®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum

Subiecte similare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola


Photobucket

Photobucket

Photobucket
Contact Admin
Diana
Photobucket

Distribuiţi | 
 

 Concurs Cosmetice

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

feminin Puncte : 2065
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/06/1989
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Hunedoara

Concurs Cosmetice - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Cosmetice   Concurs Cosmetice - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Sept 24, 2010 2:24 am

fetelor s-a intamplat o rasturnare de situatie cry sponsorul nu a acceptat sa aleg eu castigatorii prin metoda aleasa de mine. vor extrage ei la sorti printr-un sistem specializat. singura conditie e ca persoanele care se inscriu la extragere trebuie sa aiba minim 50 de posturi.

maine seara vom afla castigatorii.
big kiss
Sus In jos
https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
alina22buc
Membru nou
Membru nou
alina22buc

feminin Puncte : 80
Reputatie : 0
Data nasterii : 30/01/1980
Data de inscriere : 20/09/2010
Varsta : 44
Localizare : Belgia

Concurs Cosmetice - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Cosmetice   Concurs Cosmetice - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Sept 24, 2010 2:31 am

Maine se anunta si castigatoarele. Cred toate ne gandim cum ar arata cosmeticele oferite in trusa noastra de farduri. Produsele sunt exact din cele pe care le folosesc cel mai des.
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin

feminin Puncte : 2065
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/06/1989
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Hunedoara

Concurs Cosmetice - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Cosmetice   Concurs Cosmetice - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Sept 24, 2010 2:38 am

alina trebuie sa ai minim 50 de postari pentru a intra la tragerea la sorti wink pana maine poate le faci
Sus In jos
https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
Clau
Admin
Admin
Clau

feminin Puncte : 298
Reputatie : 0
Data nasterii : 03/05/1988
Data de inscriere : 21/09/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Concurs Cosmetice - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Cosmetice   Concurs Cosmetice - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Sept 24, 2010 3:08 am

surprised asa repede? wow.. poate imi surade si mie norocul
Sus In jos
alina22buc
Membru nou
Membru nou
alina22buc

feminin Puncte : 80
Reputatie : 0
Data nasterii : 30/01/1980
Data de inscriere : 20/09/2010
Varsta : 44
Localizare : Belgia

Concurs Cosmetice - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Cosmetice   Concurs Cosmetice - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Sept 24, 2010 3:28 am

As putea sa incerc ca nu mi-ar displace sa castig si eu unul din premii. dar nu vreau sa supar pe nimeni daca voi face cele 50 de postari.
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin

feminin Puncte : 2065
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/06/1989
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Hunedoara

Concurs Cosmetice - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Cosmetice   Concurs Cosmetice - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Sept 24, 2010 3:37 am

pai nu vad de ce s-ar supara cineva daca faci 50 de postari nu stiu
Sus In jos
https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
Clau
Admin
Admin
Clau

feminin Puncte : 298
Reputatie : 0
Data nasterii : 03/05/1988
Data de inscriere : 21/09/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Concurs Cosmetice - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Cosmetice   Concurs Cosmetice - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Sept 24, 2010 3:38 am

Pe cine sa superi alina asta e regula si pan la urma urmei tot ajungeai la cele 50 de mesaje corect? mai devreme sau mai tarziu
Sus In jos
alina22buc
Membru nou
Membru nou
alina22buc

feminin Puncte : 80
Reputatie : 0
Data nasterii : 30/01/1980
Data de inscriere : 20/09/2010
Varsta : 44
Localizare : Belgia

Concurs Cosmetice - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Cosmetice   Concurs Cosmetice - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Sept 24, 2010 4:03 am

da asa e mai devreme sau mai tarziu tot o sa am 50 de postari!
Sus In jos
flory
Femeia chic
Femeia chic
flory

feminin Puncte : 751
Reputatie : 0
Data nasterii : 01/12/1981
Data de inscriere : 04/09/2010
Varsta : 42
Localizare : teleorman

Concurs Cosmetice - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Cosmetice   Concurs Cosmetice - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Sept 24, 2010 1:58 pm

atunci bafta la toate fetele care au peste 50 de postari love
Sus In jos
Clau
Admin
Admin
Clau

feminin Puncte : 298
Reputatie : 0
Data nasterii : 03/05/1988
Data de inscriere : 21/09/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Concurs Cosmetice - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Cosmetice   Concurs Cosmetice - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Sept 24, 2010 2:58 pm

inclusiv tie flori,,intr-un fel e mai bine asa stii de ce ca toate au sanse egale caci majoritatea am depasit 50 e mesaje
Sus In jos
mioara
Femeia chic
Femeia chic
mioara

feminin Puncte : 1002
Reputatie : 0
Data nasterii : 01/12/1982
Data de inscriere : 31/08/2010
Varsta : 41
Localizare : zimnicea

Concurs Cosmetice - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Cosmetice   Concurs Cosmetice - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Sept 24, 2010 8:01 pm

bafta tuturor
Sus In jos
anuta22
Femeia chic
Femeia chic
anuta22

feminin Puncte : 757
Reputatie : 0
Data nasterii : 20/06/1987
Data de inscriere : 26/08/2010
Varsta : 36
Localizare : onesti/bacau

Concurs Cosmetice - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Cosmetice   Concurs Cosmetice - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Sept 24, 2010 10:26 pm

sincer am ramas fara cuvinte,nu-mi vine sa cred ce fel de sponori pot exista,trebyuia sa zica de la inceput cum vor sa fie metoda de premiere,eyu una asa ceva nu am mai intalnit,noi ne-am chinuit pentru a castiga ceva,si acum ne da cu parul in cap,urat din partea lor ,acum la terminarea concursului sa schimbe sistemul de acordarea a premiilor.
Sus In jos
Clau
Admin
Admin
Clau

feminin Puncte : 298
Reputatie : 0
Data nasterii : 03/05/1988
Data de inscriere : 21/09/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Concurs Cosmetice - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Cosmetice   Concurs Cosmetice - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Sept 24, 2010 10:39 pm

Anuta fiecare decide dupa cum vrea sunt premiile lor sa zicem merci si ptr astea.. mai rar gasesti asa sponsori...si pana la urma toata lumea are sanse egale...la o adica dai de inteles ca ai intrat daor pentru concurs? sau cum? ai postat mesajele doar pentru concurs? Sun fete carora le place aici si nuau intrat numai pentru concurs
Sus In jos
anuta22
Femeia chic
Femeia chic
anuta22

feminin Puncte : 757
Reputatie : 0
Data nasterii : 20/06/1987
Data de inscriere : 26/08/2010
Varsta : 36
Localizare : onesti/bacau

Concurs Cosmetice - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Cosmetice   Concurs Cosmetice - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Sept 24, 2010 11:22 pm

poi nu am postat numai pentru concurs,dar oricine a muncit pentru ca sa castige,fara munca nu se poate castiga,si nhu e frumos din partea lor ca la inceputul concursului sa zica ca da premiil;e intr-un fel,si la sfarsit sa se schimbe radical,sunt multe fete care au muncit si concura pentru acest concutrs,asta sa vazut,si daca cineva a posata numai pentru concurs se vede pe urma dupa terminarea concursului cuine a fost pentru si cine va ramane mereu.


nu e corect.
Sus In jos
Clau
Admin
Admin
Clau

feminin Puncte : 298
Reputatie : 0
Data nasterii : 03/05/1988
Data de inscriere : 21/09/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Concurs Cosmetice - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Cosmetice   Concurs Cosmetice - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Sept 24, 2010 11:28 pm

Ba mie mi se pare destul de corect. Pentru ca toata lumea are sanse egale. Si dupa cum se stie nu toti vor mai ramane dupa concurs. Dupa cum bine stim toti. big grin Toata lumea fuge dupa concursuri ...sii stiti vorba aia : cine alearga dupa 2 iepuri nu prinde nici unul!
Deci anuta nu te mai agita ...ca mie mi se pare corect fata de toata lumea...Pana la urma ei sunt sponsori ei decid ce si cum fac. Daca ei vor sa nu mai de premiile nu le mai da,nu poti face nimic ei decid in privinta premiilor si castigatorilor. Poate a fost ceva ce nu le-a convenit...vad ca pana acum nimeni nu a mai sarit sa zica ca nu e corect decat tu. Acum ca stii ca ai concurenta nu iti mai convine..ca pierzi primul loc nu?! Eu asa vad supararea asta a ta
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin

feminin Puncte : 2065
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/06/1989
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Hunedoara

Concurs Cosmetice - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Cosmetice   Concurs Cosmetice - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Sept 24, 2010 11:36 pm

sunt de acord cu tine clau. si anuta fara nicio suparare dar nu se ponta doar numarul mesajelor ci si orginalitatea lor. nu inteleg de ce nu zic ceva si alte fete ci doar tu. sponsori care sa ofere un astfel de premiu se gasesc rar. pana acum ati avut sanse doar cateva fete. acum are sanse toata lumea si mi se pare ok. sa intri pe un forum doar pt concursuri e total aiurea. daca voi in mintea voatra ati stabilit dinainte cam pe ce loc ati fi e total eronat. anuta nu te supara dar tu ai avut activitate la inceput, ti-ai facut mesaje sa fi sigura ca nu te ajunge nimeni si nu ai mai intrat de ceva timp. si majoritatea mesajelor sunt la jocuri, deci oricum nu se pontau. deci fara nici o suparare toata lumea are sanse egale.
Sus In jos
https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
Admin
Admin
Admin
Admin

feminin Puncte : 2065
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/06/1989
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Hunedoara

Concurs Cosmetice - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Cosmetice   Concurs Cosmetice - Pagina 4 I_icon_minitimeSam Sept 25, 2010 1:27 am

iata ca au aparut si castigatorii. acum am primit mesaj de la sponsor si mi-au transmis numele castigatoarelor in urma extragerii la sorti:

first flory
second clau
third iepurasha
congratulasions

felicitari fetelor big kiss sper sa ramaneti alaturi de noi in continuae.
Sus In jos
https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
Clau
Admin
Admin
Clau

feminin Puncte : 298
Reputatie : 0
Data nasterii : 03/05/1988
Data de inscriere : 21/09/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Concurs Cosmetice - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Cosmetice   Concurs Cosmetice - Pagina 4 I_icon_minitimeSam Sept 25, 2010 1:29 am

CEEEEEEEEEEE surprised surprised ioooo? cum asa??? domamneee io??? Pfff mai lasat paf!! Mama ce ma bucur nici nu ma asteptam. Multumim sponsorului si dianei ca fara ea nu aveam premiile astea. kisses Felicitari si celorlalte fete
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin

feminin Puncte : 2065
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/06/1989
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Hunedoara

Concurs Cosmetice - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Cosmetice   Concurs Cosmetice - Pagina 4 I_icon_minitimeSam Sept 25, 2010 1:32 am

cu mare drag clau. ce norocoasa esti big kiss la fel ca celelalte fete. felicitari tuturor. flower hug
Sus In jos
https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
Clau
Admin
Admin
Clau

feminin Puncte : 298
Reputatie : 0
Data nasterii : 03/05/1988
Data de inscriere : 21/09/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Concurs Cosmetice - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Cosmetice   Concurs Cosmetice - Pagina 4 I_icon_minitimeSam Sept 25, 2010 1:33 am

MErci merci nu ma asteptam chiar deloc chiar ma gandeam ce bafta pe fete
Sus In jos
anuta22
Femeia chic
Femeia chic
anuta22

feminin Puncte : 757
Reputatie : 0
Data nasterii : 20/06/1987
Data de inscriere : 26/08/2010
Varsta : 36
Localizare : onesti/bacau

Concurs Cosmetice - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Cosmetice   Concurs Cosmetice - Pagina 4 I_icon_minitimeSam Sept 25, 2010 1:35 am

ma asteptam sa castige m,oderatoarele,de asta sa si schimbay treaba,daca eu m-am angajat si nu am mai fost asa activa asta inseamna ca am fost dupa premiu,credeti ce vreti,m-am lamurit cu corectitudinea,cine a zis ca multe se fac doar intre xx si xx asa a fost.deci chiar nu mai discut.

otricum eu felicit castigatoarele,iar daca asa a vrut sponsorul trebuia s aintre pe site sa posteze ei castigatoarele si nu tu admin,deci totul a fost o facutura de asta ai schimbaty tu acum la sfarsuitul concursului.
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin

feminin Puncte : 2065
Reputatie : 2
Data nasterii : 04/06/1989
Data de inscriere : 30/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Hunedoara

Concurs Cosmetice - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Cosmetice   Concurs Cosmetice - Pagina 4 I_icon_minitimeSam Sept 25, 2010 1:39 am

ce faci anuta iti dai arama pe fata? moderatoarele sunt membrii normali si nimic altceva nu inteleg de ce te oftici. din moment ce concursul a fost organizat pe forum e logic ca aici se scriu castigatorii. nu a intrat nimeni pe site sa participe ci aici. si fara suparare dar nu esti in masura sa decizi. se vede ca ai fost doar pt concursuri. pacat de tine...
Sus In jos
https://femeia-moderna.forumgratuit.ro
Clau
Admin
Admin
Clau

feminin Puncte : 298
Reputatie : 0
Data nasterii : 03/05/1988
Data de inscriere : 21/09/2010
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Concurs Cosmetice - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Cosmetice   Concurs Cosmetice - Pagina 4 I_icon_minitimeSam Sept 25, 2010 1:40 am

Stii ceva anuta? tu ai intrat si pe forum la mine si tot asa ai facut ai vazut ca nu castigi nu ai mai intrat. Si nu e obligatoriu ca sponsorul sa intre sa anunte el.. Am sa dau mail si am sa-l og sa faca asta ca sa te lamuresti. Nu au castigat neaparat moderatoarele poate nu ai vazut dar s-a spus ca sa tras la sorti si la mine pe forum au fost schimba de ultima ora si rasturnari de situatii. Deci nu mai judeca dupa aparente ca nu a fost treaba facuta intre XX si YY cum spui tu. Cum a fost cate un concurs cu premii mai asa... ai intrat ai facut activitate si asteptai sa castigi uite ca nu a fost asa. Asa ca nu mai sari sa judeci mereu cum vrei tu
Sus In jos
anuta22
Femeia chic
Femeia chic
anuta22

feminin Puncte : 757
Reputatie : 0
Data nasterii : 20/06/1987
Data de inscriere : 26/08/2010
Varsta : 36
Localizare : onesti/bacau

Concurs Cosmetice - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Cosmetice   Concurs Cosmetice - Pagina 4 I_icon_minitimeSam Sept 25, 2010 1:41 am

hai scuteste-ma ca m-am lamurit,si nu esti singura care asa ceva pe forumuri,am vazut chestii de astea pe multe forumuri,asa ai facut si la concursul de margelute,tu decizi cine sunt castigatorii,asa ca fara cuvinte,te rog.

daca nu tu ai decis si sponsorul pune aici email de la spionsor in care tia scris castigatorii ca sa convinggi pe toata lumea cat de corecta ai fost.
Sus In jos
anuta22
Femeia chic
Femeia chic
anuta22

feminin Puncte : 757
Reputatie : 0
Data nasterii : 20/06/1987
Data de inscriere : 26/08/2010
Varsta : 36
Localizare : onesti/bacau

Concurs Cosmetice - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Cosmetice   Concurs Cosmetice - Pagina 4 I_icon_minitimeSam Sept 25, 2010 1:43 am

Claudia vad ca ai ceva cu mine,intru pe ce forum vreau si daca nu am mai intrat pe forumul tau am eu un motiv anume,e si logic,asa ca nu ma judeca tu pe mine,ca eu nu am nici o legatura cu tine.


Ultima editare efectuata de catre anuta22 in Sam Sept 25, 2010 1:44 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Continut sponsorizat




Concurs Cosmetice - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Cosmetice   Concurs Cosmetice - Pagina 4 I_icon_minitime

Sus In jos
 

Concurs Cosmetice

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

+
Pagina 4 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
®©Forumul Femeilor Moderne - un forum cu aer de parfum :: Concurs :: Concursuri terminate-
Mergi direct la:  
MyFreeCopyright.com Registered & ProtectedTop88 - Director webcreează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente