®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum

Subiecte similare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola


Photobucket

Photobucket

Photobucket
Contact Admin
Diana
Photobucket

Distribuiţi | 
 

 O mamica singura are nevoie de ajutorul nostru

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

feminin Puncte : 2065
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/06/1989
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Hunedoara

O mamica singura are nevoie de ajutorul nostru Empty
MesajSubiect: O mamica singura are nevoie de ajutorul nostru   O mamica singura are nevoie de ajutorul nostru I_icon_minitimeSam Dec 04, 2010 7:13 pm

Vreau sa va prezint povestea unei mamici singure cu 3 copii care are nevoie de noi.
Mamica se numeste Denisa are o fetita pe nume Alexandra , un baietel pe nume Nicholas si un bebe in burtica care poate veni pe lume in orice clipa. Tatal copiilor este un om caruia nu ii pasa de familia lui si probabil de nimeni. In loc sa puna accent pentru a creste cei 3 copii a preferat drogurile si distractiile. Acest om se hraneste cu suferinta copiilor. Asadar Denisa a ales sa mearga pe alt drum fara el zbatundu-se sa isi creasca copiii. Eu una apreciez foarte mult acest lucru. E dovada vie ce poate face o mama pentru copiii sai. Ea poate ca mananca o coaja de paine pentru a putea sa hraneasca copiii. Aceasta femeie e intr-o situatie disperata. Cel de-al treilea copil e pe cale sa se nasca, nu are cu cine sa lase copiii cat va fi la spital, nu are ce sa le puna pe masa copiilor in noaptea de Craciun, nu are hainute pentru cel nou nascut.

E uncaz real. Prietenele mele au discutat cu Denisa si pe mess si la telefon. Au vazut-o si pe web pe ea, copiii si burtica ei.E o femeie in ochii caruia se citeste suferinta, chinul prin care trece zilnic si speranta.

Va rog din suflet sa o ajutam. Pe mine m-a impresionat povestea ei. Nu ii trebuie bani. Orice e bine venit : alimente,pampersi, hainute, jucarii pentru copii. Haideti sa nu ramanem indiferente si sa aducem un zambet pe fata copiilor acum de craciun. Sa aiba si ei ceva pe masa si sa ii facem fericiti. Ganditi-va la copiii vostrii ce bucurosi vor fi in noaptea de Craciun. Sa le oferim si acestor copii si lui Denisa macar un zambet.


Va rog sa nu ramaneti indiferente si sa o ajutam pe Denisa si pe copilasii ei. Pntru cele care vor sa ajute va rog sa ma contactati sa va dau adresa prin mesaj privat.


Ultima editare efectuata de catre Admin in Lun Ian 03, 2011 2:37 am, editata de 2 ori
Sus In jos
https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
joly
Femeia indrazneata
Femeia indrazneata
joly

feminin Puncte : 504
Reputatie : 0
Data nasterii : 05/01/1987
Data de inscriere : 06/09/2010
Varsta : 37
Localizare : RESITA
Stare de spirit : entuziasmata!

O mamica singura are nevoie de ajutorul nostru Empty
MesajSubiect: Re: O mamica singura are nevoie de ajutorul nostru   O mamica singura are nevoie de ajutorul nostru I_icon_minitimeSam Dec 04, 2010 7:37 pm

Da si eu o cunosc pe denisa,si ii sunt alaturi cu sufletul si nu voi ramane insensibila,am plans si sunt trista si cand ma gandesc iar am lacrimi in ochii,va rog sa o ajutam cu toate pe mamica si pe ingerasii ei!
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin

feminin Puncte : 2065
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/06/1989
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Hunedoara

O mamica singura are nevoie de ajutorul nostru Empty
MesajSubiect: Re: O mamica singura are nevoie de ajutorul nostru   O mamica singura are nevoie de ajutorul nostru I_icon_minitimeSam Ian 22, 2011 3:15 am

nimeni nimic? nimeni
Sus In jos
https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat




O mamica singura are nevoie de ajutorul nostru Empty
MesajSubiect: Re: O mamica singura are nevoie de ajutorul nostru   O mamica singura are nevoie de ajutorul nostru I_icon_minitime

Sus In jos
 

O mamica singura are nevoie de ajutorul nostru

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum :: Publicitate :: Ajutor umanitar-
Mergi direct la:  
MyFreeCopyright.com Registered & ProtectedTop88 - Director webForumgratuit.ro | Cultura si Societate | Frumusete, Vedete, Moda | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente