®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum

Subiecte similare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola


Photobucket

Photobucket

Photobucket
Contact Admin
Diana
Photobucket

Distribuiţi | 
 

 Aveti probleme cu mentinerea greutatii corporale in limite normale ?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

feminin Puncte : 2065
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/06/1989
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Hunedoara

Aveti probleme cu mentinerea greutatii corporale in limite normale ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti probleme cu mentinerea greutatii corporale in limite normale ?   Aveti probleme cu mentinerea greutatii corporale in limite normale ? - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Noi 08, 2010 1:15 am

asa e maria. cel putin dupa o nastere majoritatea isi modifica structura corpului. si ajunse la o anumita varsta e greu sa slabeasca
Sus In jos
https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
lica.irina
Femeia chic
Femeia chic
lica.irina

feminin Puncte : 785
Reputatie : 0
Data nasterii : 22/04/1977
Data de inscriere : 27/10/2010
Varsta : 47
Localizare : Pitesti

Aveti probleme cu mentinerea greutatii corporale in limite normale ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti probleme cu mentinerea greutatii corporale in limite normale ?   Aveti probleme cu mentinerea greutatii corporale in limite normale ? - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Noi 13, 2010 11:09 pm

eu am reusit sa slabesc, dar imi este cam greu sa ma mentin. pun repede la loc si trebuie sa am grija tot timpul.
Sus In jos
Gianina
Moderator
Moderator
Gianina

feminin Puncte : 688
Reputatie : 0
Data nasterii : 11/08/1979
Data de inscriere : 20/10/2010
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele
Stare de spirit : Foarte buna

Aveti probleme cu mentinerea greutatii corporale in limite normale ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti probleme cu mentinerea greutatii corporale in limite normale ?   Aveti probleme cu mentinerea greutatii corporale in limite normale ? - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Noi 14, 2010 7:27 am

Controlul greutati corporale inseamna un control al dietei si e mai greu la inceput dar apoi te obisnuiesti,dar daca vreti sa aratati bine adica sa fiti sanatoase trebuie sa va schimbati radical proastele obiceiuri si sa le inlocuiti definitiv cu unele bune,sanatoase.Acesta este secretul.
Noi.adica eu si sotul am dat cateva kg bune jos atunci cand am inceput detoxifierea(un lucru foarte important pentru corp) dar totodata si schimbarea dietei.Si ne e mult mai bine asa.De ce sa mananc tot felul d prostii cand si asa nu-mi fac bine?
Sus In jos
zero
Membru nou
Membru nou
zero

masculin Puncte : 43
Reputatie : 0
Data nasterii : 10/06/1992
Data de inscriere : 13/08/2010
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti

Aveti probleme cu mentinerea greutatii corporale in limite normale ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti probleme cu mentinerea greutatii corporale in limite normale ?   Aveti probleme cu mentinerea greutatii corporale in limite normale ? - Pagina 2 I_icon_minitimeJoi Dec 02, 2010 11:20 pm

Unele mai si fumati si dupa ce va lasati vaii dc m-am ingrasat si dupa nush, nush dastea :))
Ce-a mai buna e miscarea mai lasati naiba mancarea si haideti cu mn la sala :)) platesc eu :D numai sa nu va mai aud ca va plangesti :)
Sus In jos
t.dorina
Membru nou
Membru nou
t.dorina

feminin Puncte : 59
Reputatie : 0
Data nasterii : 08/01/1977
Data de inscriere : 08/11/2010
Varsta : 47
Localizare : galati

Aveti probleme cu mentinerea greutatii corporale in limite normale ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti probleme cu mentinerea greutatii corporale in limite normale ?   Aveti probleme cu mentinerea greutatii corporale in limite normale ? - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Dec 19, 2010 2:57 am

Dupa sarcina am ramas cu 4 kg in plus si nu stiu cum sa scap de ele.
Sus In jos
laulau111
Membru nou
Membru nou
laulau111

feminin Puncte : 1
Reputatie : 0
Data nasterii : 10/02/1982
Data de inscriere : 29/11/2010
Varsta : 42
Localizare : slatina

Aveti probleme cu mentinerea greutatii corporale in limite normale ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti probleme cu mentinerea greutatii corporale in limite normale ?   Aveti probleme cu mentinerea greutatii corporale in limite normale ? - Pagina 2 I_icon_minitimeLun Dec 20, 2010 4:53 pm

dar care e greutatea normala? am 28 de ani, 1,71 m si 63 - 64 kg. nu arat chiar rau, dar vreau sa mai dau jos, sau macar sa ma mentin. am reusit sa slabesc vreo 5, 6 kg cu regimul disociat, dar vad ca nu mai da rezultate.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Aveti probleme cu mentinerea greutatii corporale in limite normale ? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aveti probleme cu mentinerea greutatii corporale in limite normale ?   Aveti probleme cu mentinerea greutatii corporale in limite normale ? - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 

Aveti probleme cu mentinerea greutatii corporale in limite normale ?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum :: Despre noi si interesele noastre :: Sanatate & sport-
Mergi direct la:  
MyFreeCopyright.com Registered & ProtectedTop88 - Director webForumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente