39 am

eu nu am stiut de ea nimeni
Sus In jos
lica.irina
Femeia chic
Femeia chic
lica.irina

feminin Puncte : 785
Reputatie : 0
Data nasterii : 22/04/1977
Data de inscriere : 27/10/2010
Varsta : 47
Localizare : Pitesti

Credeti in influenta planetelor ( zodiilor ) in viata voastra ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Credeti in influenta planetelor ( zodiilor ) in viata voastra ?   Credeti in influenta planetelor ( zodiilor ) in viata voastra ? - Pagina 2 I_icon_minitimeMier Ian 12, 2011 8:29 pm

pai oricum nu prea s-a vazut mare lucru...
Sus In jos
tit.ioana
Femeia chic
Femeia chic
tit.ioana

feminin Puncte : 1055
Reputatie : 0
Data nasterii : 22/11/1983
Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 40
Localizare : Oradea
Stare de spirit : happy

Credeti in influenta planetelor ( zodiilor ) in viata voastra ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Credeti in influenta planetelor ( zodiilor ) in viata voastra ?   Credeti in influenta planetelor ( zodiilor ) in viata voastra ? - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Ian 13, 2011 5:31 am

noah las data viitoare
Sus In jos
Continut sponsorizat




Credeti in influenta planetelor ( zodiilor ) in viata voastra ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Credeti in influenta planetelor ( zodiilor ) in viata voastra ?   Credeti in influenta planetelor ( zodiilor ) in viata voastra ? - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 

Credeti in influenta planetelor ( zodiilor ) in viata voastra ?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum :: Discutii intre prietene :: Discutii off topic :: Discutii diverse-
Mergi direct la:  
MyFreeCopyright.com Registered & ProtectedTop88 - Director webcreează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente