®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum


Distribuiţi | 
 

 Povestea lui Zero sa nu plangeti prea tare :))

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
zero
Membru nou
Membru nou
zero

masculin Puncte : 43
Reputatie : 0
Data nasterii : 10/06/1992
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

Povestea lui Zero sa nu plangeti prea tare :)) Empty
MesajSubiect: Povestea lui Zero sa nu plangeti prea tare :))   Povestea lui Zero sa nu plangeti prea tare :)) I_icon_minitimeSam Aug 14, 2010 3:12 am

Buna deci nush daca scriu unde trebuie dar am nevoie de niste sfaturi :D acum o jumatate de ora am jucat cu niste prieteni adevar,provocare,sau procente poate stiti jocul si un prieten de-al meu i-a dat porunca unei fete sa ma sarute si chiar cand ma sarutat a venit si prietena mea si ia a crezut alt ceva acum ce sa fac o prietena mai nebuna mi-a zis "daca o punea sa se culce cu tine te-ai fi culcat cu ea " ma rog :D deci a venit si mi-a dat un picior la .... asa :)) sper sa intelegeti mda cam dureros bn hai foarte dureros :affraid: :D acum nu mai pot sa fac sex timp de o luna ups asta nu trebuia sa scriu :D asa si acum eu ce sa fac ca a fost un joc voi ce ati fi facut in locul meu a si sper ca adminu sa nu ma bata stie ea dc :D si ce sa fac ca sa ma impac cu ea
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin

feminin Puncte : 2065
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/06/1989
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Hunedoara

Povestea lui Zero sa nu plangeti prea tare :)) Empty
MesajSubiect: Re: Povestea lui Zero sa nu plangeti prea tare :))   Povestea lui Zero sa nu plangeti prea tare :)) I_icon_minitimeSam Aug 14, 2010 3:30 am

daca vrei sa te impaci cu ea, primul pas pe care ar trebui sa-l faci e sa o lasi 2-3 zile sa "gandeasca" ce s-a intamplat si apoi ia initiativa si caut-o. desi parerea mea e ca fie ca e joc, fie realitate cand faci parte dintr-o relatie nu trebuie sa faci chestii de genu asta. cel putin asta e parerea mea. si poti sa zici ca ai scapat ieftin ca ai primit doar un picior la****

glumesc lol!
Sus In jos
https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
snow_flake
Membru nou
Membru nou
snow_flake

feminin Puncte : 24
Reputatie : 0
Data nasterii : 15/04/1981
Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 43
Localizare : Prea neastamparata pentru a sta intr-un loc

Povestea lui Zero sa nu plangeti prea tare :)) Empty
MesajSubiect: Re: Povestea lui Zero sa nu plangeti prea tare :))   Povestea lui Zero sa nu plangeti prea tare :)) I_icon_minitimeMar Aug 17, 2010 1:11 pm

ops :)) :)) .. chiar dureros . . ma refer la shut :))

Sus In jos
mari
Femeia chic
Femeia chic
mari

feminin Puncte : 591
Reputatie : 0
Data nasterii : 04/10/1981
Data de inscriere : 23/08/2010
Varsta : 42
Localizare : pitesti
Stare de spirit : fericita si implinita

Povestea lui Zero sa nu plangeti prea tare :)) Empty
MesajSubiect: Re: Povestea lui Zero sa nu plangeti prea tare :))   Povestea lui Zero sa nu plangeti prea tare :)) I_icon_minitimeMier Aug 25, 2010 8:37 pm

e prin sarut puteai sa intelegi si tu unul mic si frantuzesc,nu?
nu zic ca ai meritat ca asa ceva nu se face si sunt sigura ca daca te iubeste te iarta dar sa nu astepti asa iertarea,o floare,o bomboana indulceste o fata wink
Sus In jos
Arthemise77
Femeia chic
Femeia chic
Arthemise77

feminin Puncte : 638
Reputatie : 0
Data nasterii : 11/06/1977
Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 46
Localizare : Bucuresti
Stare de spirit : optimista

Povestea lui Zero sa nu plangeti prea tare :)) Empty
MesajSubiect: Re: Povestea lui Zero sa nu plangeti prea tare :))   Povestea lui Zero sa nu plangeti prea tare :)) I_icon_minitimeDum Aug 29, 2010 9:41 am

Mai asteapta 2-3 zile asa, apoi mergi la ea si, cu mult calm, incearca sa ii explici cum a fost. Mai roaga pe cineva din cei ce au fost de fata sa ii povesteasca exact cum a fost.Sau zii-i sa contacteze ea pe oricare dintre aceiaTrebuie sa sa il intrebe ce s-a intamplat atunci.
Faza e ca ai facut-o lata: asa ceva nu se face, mai ales ca va putea surprinde oricine si nu se cade cand esti intr-o relatie. SFAT: maturizeaza-te! Esti inca un copil judecand dupa ceea ce ai facut. Daca tii la fata aceea, du-te dupa ea, la inceput pastreaza distanta si explica-i doar ce a fost realmente. Fii natural, nu exagera si nu juca teatru. Se va prinde. Fetele simt cand sunt mintite, dar sunt si sensibile la inflexiunile vocii cuiva ce isi cere scuze din suflet. Bafta!
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin

feminin Puncte : 2065
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/06/1989
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Hunedoara

Povestea lui Zero sa nu plangeti prea tare :)) Empty
MesajSubiect: Re: Povestea lui Zero sa nu plangeti prea tare :))   Povestea lui Zero sa nu plangeti prea tare :)) I_icon_minitimeDum Aug 29, 2010 5:00 pm

foarte bun sfatul anca bravo
Sus In jos
https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
mari
Femeia chic
Femeia chic
mari

feminin Puncte : 591
Reputatie : 0
Data nasterii : 04/10/1981
Data de inscriere : 23/08/2010
Varsta : 42
Localizare : pitesti
Stare de spirit : fericita si implinita

Povestea lui Zero sa nu plangeti prea tare :)) Empty
MesajSubiect: Re: Povestea lui Zero sa nu plangeti prea tare :))   Povestea lui Zero sa nu plangeti prea tare :)) I_icon_minitimeLun Aug 30, 2010 6:58 pm

asteptam sa ne spuna ce a facut Zero kisses
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin

feminin Puncte : 2065
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/06/1989
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Hunedoara

Povestea lui Zero sa nu plangeti prea tare :)) Empty
MesajSubiect: Re: Povestea lui Zero sa nu plangeti prea tare :))   Povestea lui Zero sa nu plangeti prea tare :)) I_icon_minitimeLun Aug 30, 2010 9:56 pm

mi-a zis mie pe mess ca s-au impacat bravo
Sus In jos
https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
mari
Femeia chic
Femeia chic
mari

feminin Puncte : 591
Reputatie : 0
Data nasterii : 04/10/1981
Data de inscriere : 23/08/2010
Varsta : 42
Localizare : pitesti
Stare de spirit : fericita si implinita

Povestea lui Zero sa nu plangeti prea tare :)) Empty
MesajSubiect: Re: Povestea lui Zero sa nu plangeti prea tare :))   Povestea lui Zero sa nu plangeti prea tare :)) I_icon_minitimeLun Aug 30, 2010 9:57 pm

bravo lui laugh
Sus In jos
Arthemise77
Femeia chic
Femeia chic
Arthemise77

feminin Puncte : 638
Reputatie : 0
Data nasterii : 11/06/1977
Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 46
Localizare : Bucuresti
Stare de spirit : optimista

Povestea lui Zero sa nu plangeti prea tare :)) Empty
MesajSubiect: Re: Povestea lui Zero sa nu plangeti prea tare :))   Povestea lui Zero sa nu plangeti prea tare :)) I_icon_minitimeJoi Sept 09, 2010 9:21 am

Ei, daca s-au impacat, ma bucur pentru ei/el. Parea foarte abatut. In cazul acesta, inseamna ca el a stiut sa-i explice fetei cu tact cum s-au petrecut lucrurile si prietena lui este suficient de matura ca sa stie sa ierte.
Sus In jos
zero
Membru nou
Membru nou
zero

masculin Puncte : 43
Reputatie : 0
Data nasterii : 10/06/1992
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

Povestea lui Zero sa nu plangeti prea tare :)) Empty
MesajSubiect: Re: Povestea lui Zero sa nu plangeti prea tare :))   Povestea lui Zero sa nu plangeti prea tare :)) I_icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 11:15 pm

Va rog sa stergeti asta :)) cine ma pus sa scriu :)) Admin sterge tot xD
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin

feminin Puncte : 2065
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/06/1989
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Hunedoara

Povestea lui Zero sa nu plangeti prea tare :)) Empty
MesajSubiect: Re: Povestea lui Zero sa nu plangeti prea tare :))   Povestea lui Zero sa nu plangeti prea tare :)) I_icon_minitimeVin Dec 03, 2010 2:23 am

zero te rog nu mai folosi ":))"....si cuvinete gen sms "nush" rules
Sus In jos
https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat




Povestea lui Zero sa nu plangeti prea tare :)) Empty
MesajSubiect: Re: Povestea lui Zero sa nu plangeti prea tare :))   Povestea lui Zero sa nu plangeti prea tare :)) I_icon_minitime

Sus In jos
 

Povestea lui Zero sa nu plangeti prea tare :))

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum :: Viata de cuplu & sex :: Povestea mea-
Mergi direct la:  
MyFreeCopyright.com Registered & ProtectedTop88 - Director webcreează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente