®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum

Subiecte similare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola


Photobucket

Photobucket

Photobucket
Contact Admin
Diana
Photobucket

Distribuiţi | 
 

 Concurs Cosmetice

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

feminin Puncte : 2065
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/06/1989
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Hunedoara

Concurs Cosmetice - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Cosmetice   Concurs Cosmetice - Pagina 5 I_icon_minitimeSam Sept 25, 2010 1:43 am

am vorbit si eu cu sponsorul si l-am rugat sa isi faca cont ca sa va lamureasca.
Sus In jos
https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
Admin
Admin
Admin
Admin

feminin Puncte : 2065
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/06/1989
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Hunedoara

Concurs Cosmetice - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Cosmetice   Concurs Cosmetice - Pagina 5 I_icon_minitimeSam Sept 25, 2010 1:44 am

anuta22 a scris:
Claudia vad ca ai ceva dupa mine,intru pe ce foprum vreau si daca nu am mai intrat pe forumul tau am eu un motiv anume,e si logiic,asa ca nu ma judeca tu pe mine,ca eu nu am nici o legatura cu tine.
anuta nu crea valva. forumul asta nu e o piata
Sus In jos
https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
Sponsor cosmetice
Membru nou
Membru nou
Sponsor cosmetice

feminin Puncte : 3
Reputatie : 0
Data nasterii : 06/11/1978
Data de inscriere : 25/09/2010
Varsta : 45
Localizare : Arad

Concurs Cosmetice - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Cosmetice   Concurs Cosmetice - Pagina 5 I_icon_minitimeSam Sept 25, 2010 1:53 am

Buna seara tuturor. eu sunt persoana de la elf care a sponsorizat acest forum cu produsele cosmetice. e prima data cand vad iscandu-se o cearta din cauza unui concurs. toate meritati sa castigati dar din pacate au fost doar 3 premii. am avutmulte comenzi pe cap si ceva probleme si nu am analizat concursul.imi pare rau ca s-a iscat o rasturnare de situatie si am schimbat prin tragere la sorti dar asta mi se pare cel mai corect. am mai sponsorizat concursuri si am folosit aceasi modalitate. atata timp cat noi am oferit produsele nu da dreptul niciunui membru sa contesteze. nu cunosc membrii de pe acest forum deci nu tinem cu nimeni si nu am avut preferinte. castigatoarele au fost alese prin tragere la sorti prin intermediul unui sistem specializat. asa ca va rog nu va mai certati. totul a fost corect.
Sus In jos
Clau
Admin
Admin
Clau

feminin Puncte : 298
Reputatie : 0
Data nasterii : 03/05/1988
Data de inscriere : 21/09/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Concurs Cosmetice - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Cosmetice   Concurs Cosmetice - Pagina 5 I_icon_minitimeSam Sept 25, 2010 1:57 am

Asta spunem si noi.. a fost tragere la sorti aleatorie. Si eu am forum si stiu cum e. Dar unele persoane vor sa castige intotdeauna locul 1 iar daca nu iau locul asta facem scandal. Ar trebuie sa mai invete sa si piarda si sa se bucure cu celelalte pentru ca vine randul fiecareia
Sus In jos
Sponsor cosmetice
Membru nou
Membru nou
Sponsor cosmetice

feminin Puncte : 3
Reputatie : 0
Data nasterii : 06/11/1978
Data de inscriere : 25/09/2010
Varsta : 45
Localizare : Arad

Concurs Cosmetice - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Cosmetice   Concurs Cosmetice - Pagina 5 I_icon_minitimeSam Sept 25, 2010 2:04 am

pai tututor ne place sa castigam dar nu se poate de fiecare data. se presupune ca un forum e dedicat legarii unor prietenii. parerea mea e ca ar trebui sa va bucurati pentru celelalte fete nu sa improscati cu noroi. am ramas uimiti cand am vazut mesajul de la diana. nu mai fiti suparate ca fiecare va castiga.vor mai fi concursuri. e un forum foarte frumos si ar trebui sa va bucurati ca faceti parte din aceasta comunitate.

Sus In jos
anuta22
Femeia chic
Femeia chic
anuta22

feminin Puncte : 757
Reputatie : 0
Data nasterii : 20/06/1987
Data de inscriere : 26/08/2010
Varsta : 36
Localizare : onesti/bacau

Concurs Cosmetice - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Cosmetice   Concurs Cosmetice - Pagina 5 I_icon_minitimeSam Sept 25, 2010 2:07 am

ce frumos cand scrie sponsorul pe site lipseste admin de pe site,nu mai e conectata,cel putin recunoaste ca asa ai vrut tu si gata.



Utilizatori inregistrati: anuta22, Clau, mary83, Sponsor cosmetice
Sus In jos
Sponsor cosmetice
Membru nou
Membru nou
Sponsor cosmetice

feminin Puncte : 3
Reputatie : 0
Data nasterii : 06/11/1978
Data de inscriere : 25/09/2010
Varsta : 45
Localizare : Arad

Concurs Cosmetice - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Cosmetice   Concurs Cosmetice - Pagina 5 I_icon_minitimeSam Sept 25, 2010 2:13 am

la cine te referi cand spui "recunoaste ca asa ai vrut tu"? cine? eu?
Sus In jos
Clau
Admin
Admin
Clau

feminin Puncte : 298
Reputatie : 0
Data nasterii : 03/05/1988
Data de inscriere : 21/09/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Concurs Cosmetice - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Cosmetice   Concurs Cosmetice - Pagina 5 I_icon_minitimeSam Sept 25, 2010 2:14 am

:)) ma faci sa rad anuta. Admin a iesit pentru ca ia picat netu, tocmai cand se pregatea sa scrie. Si sincer nu trebuie sa dea explicatii. Se vede treaba ca esti ofticata rau

Deja treaba asta e taraganata cam mult. Admin nu trebuie sa dea explicati nimanui pentru alegerile pe care le face la viitoarele concursuri. Sponsorul si-a facut timp si a intrat. te-a lamurit daca iti convine bine daca nu iarasi bine nu saracim cu un membru in minus

aa si inca ceva: daca esti asa de forumista convinsa cum de nu stii sa citesti mp-urile?
Sus In jos
joly
Femeia indrazneata
Femeia indrazneata
joly

feminin Puncte : 504
Reputatie : 0
Data nasterii : 05/01/1987
Data de inscriere : 06/09/2010
Varsta : 37
Localizare : RESITA
Stare de spirit : entuziasmata!

Concurs Cosmetice - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Cosmetice   Concurs Cosmetice - Pagina 5 I_icon_minitimeSam Sept 25, 2010 3:43 am

ai dreptate,si eu am forum si ma deranjaza sa vad ca unele stau doar pentru concursuri,sunt de aceeasi idee,pe un forum se creaza in primul rand prietenia.

felicitari castigatoarelor!
sa va buxurati de premii!
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin

feminin Puncte : 2065
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/06/1989
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Hunedoara

Concurs Cosmetice - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Cosmetice   Concurs Cosmetice - Pagina 5 I_icon_minitimeSam Sept 25, 2010 3:49 am

si eu cred la fel joly . si eu am creat acest forum cu scopul de a lega prietenii si a vb cu fete de treaba. concursurile sunt mai mult pt divertisment, pentru putina competitie, pentru suspans etc.
Sus In jos
https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
tit.ioana
Femeia chic
Femeia chic
tit.ioana

feminin Puncte : 1055
Reputatie : 0
Data nasterii : 22/11/1983
Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 40
Localizare : Oradea
Stare de spirit : happy

Concurs Cosmetice - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Cosmetice   Concurs Cosmetice - Pagina 5 I_icon_minitimeSam Sept 25, 2010 4:52 am

pentru inceput felicitari castigatoarelor, sa va bucurati de premii si multumim sponsorului
fetelor nu va mai certati pt un premiu e chiar absurd , anuta si eu sunt moderator pentru asta nu am castigat la nici un concurs pana acum , si eu am ajutat , am postat mesaje intradevar nu atat de multe ca si tine asta din cauza problemelor care le-am avut dar consider ca am facut cate ceva pt forum , ca nu am castigat ei lasa data viitoare, eu consider ca pe forum trebuie sa intram din placere , sa conversam sa legam prietenii
Sus In jos
Arthemise77
Femeia chic
Femeia chic
Arthemise77

feminin Puncte : 638
Reputatie : 0
Data nasterii : 11/06/1977
Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 46
Localizare : Bucuresti
Stare de spirit : optimista

Concurs Cosmetice - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Cosmetice   Concurs Cosmetice - Pagina 5 I_icon_minitimeSam Sept 25, 2010 8:42 am

Buna, tuturor! Eu abia acum citesc ce s-a mai intamplat pe aici. Tin sa felicit castigatoarele si sunt de acord cu ceea ce a scris sponsorul. Eu cred ca suntem aici sa ne mai si descretim fruntile, mai citim ce spune fata cutare, mamica bebelusului cutare, mai aflam ceva nou, mai spunem si noi ce stim, nu? Mai schimbam idei si intam cand se poate, ca fiecare avem treburi: casa, scoala, job, copii, bucatarit, etc.

Cred ca Anuta se referise la faptul ca nu se spusese la pag 1, in cadrul prezentarii concursului, despre tragerea la sorti, ci doar "Subiectul concursului este cei mai activi forumisti. Trebuie sa fiti cat mai activi pe forum : sa deschideti subiecte, sa postati cat mai mult in cadrul subiectelor existente. Invitarea prietenilor reprezinta un mare atuu."
Dar sigur ca sponsorul poate decide si pe ultima suta de metri asupra modalitatii de a oferi premiile sale.

Inca o data FELICITARI norocoaselor!
Sus In jos
alina22buc
Membru nou
Membru nou
alina22buc

feminin Puncte : 80
Reputatie : 0
Data nasterii : 30/01/1980
Data de inscriere : 20/09/2010
Varsta : 44
Localizare : Belgia

Concurs Cosmetice - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Cosmetice   Concurs Cosmetice - Pagina 5 I_icon_minitimeSam Sept 25, 2010 2:20 pm

Mai fetelor chiar am ajuns sa ne certam pentru niste premii, vor mai fi si alte concursuri. Sa zicem bine merci ca sunt fete care reusesc sa organizeze astfel de concursuri cu astfel de premii!!!
Sus In jos
flory
Femeia chic
Femeia chic
flory

feminin Puncte : 751
Reputatie : 0
Data nasterii : 01/12/1981
Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 42
Localizare : teleorman

Concurs Cosmetice - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Cosmetice   Concurs Cosmetice - Pagina 5 I_icon_minitimeSam Sept 25, 2010 2:48 pm

fetelor i-mi pare rau ca vad ca se ajunge la asa ceva pentru un premiu , anuta fara suparare dar revolta ta da de gandit , vor mai fi concursuri si va veni si randul tau sa castigi
felicitari fetelor big kiss
si multumesc si eu sponsorului si dianei girl kiss
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin

feminin Puncte : 2065
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/06/1989
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Hunedoara

Concurs Cosmetice - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Cosmetice   Concurs Cosmetice - Pagina 5 I_icon_minitimeSam Sept 25, 2010 3:55 pm

aveti dreptate fetelor. si nu e vina mea ca s-a razgandit sponsorul. sunt produse oferite de ei. ce puteam sa zic ca nu vreau? daca ziceam asa nu mai primeam produsele ca sa le pot trimite si nu mai era nici un castigator.
felicit si eu toate fetele si astept adresele voastre prin mp. flory pe a ta o am. luni voi primi cosmeticele de la sponosor si marti sau miercuri le voi expedia.
Sus In jos
https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
alina22buc
Membru nou
Membru nou
alina22buc

feminin Puncte : 80
Reputatie : 0
Data nasterii : 30/01/1980
Data de inscriere : 20/09/2010
Varsta : 44
Localizare : Belgia

Concurs Cosmetice - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Cosmetice   Concurs Cosmetice - Pagina 5 I_icon_minitimeSam Sept 25, 2010 7:51 pm

Felicitari fetelor!
Sus In jos
Arthemise77
Femeia chic
Femeia chic
Arthemise77

feminin Puncte : 638
Reputatie : 0
Data nasterii : 11/06/1977
Data de inscriere : 17/08/2010
Varsta : 46
Localizare : Bucuresti
Stare de spirit : optimista

Concurs Cosmetice - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Cosmetice   Concurs Cosmetice - Pagina 5 I_icon_minitimeDum Sept 26, 2010 2:53 am

Dar nu se cearta nimeni cu nimeni, fetelor. Viata e un joc si ... continua! flower hug
Sus In jos
mari
Femeia chic
Femeia chic
mari

feminin Puncte : 591
Reputatie : 0
Data nasterii : 04/10/1981
Data de inscriere : 23/08/2010
Varsta : 42
Localizare : pitesti
Stare de spirit : fericita si implinita

Concurs Cosmetice - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Cosmetice   Concurs Cosmetice - Pagina 5 I_icon_minitimeLun Sept 27, 2010 1:53 am

felicitari fetelor si mie mi se pare mai corect asa,toata lumea sa aibe sanse egale.

asteptam poze cu premiile si sa le folositi cu placere bravo
Sus In jos
eva
Femeia indrazneata
Femeia indrazneata
eva

feminin Puncte : 170
Reputatie : 0
Data nasterii : 17/09/1978
Data de inscriere : 02/09/2010
Varsta : 45
Localizare : Gornesti jud.Mures

Concurs Cosmetice - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Cosmetice   Concurs Cosmetice - Pagina 5 I_icon_minitimeLun Sept 27, 2010 2:07 am

felicitari castigatorilor!!!!!!!!!!!!!!!
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin

feminin Puncte : 2065
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/06/1989
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Hunedoara

Concurs Cosmetice - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Cosmetice   Concurs Cosmetice - Pagina 5 I_icon_minitimeLun Sept 27, 2010 12:14 pm

fetelor astept adresele voastre big kiss
Sus In jos
https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
mioara
Femeia chic
Femeia chic
mioara

feminin Puncte : 1002
Reputatie : 0
Data nasterii : 01/12/1982
Data de inscriere : 31/08/2010
Varsta : 41
Localizare : zimnicea

Concurs Cosmetice - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Cosmetice   Concurs Cosmetice - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Oct 01, 2010 11:16 pm

felicitari fetelor! kisses
acum vedem cine a stat doar pentru concursuri pe forum si cine nu. daca fetele nu mai intra inseamna ca au stat doar pentru concursuri si ma refer si la cele ce au castigat si la cele ce nu au castigat important
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin

feminin Puncte : 2065
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/06/1989
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Hunedoara

Concurs Cosmetice - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Cosmetice   Concurs Cosmetice - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Oct 01, 2010 11:28 pm

asa e mioara. 90% au fost doar pentru concursuri...se vede clar asta. mai am de bagat ceva concursuri cu premii si mai superbe doar ca astept sa le primesc de la sponsor. sa le vezi cum o sa apara atunci. si mai minteau cu tupeu ca le place forumul si nu intra pentru concursuri. dar nu e nimic. eu inca sper ca o sa mai intre fete de incredere carora sa le placa forumul si sa nu incerce sa profite de el de pe urma premiilor.
Sus In jos
https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
mioara
Femeia chic
Femeia chic
mioara

feminin Puncte : 1002
Reputatie : 0
Data nasterii : 01/12/1982
Data de inscriere : 31/08/2010
Varsta : 41
Localizare : zimnicea

Concurs Cosmetice - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Cosmetice   Concurs Cosmetice - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Oct 01, 2010 11:30 pm

pai asta o sa vezi de-a lungul timpului. eu asa zic, daca intra doar cand sunt concursuri este clar de ce intra.
Sus In jos
iepurasha
Femeia chic
Femeia chic
iepurasha

feminin Puncte : 315
Reputatie : 2
Data nasterii : 20/09/1989
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 34
Localizare : Dealu Clujului

Concurs Cosmetice - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Cosmetice   Concurs Cosmetice - Pagina 5 I_icon_minitimeMier Oct 06, 2010 2:58 pm

wow prima data cand castig cva bravo multumesc si felicitari si celorlalte castigatoare! Anuta daca as fi fost in locul tau as fi tacut din gura, te-ai cam dat de gol .
Sus In jos
anuta22
Femeia chic
Femeia chic
anuta22

feminin Puncte : 757
Reputatie : 0
Data nasterii : 20/06/1987
Data de inscriere : 26/08/2010
Varsta : 36
Localizare : onesti/bacau

Concurs Cosmetice - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Cosmetice   Concurs Cosmetice - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Oct 29, 2010 1:22 am

iepurasha nu cred ca esti tu in masura sa imi zici ce sa fac,te rog frumos.
Sus In jos
Continut sponsorizat




Concurs Cosmetice - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Cosmetice   Concurs Cosmetice - Pagina 5 I_icon_minitime

Sus In jos
 

Concurs Cosmetice

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 5 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum :: Concurs :: Concursuri terminate-
Mergi direct la:  
MyFreeCopyright.com Registered & ProtectedTop88 - Director webcreează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente